Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Elektronikai - és számtechboltok


r-chee

Recommended Posts

Matvác

Ha nagyon szeretnéd és érte jösz akkor az előzőnek a cafatjai a tied lehet ;) (Vácra)

 

Amúgy kiterveltem egy jó taktikát a szomszédokra:

Körbe megyek és körbe kérdezek, majd kialakítok egy menetrendet, hogy mikor lehet zenét HALLGATNI :démonikacaj: és mikor csak módjával.

 

Ezen felül beépítek egy olyan csöngőt az ajtóra amit ha megnyomsz akkor a monitorom felett elkezd égni egy valamilyen égő, led, vagy lámpa :P (Viccen kívül, mert ez tényleg szükséges ide...)

 

Nagyon nem szeretnék a szomszédoknak rosszat, és kompromisszumokra vagyok hajlandó 8)

 

Üdv M

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
Nagyon nem szeretnék a szomszédoknak rosszat, és kompromisszumokra vagyok hajlandó

Helyes, mert a rossz szomszédság török átok. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Fujitsu

A napokban kezembe került az Extreme Digital hirdetési lapja, amelyben igen érdekes dolgokra lettem figyelmes. Tudnivaló, hogy ez az üzletlánc alapvetõen korrekt árakért kínálja a termékeit. Az alábbi részletet olvasva azonban felmerülhet bennünk a gyanú, hogy esetleg át akarják verni a vevõket. ;)

[...]

A LEGEK KONFIGURÁCIÓJA

Extreme HP Elite: AMD Opteron 1222 3.0 GHz 1 MB processzor, 4 GB (4x1 GB) DDR2-667 ECC memória, 2x500 GB 3 GB/s HDD, Gigabyte P-EX16 NV 8800GTS 320MB DDR3 HDC VGA kártya

Ára: 362 900 Ft

:hááát:;)

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Én nem nagyon venném meg. :D (Nincs rá pénzem, még a 100-ada sem :D)

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Ez inkább egy szerver mint egy csúcsgép. Egyedül VGA kártya van benne asztali.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A Sonyval hasonló szituációm akadt. Elromlott a notebookom merevlemeze (szektorhibás lett). Beszéltem a Sonyval, mondták, hogy kérnek engedélyt a szerviztõl, hogy kivehessem a benne lévõ 200 GB-os 2,5"-os SATA HDD-t és üssek rá egy kalapáccsal, hogy bizonyítottan elrontottam. Holnap, vagy holnapután már elvileg hozza a DHL az új 250 GB-os HDD-t helyette. :)

 

Ui.: nem töröm össze egyelõre, majd max. ha megint rámszólnak, mert mûködõképes egyébként. :)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Matvác

Hát igen... Ismerõs ez a support rendszer :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

@ zsoltchelsea, Gereby: Itt az az elképesztõ, hogy ilyen drágán adják. Ezt a gépet nagyjából 280-290 ezer forintból ki lehetne hozni. Arról meg aztán nem is beszélve, hogy ez tényleg nem otthoni felhasználásra készült, szóval egy melléfogás az egész. ;)

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Azért az ECC memóriák, meg a szerver proci nem lehet benne valami olcsó. Egyébként egy azonos teljesítményû asztali rendszert viszont valóban ki lehetne hozni sokkal olcsóbban.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az ECC memóriák itt nem túl drágák. ;) A szerverproci ára valóban húzósabb lehet, de nem annyira vészes az sem. Ugyanezekbõl az alkatrészekbõl olcsóbban is ki lehetett volna hozni ezt a gépet. ;)

De egyébként nagyon sok az olyan elõre összerakott konfiguráció, amelyet irreálisan magas áron kínálnak. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...