Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spyware Terminator


nascar

Recommended Posts

Omega32

Gondolom Vistád van, az dobál ilyen üzeneteket. Ha ez akkor jön fel, ha egy általad indított folyamat generálja (azaz te telepíted a programot, és tudod, hogy ez nem rossz indulatú program -> márpedig ha te índítottad, akkor valószínűleg nem), akkor engedélyezheted. De pl. ha egy teljesen ismeretlen folyamat csinálja, és a semmiből jön az üzenet, akkor lehet gyanakodni, hogy valami kártékony program ténykedik. Alex teljesen jól összefoglalta.

Link to comment
Share on other sites

Pillangó

Nálatok is ez az aktuális frissítési verziója a Terminatornak? Mert mintha már egy-két napja ezen állna. Vagy én nem jól emlékszem? Hát nem kapkodja el a frissítéseket, az már egyszer biztos.

Link to comment
Share on other sites

gergely86

Előfordul az ilyesmi, ne aggódj. Nekem nincs bekapcsolva az állandó védelme, csak hetente egyszer szoktam frissíteni, majd utána rögtön le is ellenőrzöm vele a gépet, úgyhogy nem tudom mikor és milyen időközönként frissít. Nálam is ugyanez az utolsó frissítése.

Link to comment
Share on other sites

Guest etele34

Szia Pillangó.

Nyugi, mert nálam is ez van, ez a legújabb. Én a NOD mellett megtartottam (persze a Terminatornak ki van kapcsolva a valós védelme), de én is csak hetente de inkább ritkábban futtatok vele egy egy kerestetést. NOD mellett igazából nem is lenne rá szükség. De azért az ördög nem alszik és így fent hagytam a gépemen.

Link to comment
Share on other sites

Gordin

Sziasztok!

 

 

Az internetvédelemnél mit jelent az immunizál? Érdemes bekapcsolni?

 

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Érdemes. ;)

Link to comment
Share on other sites

Penn

Figyelj arra, hogy a két szám megegyezzen egymással. De minden képpen érdemes bekapcsolni.

Katt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gordin

A terminator talált egy süti követõt amit nem tudott eltávolítani, azt írja futtassam le a vizsgálatot védett módban, tudnátok segíteni, hogy ez hogy is van? Elõre is köszi!

Edited by Stephan
Link to comment
Share on other sites

Alex99

Újraindítod - nyomkodod az F8-at - csökkentett mód. Vagy használsz mást.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Gordin

Sziasztok!

 

Mostanában a spyware terminator állandó védelme mindig fenyegetésnek veszi amikor frissítem a virusbuster programom, régebben nem állt fenn ez a probléma. Végülis engedélyezem, de nem értem, hogy ha ezt eddig nem észlelte problémának akkor mi változhatott, hogy mostanában mégis.

Edited by Stephan
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Stefan-5

Meg tudná valaki mondani, hol lehet a kivételeket beállítani?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
vodás

A saját és a munkahelyi gépemre nemrég töltöttem le, beállítottam Állandó védelemre. Ki tudná megmondani, zavarja-e a NOD-ot? Ha igen, mennyire? :)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Papíron nem. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
vodás

Feltettem a NOD32 3.0-át, a Spyware Terminátor Állandó védelmével nem zavarják egymást. Csak éppen lassabb lett a szolgi gépem. De minden mûködik, vírus vagy féreg nincs. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
vodás

Megdöbbentõ: ma a Spyware Terminator 2.5.316 (legújabb változat) az integrált ClamAV-hez majdnem 22 000 KB(!!!) frissitést küldött! Mi a csuda van a neten? 12-e és fõleg 13-a óta különösen. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

LeBlades

Az A-Squared AntiMalware -nál is úgylátszik "feltört a víz a talajból" mert napok óta eszméletlen mennyiséget tölt le és ezt naponta többször is megismétli. Előtte ilyen mennyiséget nagy ritkán húzott csak le. Tegnap például kétszer is szedett le ekkora frissítést. Egyet délelőtt egyet meg este. Napközben meg a szokásosak voltak.

Link to comment
Share on other sites

Einstein

Más biztonsági szoftvernél is sok ha ennyit szed le, max elsõ frissítésnél telepítés után vagy hosszú kihagyás után normális ekkora frissítés.

Link to comment
Share on other sites

vodás

Nem volt hosszú kihagyás, csak a Malware engedélyezése, illetve új változatra frissitett a Spyware Terminator, de az is napokkal elõbb történt. Lehet, hogy az Anti-Malware-ek körül van valami. Azért kiváncsi lennék, mi ez az egész? :)

Link to comment
Share on other sites

vodás

Spyware Terminator: töröltem az egészet, teljesen újat tettem fel: most csak egy gondja van. Amikor inditom az USB modemet, folyamatosan veszélyt jelez és blokkolja. Valószínûleg az USB modem szoftverének autorun.inf fájlja idegesíti(?!). Hogyan "gyõzzem meg", hogy ez NEM féreg? (Hanem Telepítési információk).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
bendegu

Sziasztok!

Nálam olyan gondom van hogy az ellenõrzõ listába mindig betesz egy bejegyzést egy c:\windows\system32\x állományra hogy fenyegetõ a gépemre nézve de ott nincs ilyen állomány és mikor a vírusírtó rákérdez hogy törölje azt írja nincs ilyen ezért nem tudja törölni.

Biztos Valami vírus csak nem tudom hogyan szabaduljak meg tõle anélkül hogy új írtót tennék fel. Gondolom valahol máshol tárolja magát a vírus, de nem tudom hol lehet hátha valaki találkozott már ezzel és tud segíteni.

Üdv.: Bendegu

Link to comment
Share on other sites

LeBlades

Szia!

Mint már oly sokszor így most Neked is a következőket javaslom. Tedd fel az a-squared free-t és a Malwarebytes'-t. Keresd ki a listáról . Lehet, hogy megoldják a problémát. Előtte Rendszer-visszaállítást kapcsold ki és indítsd újra a gépet. A vizsgálat végén majd ne felejtsd el visszakapcsolni a Rendszer-vissza-állítást.

Ezeket bátran használhatod a fent lévő antivírus mellett párhuzamosan is, nem fognak összeakadni egymással.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kmisi99

Hello! Ez jó program? Rábízhatom a vírusvédelmet? Elég sokat töltök le torrentel.

Link to comment
Share on other sites

bendegu

Sziasztok.

A spywearterminator weboldalával mivan? mert nem tudom elérni így a szoftver nem tud frissíülni illetve telepíteni sem.

Link to comment
Share on other sites

LeBlades

Nálam is működik.

Most próbáltam négy böngészővel is. FF, Opera, Avant és Orca Browswer. Mindegyikkel bejött azonnal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...