Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Corel 9


Stefan-5

Recommended Posts

Stefan-5

Hogyan érhetném el, hogy a corel progiban megvan nyítva már egy file /és ha Commanderben megakarok nyitni mégegy .cdr filét/ akkor ne nyisson mégegy corel progit hanem a már megnyítottban nyissa meg a filét?

Link to comment
Share on other sites

Greene

Corelben importáld be az ominózus cdr-t, a már megnyitott file-ba. ;)

Remélem erre gondoltál...

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Kicsinyítsd le a megnyitott CDR ablakát (ne a CorelDRAW-ét, csak a dokumentumét), majd a Total Commanderbõl húzd a másik képet a CorelDRAW ablakába. Ha nem kicsinyíted le elõtte az ablakot, akkor abba fogja importálni a képet, és nem külön dokumentumként megnyitni.

Link to comment
Share on other sites

Colalite

Fogd meg a corel filet, és húzd bele a corel progi ablakába, mégpedig úgy, hogy a vonalzón engedd el és így új ablakban nyílik meg a corelen belül.

Link to comment
Share on other sites

Stefan-5

Köszi mindenkinek a választ!

Igazán viszont így nem tudtam megoldani gondomat, mert azt szeretném elérni, hogy ha commanderbe indítók egy filét akkor a már megnyított corelbe töltse be azt és ne nyisson egy új progiz!

Ez a munkahelyemen feltelepített corelnál mûködik is /amít szintén én telepítettem fel/, viszont az otthoni gépemen eddig nem jött össze.

Természetesen a ctrl+o és a ctrl+i funkciók számomra is ismertek, de nem olyan kényelmes mint commanderen keresztül!

Ha tud valaki megoldást Írjon!!

++ Tudja valaki hol lehet letölteni a corel sp2 xp verzióját??

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Tudja valaki hol lehet letölteni a corel sp2 xp verzióját?

Hivatalosan már sehol, a Corel honlapjáról már csak a CorelDRAW 12 SP1-ek tölthetõek le. Esetleg próbálj nézelõdni régi (kb. 5-6 éves) PC World vagy CHIP CD-ken, hátha akkor valaki feltette :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...