Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Motorola topic


Hutchington

Recommended Posts

Hutchington

HI!

 

Ha Motorola telód van és kérdésed lenne akkor itt felteheted és majd válaszolok rá.

Moddingal kapcsolatban is...

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

V550-em van, és van egy adatkábelem is. (USB)

Milyen programmal tudom rajta az adatokat kezelni? Képek, sms, stb.

A modem mûködik (internet is), illetve a bluetooth-on megy az adatkezelés is, (IVT BlueSoleil-el) de az USB-s megoldásra nincs programom.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ezzel a progival mindent meg tudsz oldani, ami gép és telefon között szóba jöhet. Haveromnak a L7-esével tökéletesen mûködik. Mivel 90 mega, ezért nem tudom feltölteni a korlátos netem miatt, de odaadom a torrent fájlt hozzá. KATT Remélem jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Olyan nincs, ami nem torrent? Nálam ez nem mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Az eredeti motorola CD 600 mega, ez is így van kiollózva. És sajna nem tudom feltölteni a korlátom miatt ftp-re. A torrentel mi a probléma?

Link to comment
Share on other sites

Greene

Motorola Phone Tools van nekem is. A V3-hoz kaptam CD-n. Ezzel menni fog. Ha kell, CD-n odaadom... ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Megköszönném. :istenvagy: Érdekes, hogy a V550-hez én semmilyen CD-t nem kaptam, és a Motorola oldalán sem találtam semmi érdemlegeset, csak drivert.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Haverom sem kapott az új L7-es telójához se CD-t, se headset-et, se 64MB-os kartyat. Pedig (elvileg) minf tartozék lenne. Õ is neten kotorta össze a progit.

Link to comment
Share on other sites

Hutchington

HI!

 

Itt egy link.

 

Mobile Phone Tools

 

Sok sikert!

 

ciao

Hutch

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Köszi a linket! :oké:

Egyébként vettem egy adatkábelt a napokban a V550-hez, és ahhoz kaptam egy CD-t, amin ez rajta volt. De azért köszönöm a linket! Másnak is jó lehet még! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kovács Gyula (MiniDisk)

Nem értem, miért kell ennyire titkolni ezt a programot. :S Pedig még csak nem is fizetős. Most töltött le a szoftver egyébként egy 30MB-os frissítést. (3.20->3.30-as verzióra) De hogy honnan???

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nos: Kissé bosszús vagyok: :S Közel 100MB letöltése után van egy nagyon jó kis Motorola Tools programom. Csak egyre lennék kíváncsi de nagyon: H O N N A N ? Szerrteném letölteni ezt az új verziót. Honnan lehetséges ez? Miért ennyire rejtett ez az alkalmazás?

Link to comment
Share on other sites

JoeYi

Sziasztok!

 

Gondoltam érdekelhet titeket ez a linkecske, melyen egy olyan leírás van, amivel ingyen tudtok letölteni 1000 zenét iTuneson keresztül. Mármint ez ilyen Motorola teló mod (nem soft, csak JAVA). Én nem próbáltam, (d750i-m van ) de állítólag mûködik és elvileg jogilag is tiszta: leírás

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
robesz

Sziaztok, a linken található oldal már nem elérhetõ:(

Esetleg tud valaki segíteni, hogy honnan tudom letölteni a v550-hez kompatibilis mobile phone tools-t?

Elõre is köszi

Robesz 8)

Link to comment
Share on other sites

acidrush

Tudna nekem segíteni valaki?

Frissítettem a V3i telom szoftverjét R479_G_08.B4.85R -re ,

viszont nem találok hozzá magyar nyelvi csomagot sehol! :dühös:

Már nem jut eszembe több lehetõség és igencsak el vagyok keseredve! :Sír:

 

Ha valaki tudna nekem segíteni abban hogy hol találok ilyet (2F vagy 37 Language pack) Vagy ha valakinek van egyébb ötlete hogyan tudnám ezt orvosolni mert nagyon zavar hogy angol nyelvü a telóm! :gonosz:

 

Ha van itt olyan akinek R479_G_08.B4.85R szoftverje van a telón és magyar nyelvü az írjon nekem az acidrush@freemail.hu címre.

