Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A gépem lefagy


Rapi

Recommended Posts

Rapi

A Win Fast 200-es TV kártyámat már régen használom, és a a telpítésnél mindig problémázik hogy nincs digitális aláírás. Beállítottam, hogy ne vegye figyelembe az aláírást a telepítésnél, de végül nagy nehezen felinstalálja a programot. A TV program inditásánál viszont legtöbbször lefagy a gépem, és az újra indításokkal nagy nehezen elindul. Mostanában pedig azt csinálja, hogy a kilépésnél is már lefagy a gépem.

A gépen használom még a Pinnacle studio 9 verziót videoszerkesztésre, és úgy vettem észre, hogy a két program összeakad, nem bírják egymást.

Az eszközkezelõben egy sárga kérdõjellel megjelenik a " mulimédia-vezérlõ ", melyet ismeretlen eszközként ír ki. Az illesztõ program frissítésénél hiába teszem be a lemezt, nem ismeri fel.

Kérem segítségeteket, hogy tudom orvosolni a gondomat.

Link to comment
Share on other sites

Pötyi23

1.) Töltsd le hozzá a legfrissebb drivereket és PVR progit a honlapról.

2.) Távolítsd el az összes régi drivert és szoftvert, amit felraktál. (Magyarul: töröld az eszközkezelõböl is õket!)

3.) Indítsd újra, és ne engedd, hogy felismerje új hardverként.

4.) Telepítsd a frissített drivereket és PVR-t.

5.) Indítsd újra, és most már fel fogla ismerni, telepíti a vezérlõket, és mûködni fog!

Nálam ez bevált.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
web

Sziasztok!

Nekem nem winfast kártyám van hanem egy lifewiev platina 35 kártyám van, egyszer a pcw újságban is benne volt mint teszt termék. No a gond ami van nálam:

Az miért van, hogy mikor nézek valamit idönként meg-meg akad a hang meg a kép megfagy 5-10 másidpercre, de miért van ez? Igaz a gépem majd kiakad 90-100% van mindig a processzotom.

Meg amikor a hang megakad akkor ilyen szaggatottan lehet csak hallani és érthetetlen, fõleg amikor veszek fel valamit.

Letöltöttem a legfrissebb drivert is hozzá ami nagyon jó végre teletex is van rajta.

De mit csináljak az egésszel, hogy ne akadjon meg. Ja meg az 5.1 hangfal rendszeren hogyan lehet azt ,hogy mindeggyik szoljon? Mert olyan rossz amikor hátul nem lehet hallani és csak elöl szól.

Köszi elõre is a segítséget:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...