Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Diablo 2


Danikaaa

Recommended Posts

Danikaaa

Hello!

 

Itt a Diablo 2-rõl jöhet minden infó:D

 

köszi

 

hy

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Én a kiegjével játszottam, nagyon ütõs játék, néha még ma is leveszem a polcról, szép kis karaktereket sikerült összehoznom. 8)

Link to comment
Share on other sites

Danikaaa

hy

 

én nem de megvan az is:P

 

az lenne a kérdésem h milyen karakterrel játszotok??

 

köszike

Edited by Greene
Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Legmagasabb szinten a varázslóm van, aztán druid, és egy nekromanta, ezen kívül az összes kaszttal megöltem Baal-t, csak Nightmare-ben/Hell-ben nem tolom velük. 8)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Paladin (67-es), és Sorceress (89-es). 8)

Link to comment
Share on other sites

Calyd

DIO2+LOD-al játszogattam még régebb. Jó az V. act, egy halom exp. :D

 

Nightmaren nem (ergo Hellen sem) toltam még, mert úgy volt megbeszélve haverokkal, hogy mindenki végignyomja Normalon, és utána neten zuzzuk tovább, de aztán valahogy nem lett belõle semmi. :(

 

Karaktereim:

Paladin: legmagasabban talán 45-47 körül volt, elég ütõs lett. A végén már csak Mephi bácsit gyilkolásztam, mert nagyon jó cuccokat ad. Meg is van igen sok set teljesen vagy alig hiányosan, egy nagy halom unique és rare tárgyak. Tényleg jó nagy a gyûjtemény.

 

Assassin: õ most 3x szintû, ha jól rémlik. Ezt is egészen megkedveltem. Charge-up skillek nagyon jók! :D

Link to comment
Share on other sites

diablo
Hello!

 

Itt a Diablo 2-rõl jöhet minden infó:D

 

köszi

 

hy

mire lenne szukséged?

 

recept, mod, vagy inkább 1-2, jó kis csalás leírás? jelezz viszza

Link to comment
Share on other sites

diablo

nekem van 8 karim single-ben.

A palim 99-es és elég brutkó. (kiráj mert ha minden skiljét fullra nyomod a védekezõ- és a támadó- aurája is megállás nélkül megy annélkül hogy 1 mannát is levenne.)

az amim is 99-es és 44000 fölötti mimimum sebije van. (õt már kedvelem)

a többi karim is elég jó. de még nem végeztem velük.

a legjobb az orvgyilkosom(assasin) bár csak 93-as mégis 74000 feletti brutál duel-je van (ezzel a karival baalt 1 ütéssel kivégeztem :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Danikaaa

aha

 

király!

 

na igen jöhetnek a csalás segitségek meg minden, mondtam hogy kell segiteni mert nekem egy Paladinom van Normalon Act 2 ben:D

nem baj ez is elmegy, mert nem rég keztem....

na szal kezdjem ujra??más karival?????

köszike

 

ciao

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Jó lesz az.

Link to comment
Share on other sites

Danikaaa

oké de melyik a legjobb kari??

 

kösz

ciao

Link to comment
Share on other sites

Danikaaa

Ja tényleg ha valakinek van sima diablo 2 höz tippje, hogy hol vehetném meg az vegyen már fel MSN en és küldje át kösz

 

pussz

Edited by Greene
Link to comment
Share on other sites

Shiwer
oké de melyik a legjobb kari??

 

kösz

ciao

Mindenkinek más, játékstílustól függ, én Sorceressel tudok leginkább aprítani.

Link to comment
Share on other sites

Danikaaa

hello

 

aha

megpróbálom énis.

 

ciao

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Na ezeket a kérdéseket talán nem kéne ilyen nyíltan feltenni :)

De pl. CD-Galaxisban szerintem minden van, ami MO-on van játék.

