Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nem mûködik néhány billentyûm


granagi

Recommended Posts

payskin

Esetleg nem lehet, hogy merül az elem? :)

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Olcsó billentyű esetén lehetséges, mert az nem foglalkozik vele, hogy neki 8 bitet kellett volna kapnia, és az csak 6-ot kapott. :) A márkás billentyűk erre azért odafigyelnek, de még a régi Lidlis billentyűm sem csinált ilyeneket, amikor merült az elem. Mondjuk a Tescos az tud érdekes dolgokat produkálni még akkor is, ha jó az elem. :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Mi lehet még? Zavarja valami a rádióadást? Esetleg konkrétan elromlott az adó-vevő -- ezeket egy másik gépen ki lehetne próbálni. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

stad10

Nincs Fn gomb rajta. Az tény, hogy noname billentyűzet a márkája mic digital rf wireless, és ezt egérrel együtt adták(csak azt már nem használom, mert mindig lemerült fél nap alatt,helyette vezetékes van), és van neki egy ilyen egér töltője usb-n bedugva, amin ugye egyben fogadja a billentyűzet+egér által küldött jeleket.

 

Találtam is róla képet. http://www.jofogas.h...ger_7040696.htm

Sose csinált még ilyet, ha merült az elem, kijelzi piros fénnyel, ha merülőben van. Ez a baj, most senkit nem tudok elérni haveri körből, hogy meglehessen nézni, nekem meg nincs másik gépem.

 

Ja, most jut eszembe, hogy nem-e lehet, hogy a játék baszta rontotta-e el (star wars jedi academy), mert végigjátszottam nosztalgiából újra még régebben, aztán fent maradt, aztán unatkoztam és utolsó pályát játszottam újra, akkor egyszer már nem reagált az e-re. Kiléptem utána jó volt (ez kb másfél hónapja volt) és most pár napja mikor megint elővettem elején jó volt, aztán beszart, és utána vettem észre, a többi felsorolt hibát is és azóta ilyen.

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Az nem valószínű. Viszont nincsen kéznél új elem, amivel ki tudod próbálni, hogy utána működik-e rendesen. A piros led csak tájékoztató jellegű. Az olcsó billentyűknél nálam csak akkor villógot, amikor már jelet nem küldött, de előtte is hagyott ki rendesen. De az is lehet, hogy szimplán tönkrement.

Link to comment
Share on other sites

stad10

Megnéztem,másik elemmel is fennáll ez a hiba. Akkor nagy valószínűséggel tönkrement.

Link to comment
Share on other sites

Temporary
???????????????????? :?::o Bocs, de... melyik nyelvben szerepel az e betű helyén euro, és vannak letiltva a kurzormozgató gombok? :hmm:

Játék közben szándékunk ellenére is aktiválhatjuk a nyelv váltó kombinációt és a beragadó billentyűzet szolgáltatást is. A kettő együtt, például a cseh billentyűzeten: AltGr+e > €

Beragadt AltGr mellett nem működnek a kurzormozgató nyilak sem.

Lehet, hogy ez is közrejátszik ebben a hibában.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Na, ez így viszont már egész jó ötletnek tűnik. :igen::oké:

Link to comment
Share on other sites

stad10

Közben én vettem egy Logitech Wireless Combo MK 270-es billentyűzetet+egér

(mert csak vezetékesbe volt külön billentyűzet ,vezeték nélkülibe meg csak kombóba árulták) és teljesen jól működik. Szóval most már mindegy, de azért köszönöm mindenkinek,hogy próbált segíteni. :)

 

Amúgy nem volt beragadva az alt gr és a beragadó billentyűzet szolgáltatás se volt bekapcsolva.

Edited by stad10
Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Akkor az tönkrement.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Hanybaby

Segítséget szeretnék kérni.

 

A kisfiam kozel járt a billentyűyethez. :)

Azóta nem műkodik a legfelső sorban lévő gombok kozül ay 1-4-ig és a 7-9-ig plusz az o /vagyis ami a 9 mellett van/.

Próbáltam visszaállítni, de nem jártam sikerrel.

Viszont sikerült valahogz felcserélnem a y és a z billentyűket. Azt sem tudom visszaállítani.

 

Tudnátok nekem ebben segíteni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...