Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hívjunk vissza törölt adatot


web

Recommended Posts

web

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy én kénytelen voltam beadni szervízbe a memória kártyámat, amit a fényképezõgépem valahogy ugyesen elrontott és olvashatatlanná vált. Azt mondták elsõnek, hogy megsült a kártya. (CF kártyáról van szó) Beraktuk kártyaolvasóba, az sem olvasta és nem is látta a kártyát. Na és aztán beadtam szervízbe és csodák módjára visszajöttek a képek, de úgy, hogy még amit a nyáron fényképeztem azok is visszajöttek miközben már azokat rég töröltem a kártyáról, de egy csomó visszajött. A kérdésem ezzel kapcsolatba, hogy milyen programmal lehet ilyet csinálni? Mert a másik kártyám is megint megpusztult a fényképezõben és olvashatatlan.

Link to comment
Share on other sites

web

No hát találtam a googlel programot.

A GetDataBack egy tökre jó kis programocska.

De mivel találtam nem látom már értelmét, hogy ez a topik még kellhet.

Akkor megkérek egy moderátort, hogy törölje mert mert nem jött válasz.

Link to comment
Share on other sites

aty
De mivel találtam nem látom már értelmét, hogy ez a topik még kellhet.

Sajnálod mástól az információt? :P

Link to comment
Share on other sites

web

Nem! Nem sajnálom, de nem érkezett rá válasz mert azt hittem, hogy nem talált ilyet senki, de akkor maradjon?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Gondolom, mert a GetDataBack minden ötödik fórumban előjön. Talán azért nem vettük észre a topikot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dani991

Sziasztok!

Pár hónappal ezelõtt a fényképezõgépbõl véletlenül kitöröltem a képeket, és próbáltam a GetDataBack programmal visszahozni, de sikertelenül. Hogyan kell beállítani a programot, hogy vissza lehessen hozni a képeket?

Fényképezõgép: Olympus D-540 ZOOM XD memóriakártyával. Ugye adatkábelen keresztül vissza lehet hozni a képeke, mert a számítógépemen nincs memóriakártyaolvasó?

Elõre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Adani

Van egy másik progi erre a célra, de csak akkor mûködik, ha meghajtóként látod a memóriakártyát.

 

Digital Image Recovery a neve.

Link to comment
Share on other sites

Dani991

köszi a segítséget :)

 

Sajnos csak a legutóbbi hatot sikerült visszahozni. :( Esetleg másik megoldás nincsen?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...