Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DVD RAM másolás -R-re


bata

Recommended Posts

bata

Segítséget szeretnék kérni. Vettünk egy asztali PANASONIC DVD irót, és hozzá RAM lemezeket. Az a problémám, hogy utána nem tudom átmásolni -R-s lemezre. A PC-ben egy LG irónk van, és NERO 6-tal próbáltam átirni. Az eredmény UNSUPPORT hibaüzenet a PANASONIC lejátszóban

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Nem lehet, hogy az asztali író másolásvédelemmel látja el a RAM lemezt?

Vagy a Nero vagy a gépben lévõ LG nem támogatja a RAM-ot?

Link to comment
Share on other sites

bata

Ha R/W próbálom irni ugyanavval a módszerrel a lejátszó tökéletesen mûködik

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Reyorkin

Ha jól értem, felveszel valamit a DVD-RAM-ra a Pana felvevõvel, aztán azt akarod PC-n átírni +/-R lemezre.

1. miért kevered bele a PC-t, amikor a Pana megírja, és le is zárja neked a lemezt, és így máris más lejátszóban is használható DVD-Video-t kapsz.

2. ha mégsem kerülhetõ ki a PC, akkor ne RAM-ra, hanem RW lemezre vedd fel a dolgot, aztán a PC-n képfájlként tudod kezelni.

 

(az a bizonyos felvevõ merevlemezes vagy nem?)

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

TMPEG DVD Author nevezetû programba behúzod a RAM lemezen lévõ VR0 fájlt, és õ rendes VOB, IFO stb fájlokat fog neked belõle csinálni. Azt Nero-val DVD-Video módban kell kiírni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Papet

...vagy a DVD author-on belül is van író részleg.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
iszemenyei

Sziasztok!

Van olyan Panasonic asztali író ami nem ír újraírható DVD-t, mint az enyém. Utólag szeretném esetleg szerkeszteni ill. kiírni PC-rõl VIDEO/DVD lemezre. Mit javasoltok????

A TMPEG DVD Author melyik verziója fut VISTA alatt??? Más program nem alkalmas DVD RAM -ból valamilyen hétköznaoi VIDEO/DVD formátumra konvertálni? (pl. ULEAD mittoménmi...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...