Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Képernyõ mentése avi-ba

wize
 Share

Recommended Posts

wize

Hi!

A gépen való munkát (játékot) szeretném aviba elmenteni. Kipróbáltam a Hypersnapet, a Screen Recordert, de nem jó, mert vagy nem veszi fel a képet (játék-directx), vagy nem jó a tömörítés.

Létezik-e ilyen?

payskin

VINIKOR

Nagyon jó a fraps, de nem éles helyzetben. Mert neten szinte képtelenség játszani, ha közben megy a felvétel. Nagyon sok szomoró eseményt rögzitettem Jointolás közben, mert szinte csak engem találtak el, annyira szaggatott volt a játék képe (15-20 fps). :lol:

De tény és való nem igen van alternatívája.

• 3 months later...
VINIKOR
Nagyon jó a fraps, de nem éles helyzetben. Mert neten szinte képtelenség játszani...

De tény és való nem igen van alternatívája.

Valami olyan történt, ami fölött nem térek napirendre! Eddig mindig belassította a játékot. De most...

GHOST-tal rendszervisszaállítást csináltam, majd kicsit később a Joint Operationssal felmentem játszani a netre. Megnyomom a felvétel billentyűt és várom, hogy lassuljon a kép, de semmi nem történt. Többször megnyomom. Semmi. :pislog: Oké, gondoltam, biztos elfelejtettem elindítani a frapsot. :hátpersze: Mikor abbahagytam a játékot, látom, hogy mégiscsak az értesítési terülten van a fraps kis ikonja. Benéztem a videó mappába és dobtam egy hátast. Készültek felvételek.

Egyszerűen nem lassítja be a játékot!!! :bezsong::yeah:

Nem tudom mit sikerült ilyen jól csinálni a telepítésnél. Jó lenne rájönni. Ötletek? Újabb drivert használok az nVidia 78.01-et. Talán emiatt?

• 1 month later...
littleNorbi

Még a HyperCam is jó.

• 3 weeks later...
[root]

Újratelepítés után visszaáll alapra a grafika. Lehet, hogy elõtte jobbra volt állítva, és a jelenlegi beállításokkal már elbírja szaggatásmentesen.

De az is lehet, hogy a videokártya volt "Kiváló Minõség"-re állítva, most meg Normálon van.

Ha egyik se, akkor nincs több ötletem. Az is lehet, hogy a procid megunta a szaggatást, és felhúzta magát :D