Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windowsos progik Linuxos megefelõje


Sanzi

Recommended Posts

Linuxbarát
Vannak linuxra CAD programok is? Nekem amolyan AutoCAD vagy Inventor féle progi kellene.

Van egy XCAD (vagy hasonló) nevû, de az csak vázlatkészítésre jó. Próbáld meg az utánanézni, hogy átírták-e már az AutoCAD-et Linuxra.

 

Link to comment
Share on other sites

maystro2

két progi érdekelne, hogy létezik-e linuxra.

 

1. egy olyan progi érdekelne, ami megadott idõben leállítja a gépet stb... win xp alatt van erre egy kiváló progi a switch off (azt hiszem). Valami hasonlót keresek

 

2. Ubuntu 6.06-os veriójára kellene egy normális tárcsázó program, mert ami alapból benne van a elég gagyi. ráadásul nem közöl velem semmi extra infót sem pl. mennyivel csatlakozom, mióta él a kapcsolat, stb.

 

biztos vannak ilyenek linuxra csak én még nem találtam rájuk. jah és lehetõleg ne tar.g formátumban legyen mert azokat fogalmam sincs hogyan kell telepíteni.

Link to comment
Share on other sites

Babó22

Milyen tárcsázóprogramra gondolsz? Gondolom az Ekiga lenne az. Ott van még a Skype.

Link to comment
Share on other sites

maystro2
Milyen tárcsázóprogramra gondolsz? Gondolom az Ekiga lenne az. Ott van még a Skype.

 

Nem egészen. modemes netem van és ehhez kéne Valami betárcsázó program, amivel a szolgáltató számát tárcsázom. Win alatt ez sokkal egyszerûbb és átláthatóbb is. Uhu linux-ban volt még azt hiszem egy egész használható ilyen alkalmazás, de jelenleg ubuntut használok és egy kicsit zavar, hogy mindig a Beállítások->Hálózatok ablakban kell aktiválnom a kapcsolatot.

Link to comment
Share on other sites

Babó22

Jaa. Olyat nem tudok, de most nincs is Linuxom. Utánanézek majd.

Link to comment
Share on other sites

aty

Akkor miért nem teszel ki rá máshol egy parancsikont? Rákeresel a ppp és gui kulcsszavakra és rengeteg tárcsázó programot találhatsz. Kpppnél jobbat én még nem láttam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Chr!s

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy profi videószerkesztõ van-e linux alatt? Pl olyan mint a sony vegas (vagy jobb :) )

Szeretnék átváltani Linuxra, de eddig még nem találtam ilyen programot, pedog ez lenne a legfontosabb...

Köszi elõre is!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...