Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Egér


Neo

Recommended Posts

Gereby
Mousotron Egér km óra... :) Mennyit nyúzzuk rágcsálónkat... :D Ez régen egy PCW mellékleten volt rajta, azóta használom... Most jöttem rá, hogy hogyan lehet windows újrarakáskor lementeni... párszor elveszett már 30-30KM... Most 47KM-en állok :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Baludada

Az mennyi idõ volt Neked? A 47km?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

@Gereby

Feltettem én is, kiváncsi vagyok. Nem fogyaszt sokat az erõforrásból, elfér. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sanzi
Mousotron Egér km óra... :) Mennyit nyúzzuk rágcsálónkat... :D Ez régen egy PCW mellékleten volt rajta, azóta használom... Most jöttem rá, hogy hogyan lehet windows újrarakáskor lementeni... párszor elveszett már 30-30KM... Most 47KM-en állok :)

Hát, XP telepítésen vagyok túl, és szeretmén átmenteni az eddigi "eredményemet". Mi is a módszere, hogy átmentsem?

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Ha már újra tetted akkor már késõ... Egyébként meg meg kell keresni a rendszer leíró adatbázisban a proginak a könyvtárát. Azt kimented az újratelepítés elõtt, majd hozzáfûzöd az újratelepítés után...

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Köszi szépen, sikerült.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
bvoneki

És ez az egér elmozdulását méri, vagy a képernyõn lévõ nyílét? Mert elõbbit nem igazán lehet szerintem mérni, utóbbit is csak pixelekben.

Amúgy egyszer régen én is csináltam ilyesmit :)

Link to comment
Share on other sites

sakic

Ez durva! :pislog: 2 napalatt: 2km 107m 3523 billentyû leütés, 6202 bal- 253 jobbgomb 4218 egérgörgetés. Nem is tudtam hogy ilyen sokat használom az egeret meg a billentyûzetet.

Link to comment
Share on other sites

riddick

&bvoneki

A nyíl mozgását méri.

 

Gondolom senki sem annyit mozgatja az egerét amennyit mozdul a képernyőn a kurzor... Remélem értitek :D .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...