 

Elõre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

sulc007

Helló! Nekem van egy v220-asom és nem találok hozzá szoftvert amivel le illetve fel tudok rá rakni képeket zenéket ha tudtok légyszi segytsetek!!!!

elõre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ma feltöltöm a Motorola Tools a honlapomra. Telepítés után viszont kb. 150 MB-nyi frissítést letölt, erre figyeljetek. (Nem tudom, honnan lehetne a legújabbat megszerezni.) A V550-esen kívül az összes Motorola telefont ismeri, de a V600-assal is jól megy az 550-es. A Különbség (szerencséáre) itt csak a kinézetben van. :)

Egyébként Ők készítik a szoftvert. (BVRP)

 

Szerk: Fent van; 234 MB-os iso fájl. A letöltése a weboldalam Egyéb részéből. Telepítés, és első hazsnálat után a program frissül! (Kb. 150MB-nyi frissítést szed le hozzá.)

Aki esetleg ezt a frissítést ki tudja menteni a gépről, az szólhatna, mert én eddig még nem találtam meg! Jó lenne, ha nem kellene minden alkalommal letölteni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
szormok10

nekem így elsõre nagyon nem jön be sajnos a Motorla V360as telcsim :((

problémáim: nehéz menukezelés és bonyolult, nagyon egyszerû dolgok hiányzonak, nem tudtam még pl több számot hozzáadni egy telefonbejegyzéshez a telefonykönvben.

 

letölöttem 1 óra keresés után a szoftvert amivel összetudtam kötni, erre meg kemény 3 mappát látok: audio, videi, pictures

HOVA LEHET A JAVÁKAT BETENNI???? meg ilyen apróságok, de tényleg kellene segítség a javákhoz hogy hogy tudom feltenni a telcsimre

 

thx elõre is, sajna ellopták a Siemnes S65ömet ami ehez képest ISTEN volt pénzben meg nincs annyi különbség :((

 

 

ja és van valami szoftver magára a telefonra mert ezt se talátlam, bezzeg a Siemnsenél minden van mert ott látsizk hogy a VEVÕ a fontos...

 

 

1. kérdés: hogy lehet JAVÁT rárakni a motorolákra (V360)

2. létezik e hozzá magához a telelfonhoz szoftver?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Elsõnek nyomd meg a Szerkeszt gombot, és írd le rendesen a hozzászólásodat.

Link to comment
Share on other sites

szormok10

mert itt amikor küldtem egy midit auton berakta a saját hangokba, a Siemensnél meg úgy volt hogy egy beérkezett fileok mappába rakott mindent és odahelyeztem ahova akartam, itt meg még áthelyezni se enged csak ha bekapcsolom a bluethoot...

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Azt javaslom, ennek fussunk neki mégegyszer, magyarul, érthetõen. Amúgy melyik az a szoftver?

Link to comment
Share on other sites

szormok10

Telefon szoftverre gondoltam hogy létezik e egyáltalán?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ziog

Problémám annyi lenne, hogy szereztem egy BT adaptert. Valami bluesoleil progi volt hozzá. Felraktam, mert nélküle nem akarta felismerni az ezközt az XP (sp2). Viszont a telefont nem akarja felismerni. Motorola L7-esem van. Van valakinek valami ötlete, hogy mit tudnék tenni. Próbáltam már keresni a gépet is a telefonnal, és fordítva is, de nem akanak egymásra lelni. Van valami spéci installja a Bluesoleilnek?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Válaszd a telefonodban a bluetooth eszköz keresését. Vagy töltsd le a BlueSoleil újabb verzióját, az már stabilabb. Nekem sem ment mindig elsőre a felismerés. Általában a telefon ki-be kapcsolása segített, de a bluetoothnak a telefonban állandóan be kell lennie kapcsolva.

Link to comment
Share on other sites

ziog

Hát én leszedtem a legújabbat, ami a bluesoleil 2.1.3-as verzió. Kapcsolgattam is a telefont, de nem akarta megtalálni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...