Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Egér gyorsasága


CDNorbi8

Recommended Posts

CDNorbi8

Helló!

Hogy lehetne az egér gyorsaságát feljebb állítani? A beállításokban max.on van, de lehetne még gyorsabb?

Link to comment
Share on other sites

kori

Ha a mozgási sebességre gondolsz ami már nálad maxon van akkor szerintem sehogy. 8) Esetleg próbálkozz egy optikai egérrel. ;)

Link to comment
Share on other sites

CDNorbi8

Optika=lézeres?

Mert nekem optikai van (ha ez az)

Link to comment
Share on other sites

kori

Igen, de miért kell neked a gyorsabb mozgás? Játékokhoz? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Ha játékokhoz, akkor a játék menüjében szokott lenni maus sensity és azt még lehet általában tovább húzni.

Link to comment
Share on other sites

CDNorbi8

Oké, de azt is külön kezeli... Tehát nem lehet tovább húzni, de nekem nem is a játékoknál kell... Simán, ha WIN alatt nyomok 2 órát akkor utána már fáradt a kezem... Csak ennyi...

Link to comment
Share on other sites

Laali

Nem tudom, hol lehet állítani, de egyes optikai egerekben dinamikus vezérlés van. Nem csak az egér elmozdításával arányos a képernyõn lévõ elmozdulás. Ha kijelölök az egér mozgatására egy szakaszt és azon belül lassan végighúzom, más a távolság, mintha hirtelen/gyorsan mozgatnám. Valami beállítóprogram biztos létezik a finomabb beállításra.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Frikker Dániel

hy

 

Még ha az egér beállitásánál(vezérlőpul) kikapcsolod a "rámutatásának pontossága" négyztetet, és gyorsabb lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Baludada

Az egered felbontásától is függ :hááát: Nekem egy sima legolcsóbb genius egerem van (szerintem) 800as felbontást tud. Így pl.: CoD2ben 11.7es egérérzékenységre van állítva, simán forgolódok. Havernak Trust akármilye van 2000 pixeles felbontást tud 11.7-nél már azt sem tudom merre nézek, mert ott ugyan akkora mozdításnál többet mozdul az egér. Ez a Windowsban is igaz!

Lehet a Tiéd "csak" 600pixeles és ezért tűnik lassabnak :upsz:

Az optika nem ugyanaz mint a lézeres! A lézeres egér sokkal pontosabb, mint egy mezei optikai ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...