Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Intrex


Molt@m

Recommended Posts

Molt@m

Kíváncsi lennék a véleményekre.

http://www.intrex.hu/tarhely.php

 

Dataglobe vagy ez? Az 1gb jónak tûnik, de nem vagyok benne biztos hogy megbízhatóak-e.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Döntsd el, majd kiderül. Értelemszerüen nincs módunkban kipróbálni. :) De a Datagloberól semmi pénzért nem jönnék el. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pietro

Sziasztok!

 

Az egyik ismerõsömnek van az intrexnél weblapja és õ azt ajánlotta, hogy nyugottan menjek oda, mert nagyon jó. OK.

Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy fut e rajta a joomla rendszer. Õ azt mondja, hogy biztos fut, de ha nem, akkor is segítenek. Mindenképpen joomalt akarok, mert hát ugye nem vagyok valami nagy király weblapkészítésben és az jól is néz ki, meg könnyû.

 

Pietro

Link to comment
Share on other sites

Pietro

kb fél órája küldtem nekik egy mailt és már válaszoltak is. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan kapok választ. Azt írják, hogy mûködik, úgyhogy megrendelem.

 

Még azt szeretném kérdezni, hogy jól értem, hogy ebben az évben az éves BASIC ( http://www.intrex.hu/tarhely.php ) tárhellyel és egy .hu ( http://www.intrex.hu/domain.php ) domainnel 13300(9900+3400) Ft-ot kell fizetnem, a második évben 9900 Ft-ot, utána meg minden évben 12400-at? Nem igazán értek hozzá, de ezt tudtam leszûrni.

 

Köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Cole

Tudna valaki mutattni egy oldalt aki az intrexnél rendelt? Vagy valami véleményt mert eléggé csábító!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Amigo

Sziasztok!

 

Én még elég új vagyok :) Szóval nekem is lassacskán be kellene ruházzak egy fizetõs tárhelyre, mert egyszerûen nem szeretnék a fw-en lenni.

Nézegettem a millió cég kínálatát... a dataglobe-on agyaltam nagyon sokat, de minél többet olvastam utánuk, annál rosszabb kép alakult ki bennem a cégrõl. Elég sok a leállás, elvesznek a statisztikák, valamikor adatok is, az ügyfélszolgálat csapnivaló - írták többen.

Van valakinek onnan személyes véleménye is? Esetleg aki ott hostol... mennyire megbízható és gyors a kiszolgálás?

A másik cég amelyiket nézegetem az a hostmax ... esetleg onnan valakinek vélemény? Az ügyfélszolgálathoz már volt szerencsém, kellemeset csalódtam. Telefonon gyorsan válaszoltak minden kérdésre, és amit elfelejtettem az pedig ment e-mailben, arra is 10-20 perc után jött a válasz. Szóval ez nagyon jó eddig, de jó lenne onnan is valakivel beszélni, aki náluk hostol, szóval ha van köztetek ilyen, akkor szívesen vennék egy privát üzit, vagy akár mailt is a tapasztalatokról.

Az ár vélügis a két cég között szinte elenyészõ (pár ft-al olcsóbb a hostmax), de ez már tényleg nem számítana. Ami számomra a legfontosabb az a gyorsaság, és a folyamatos elérhetõsége az oldalnak.

Elõre is köszi a véleményeket (ha vannak) :)

Link to comment
Share on other sites

Richy

Dataglobe nem rossz, eddig csak egyszer volt, hogy megszivattak, hogy máshol lett az oldal, de egyébként rendben vannak. (nem nekem van, hanem moltam-nak, de közös a fóromunk :) )

Ez a hostmax nem tudom mit tud, az intrex viszont jónak tűnik, itt a fórumon is van pár olyan, akinek ilyen van :)

Vigyázz a hostmax csak 5MB-s MySQL-el rendelkezik a többiért fizetni kell!

Így válasz a Dataglobe és az Intrex között :)

És domain árak között is csak 500FT van, viszont az Intrex a 990FT+ÁFA-ért 1GB-t ad :)

Mutatok is két oldalt:

Isolation fórum, ez Dataglobe-s (ez a mi fórumunk, egyelőre nincs még domain, de akár lehetne is :) )

Egyik fórumozonk oldalja, Intrex-en!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Amigo

Köszönöm a választ és a linkeket is :istenvagy:

Az intrexes linken levõ oldal picit lassúnak tûnt, bár lehet, csak a netem játszadozik velem :)

A dataglobe-ost meg elvetettem azok miatt amiket olvastam róla, így megmaradt a hostmax. Ha van rá igény, akkor majd mondhatok véleményt, meg beszúrhatom a leendõ domainem linkjét is ;) dual opteronos géprõ mennek az oldalak, szóval gyors lesz :D Meg kaptam ilyen "próba" tárhelyet, amég nem lesz meg a domain, hogy addig is tudjam tesztelni.

 

Az sql nem különösebben gond, mert ami van fórumom 1000-1500 hsz-el is csak 5-6 megát tesz ki (középsõ csomag 10-et ad), szóval nem nagy dolog, de megkérdeztem, és tervezik a korlátlan sql használatot, addig meg fillérekért adják a 10megákat a csomaghoz (azt hiszem Valami 100ft/év/10mega), de szerintem nekem elég lesz az alap is :)

 

Egyébként az intrexnél ez a 0%os áfa mit takar? magánvállalkozás (adómentesség)? no de ez nem is olyan fontos, csak kicsit megkavart... Köszönöm még 1x a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Richy

Most olvastam, hogy állítólag a Dataglobe és az Intrex ugyanaz.

  • Az intrex tulajdonosa Zsákai Róbert, és az õ neve virított régebben a Dataglobe oldalán is.
  • Mindekettõ székesfehérvári.
Ezt a két érvet figyelembe véve tényleg nagyon gyanús a dolog.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
sz.jános

Fizetõs tárhely és Domain vásárlásán töröm a fejem.

 

Szerintetek melyik szolgáltatót érdemes választani?

(Számomra a megbízható mûködés és a sebesség a legfontosabb. Persze az ár sem közömbös.)

Link to comment
Share on other sites

Richy

Szerintem Intrex vagy Dataglobe.

Dataglobe-nél olcsóbb a domain, de az Intrex-nél meg olcsóbb a tárhely. :D

De nekem úgy tûnt a Dataglobe valamivel gyorsabb, szóval én most azt választanám.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...