Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Photo Story 3 és Movi Maker


Faimre

Recommended Posts

Faimre

Fényképekbõl vetithetõ(DVD lejátszón is) 'filmeket' készítettem. CD-kbõl mp3-kat alakítottam, hogy azokat alárakjam a képvetítésnek.

Mindkét szerkesztõ (Photo Story3 is meg a W Movi Maker is ) elfogad mindent egészen addig, mig vagy továbblépek, vagy meg akarom nézni a vetítést. Ebben a pillanatban minkét szerkesztõ bedobja a törölközõt " A Windows hibát észlel....." és megszünik minden, elveszik minden munka.

Ha aláfestõnek a saját zeneszerkesztõjét, vagy WAV, vady WMA formátumu zenét rakok, akkor gyönyörüen elkészít mindent és vetithetõ.

Aki tud, segítsen. hogy a fenti problémán hogyan tudnék átlépni, hogy fogadja el az mp3-t! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Miért akarsz Te egy jó minõségû DVD videóhoz mp3-at rakni? Másold be wav állományba és azt rakd a képeid alá. A DVD kódoló program is jobban fog örülni neki, fõleg ha Dolby Digital hangot akarsz a végén elérni. (Megjegyzem, a mai házimozi rendszerek mellett, nem is szabad más formátumba menteni a hangot!)

Link to comment
Share on other sites

Faimre

Csak azért szerettem volna mp3-t, mert mindkét program ezt a 3 formátumot jelzi. Csa nem tudom, hogy akkor ezt az egyet miért tiltja le?

Erre lennék kiváncsi! :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Valószinûleg a szokásos bünös áll a háttérben: kodek pakk!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...