Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Logitech MX610 és a jelzõfények


Timer

Recommended Posts

Timer

Sziasztok!

 

 

Vettem egy MX610-est, nagyon tetszik, iszonyat profi, azonban akadt vele egy kis gondom! Az egér elvileg támogatja, hogy azonnali üzenetek érkezése esetén egy jelzõfénnyel figyelmeztet, az én példányom viszont ezt nem csinálja, akármit is próbálok. Ha valakinek sikerült beüzemelni ezt a "feature"-t, kérem, segítsen ki! Köszi szépen!

 

(MSN 7.5-öt használok)

Link to comment
Share on other sites

nascar

Biztos van ez egérkéhez valami driver-szoftver, amit úgy hívnak, hogy Logitech SetPoint, abban nem lehet ezt állítani? Szerintem, igen! 8)

Link to comment
Share on other sites

Timer

Elvileg mindent beállítottam, bár valami mégsem lehet jó, ha nem mûködik. Egyébként enabled-re tettem a pipát, és felvettem néhány kontaktot a listára, ahogyan azt a kézikönyv is írta, elvileg ennyi lenne a metódus.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Akkor mûködik, ha teljes képernyõs alkalmazást futtatsz. Példuál DVD lejátszás vagy játék.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Teljes képernyõs media player-es lejátszással sem megy...

Link to comment
Share on other sites

Athos

Feltettem a drivert és onnantól kezdve működött. De nem egyfolytában világít, hanem kigyullad majd szépen elhalványul egy kis idő után. Ez állítható, de alapbeállításon 20 másodperc. Biztos beállítottál mindent jól a Mouse Notifications Settings alatt?

Link to comment
Share on other sites

Timer

Elõször felraktam a drivert...nem mûködött. Utána leszedtem, msn-nel együtt. Feltelepítettem az msn-t újból, minden csicsa nélkül, ismét driver, így sem...hát már nincs több ötletem :(

Link to comment
Share on other sites

Athos

A drivert próbáltad frissíteni?

Link to comment
Share on other sites

Timer

Elviekben a legfrissebb ez is.

 

A tûzfalat kikapcsoltam egy rövid idõre, úgy sem ,szóval nem az fogta. Még egy dologra tudok gondolni, hogy aston shell-t használok, és esetleg ez zavarja.

 

(Te állítottál össze barátlistát, Athos?)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Barátlista? :pislog: Nem.

 

Egyébként nem tudom miért nem megy nálad az egér fényei. Lehet tényleg megoldás, hogy minden futó alkalmazást lekapcsolsz, amire szerinted nincs szükség. Tűzfalnak nem kéne bekavarnia.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Anyunak szeretnék venni ilyet, de az lenne nekem fontos, hogy Outlooknál, levél esetén kijelezze a levelet. Ha jól tudom ezt tudja.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Igen, ezt tudja. Bár Timernek gondjai vannak vele. Remélem megoldódik neki a probléma.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Nem nagyon akaródzik. Lehet, hogy hibás az egerem????? Ha átdefiniálom a gombot más szerepkörre, akkor végzi a dolgát, de ha a szabványos kiépítésben használom, egyszerûen nem akarja az igazságot. Felvillan egyébként gépinduláskor az msn jelzés, vagy valami? Nálam csak az elemszint jelzés világít.

 

(athos, milyen progival használtad? MSN 7.x?)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Elemszint jelzés? Nálam az nem világít csak akkor ha elégé merülõben van. :pislog: Nekem az elemszint jelzõ villan fel gépindításkor. Egyébként MSN Messenger 7.x-et használok és azt hiszem nincs mellette plusz, de ezt most nem tudom megmondani, mert nem otthon vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Az elemszint jelzést úgy értettem én is, hogy csak az villan fel bootnál. Én síma MSN 7.5-öt telepítettem, minden plus és csicsa nélkül. Ugyan tunning-shellt használok (aston), de síma shell-re átváltva se akarja az igazságot...

Link to comment
Share on other sites

Athos

Tényleg nem értem. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Timer

Még két ötletem maradt. Athos! A SetPoint teleptésénél csak egér driver-t jelölted, vagy az egér+billenytûzetet? Másik, hogy a gombok testreszabásánál az 1.a fülnél lehet beállítani a programok futása alatti viselkedést (mármint a gombokét). Itt beállítottad az MSN-t, vagy hagytad "All programs"-on?

Link to comment
Share on other sites

Timer

EMBEREK, MEGOLDÓDOTT!

 

Felhívtam a Logitech Support-ot, ahol a diszpécser hölgy javaslatára csináltam egy Clean Boot-ot, ami ugyan nem hozta meg a várt eredményt, azonban az msconfog szolgáltatási-.illetve indítási füleinél végzett mahináció elérte a várt hatást, már világít a kicsike!

 

Örülök, bár némi csalódás, hogy csak az elsõ mondatnál jelez, késõbb, ha válasz jön, már nem villog, ami igen hasznos lenne, szerintem legalábbis...

 

Mindenesetre köszönöm a segítséget és a türelmet, Athos!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Örülök, hogy megoldódott. Szóval mi is volt a pontos megoldás? :) Állítsd egy órára a világítást, és akkor jelez neked. :D Egyébként azért nem szól utána, mert azzal, hogy jön egy üzenet szerintem a Messengeren belül aktívvá válik azaz ablak.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Hogy mi volt a megoldás, az passz, gyakorlatilag (a logitech support javaslatára) végeztem egy tiszta indítást (MS oldalán 310358-as kód), és ez elsõre ugyan nem hatott, azonban amint visszaállítottam mindent az msconfig ablak alatt, beindult a dolog :D Mázli :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Értem. Szóval tiszta indítás és turkálni az msconfigba. :D

Link to comment
Share on other sites

Timer

Ahogy mondod :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
D-LAN BigFoot

Nekem is volt problémám a GYÁRI driver-el... amint frissítettem minden ment tökéletesen, még választani is engedett, hogy milyen e-mail ill. msn progit használok...

 

A legjobb egér, fõleg, hogy van balkezes verziója is :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Matvác

Szóval a logitechnél is van normális support.

Kész! Beadtam a derekam, nagyon, nagyon rövid időn belül veszek egy ilyen csoda egyeret. ;)

Milyen messziről tudod használni? Én 4-3 méterről szeretném bűvölni a gépet időnként. Alkamas rá?

 

Üdv M

Link to comment
Share on other sites

Athos

Kipróbáltuk itt a munkahelyemen és két falon keresztül olyan 6-8 m-ről ment. :) Igaz, az irodák ajtaja nyitva volt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...