Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szétszakad minden játék


Sanzi

Recommended Posts

Sanzi

A következõ nagyon idegesíõ problémával állok szemben.

Minden játék akad. De úgy, hogyha 1024*768-ra állítom, akkor is ugyan annyira, mintha 640*480 minden low. Tehát édesmindegy, hogy a játék milyen beállításon van, ugyan úgy akad. A konfig:

ASUS p4S800

P4 2.6 GHz HT

512 MB Kingmax+512 MB Samsung

MSI 6600 GT AGP 128

Maxtor 120 GB HDD

450W ATX2.0 Chieftech

 

Már próbáltam másik XP-t, kivettem az egyik ramot is, mert az idõzítéseik másik, hátha... Kipróbáltam már vagy 3-4 drivert, mindegyikkel ez a probléma. A melegedést nem tudom nézni, de Win-ben 45 fok alapból, es ha kilepek a jatekbol, és gyorsan megnézem 56 fok volt legutóbb. Nemtudom, hogy játék közben mennyi...

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Az alalapi chipset driver fel van telepítve ?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Minden driver fel van téve, ami fentvan a driver cd-n. Most körbenézek, hátha van hozzû már újabb driver.

Link to comment
Share on other sites

MayerApu

Rakd fel a videókártyáthoz is a legújabb driver-t mindenképp

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Nem feltétlenül a legújabb a legjobb. Volt már nekem is olyan gondom, hogy akadtak a játékok, pedig a legújabb VGA driver volt fent. Lecseréltem egy régebbire és simán ment minden.

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Nálam utoljára ilyen probléma a VGA-kártya túlmelegedése miatt volt, és pár perc után azonnal elõjött...

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Amit léptem idáig:

Legújabb 84.21-es ForceWare

Új alaplapi driverek

Eredmények: Nem szaggat.

A melegedés: Ha megy a Win, akkor kb 45 fok, ha nyomok egy kis game-t, akkor may 60. Ez már sok?

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Szerintem nem sok... De mint írtad már minden OK... :)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Lehet... De azért lehet, hogy megjátszok egy újrapasztázást, sokan mondták, hogy elég silány a gyári pasztázás.

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Az biztos. Nekem pl. a CPU és a chipset hûtõje alatt anno gyárilag csak Valami fekete, kemény, hólyagos ízé volt nyomokban :S .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
saty

Hi! Tudna valaki segíteni? Most kaptam egy Zoo Tycoon 2-t (vásárolt, nem másolt, magyar) és ugyanazzal szembesültem, mint a többi Tycoon-nál (több gépen is elõfordult) : kb. 1 óra játék után olyan szinten lelassul, hogy teljesen élvezhetetlenné válik. Más játékok nem bántják a gépem. Mit lehet tenni? Vagy a Tyccon ilyen sz**, egy fórumon sem olvastam ilyesmirõl.

 

Elõre is kösssz!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Patch-eld a játkékot, ha kiadtak hozzá. És szaladj végig a driver/illesztõprogi frissítéseken. Nekem bevált.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
balazs95

Sziasztok!

 

Van egy problémám a Zoo Tycoon 2 játékkal. Eredeti a játék a gépemen, minden van ami kell (szerintem), de fagy és akadozik, csak 1 óráig lehet vele játszani, utána nagyon fagy. Mit csináljak?

 

Ide is írhattok, de az e-mailemre NEM: -@-.-

 

Kösz!

Edited by Gereby
Link to comment
Share on other sites

Gereby

Nem melegszik véletlen túl valami? Akkor szokott ilyen tüneteket produkálni.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Vagy rossz a táp. :)

Link to comment
Share on other sites

balazs95

Nem hiszem hogy az a baj vagy ha igen akkor mit tegyek? Mert én nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ha túlmelegszik valami, akkor a ventit kell lecserélni egy hatékonyabbra, ha a táp gyenge, akkor meg azt kell kicserélni egy normálisra! ;)

Link to comment
Share on other sites

balazs95

Majd kirakom télen a gépet, az majd lehűti vagy leveszem az oldalát és ráirányítom a ventit. Az jó szerinted?

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Hát... Ízlés dolga. :hááát:

Én tennék bele egy ventit...

De te tudod... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...