Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Weblap letöltése


ssymon

Recommended Posts

ssymon

Ismeri valaki a webcopier-t vagy a WinWSD-t?

 

Nem akarnak normálisan mûködni. A WinWSD-vel meg egyáltalán nem sikerül letölteni weblapot, mindig azt írja ki egy ablakban, hogy: .....Tuti nem lesz ott semmi! és megáll, kész idegfeszítõ!

 

Segítsetek, köszi!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
root_kiskacsa

Egyszerűbb, ha egy oldalt akarsz letölteni akkor megnyomod a CTRL+S/oldal mentése/ gombot(FireFox). Ez tökéletes módszer, és nem kell mindenféle programmal szenvedni, hogy sikerüljön. Nekem bevállt, habár nem sokat használom. Internet Explorerben is meg lehet csinálni: Fájl -> Mentés Másként. Remélem segítettem, ha késve is... :D

Üdv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
paprix

Kitûnõ program a HTTrack Website Copier program is, amivel az oldalon kívül akár az ott levõ összes hivatkozást is letölti, összefûzi és késõbb offline módban átnézheted. De beállítható az is hogy mit NE töltsön le (kép, flash, video...).

Ja és ingyenes!! :) - és magyarul is tud

www.httrack.com

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Scorpion Spyke

Én egyszerûen nem értek ehhez a HTTRACK-hoz, vagy én vagyok a hülye, vagy ennyire bonyolult a dolog. :pislog:

Ha letöltök egy weblapot, akkor az nem lesz jó, csak azt irja ki, hogy Page has been moved, meg van egy Click Here felirat és automatikusan arra kattintgat a böngészõ, és bejön ugyanaz az oldal. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...