 

Egyébként nagyon jó lesz az a paladin. Fõleg ha majd hálóban, vagy neten is játszotok. A többiek szerintem imába foglalják a neved. Egyéniben sem rossz, de a paladin (mint egyébként a legtöbb szerepjátékban) támogató karakter, és azt nagyon komoly módon teszi! :D

 

@diablo: hogy lehet a paladinon két aura egyszerre? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Amúgy szerintem egy Dio2+LOD nem lehet több 5-6000Ft-nál. És szvsz akkora klasszikus, hogy ennyit simén megér. De lehet, hogy még olcsóbb is, mert én pl Warcraft3 + The Frozen Throne párost szereztem be ennyiért CDG-ban.

Link to comment
Share on other sites

Danikaaa

oké nem ez a gond

 

a havernak minden része(Dio+LOD)eredetiben megvan ugyhogy ez nem gond

nekem csak egy nem is lesz rajta kéne mert véletlenül nincs rajta a cd-n

 

ciao

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Még ha kapsz is valahonnan olyat, ami nem lesz rajta cd-n, akkor sem fogsz tudni online játszani vele.

Link to comment
Share on other sites

diablo
oké de melyik a legjobb kari??

 

kösz

ciao

szerintem az amazon és a nekromata attól függõen távoli támadást kedveled vagy inkább a közelharcot.

Link to comment
Share on other sites

diablo

@Danikaaa

 

hi!

 

1 jótanács! :ötlet:

 

Ha jól gondolom azért akarsz eredeti d2-t mert szeretnél batle netezni. Nos fölösleges a d2-t és az LoD-t is megvenni!!

Fölösleges pénzkidobás!! Nem tudom menyire értesz a szoftverekhez, de megpróbálom érthetõen elmogyizni.

 

Mivel a játék a konstrukciója miatt az expansion az alapvetõ fájlokat (exe bat bfk pak stb) lecseréli, lecseréli a regisztrációs

bejegyzéseket a regisztriben, és a licence file-okat is. Ez azt eredményezi, hogy eltûnik a classik d2 "legalitása".

Tehát ha van 1 fullos d2-d (install-, video-, play cd) ami vagy crackelt vagy 1 havertól kölcsõn kéred és

feltelepíted(még ha nem is indul), az eredeti LoD úgyis felülírja azokat a részeket melyek az eredetiség vizsgálatára

szolgálnak, így a game(és a szerver is) azt hiszi hogy mind két játékot megvetted és zogszó nélköl beenged. :P

Tehát minek adnálki 4-5 rugónál többet ha nem muszáj? :?:

 

A MOD-dal kapcsolatban: Azt a modifikációt névrõl nem ismerem én is cak 1 tömöritett mapiban kaptam durván 2 éve de

nekem nem jött be annyira hogy hosszabb ideig játszam vele (de ha jól rémlik axtem vagy v.mi ilyesmi volt a neve) :upsz:

Viszont ami iszonyú jól sikerült MOD az a Retro 1.09- és 1.10-es nagyonjól konfigurált kieg. melyben mindent átirtak. :D

Új pályák új bérencek új fegyverek sõt még a karik is megváltoztak. +skillek újabb tul. és több mint 2000 új reci és rúnaszó

teheát ha már meguntad a classik d2-t akkor ezt próbáld ki!! :!:

Nézz el a Retro hivatalos weboldalára: :nyíl: retro.n1.hu(itt le is töltheted!)

Ezzel a MOD-dal raktam össze 1 olyan foglalatos elit unicle sisót ami: +15 all skill +40 str&dx +300% min damage

+267 védelem (kari szintre alapulva) 3%mama és életlopás/tal. +35 all resist és 100 méreg sebi 5 mp-n keresztül.

tehát ez egy k.jó MOD.(részletes leírás van ha kell)

 

ja és persze az egészhez (eredetihez és 5 MOD-hoz) van honosításom, Így ha kell azt is el tudom juttatni már ha kell!! :)

 

Na hírtelen ennyi ha kell még v.mi csk nyugottan üzenj!!!

 

csõ(tészta) 8)

diablo

 

<A pirosat hagyjad meg a modiknak! Köszi! arpsoft>

Link to comment
Share on other sites

diablo
@diablo: hogy lehet a paladinon két aura egyszerre? :pislog:

2 aura 1 palin? :hmm:

 

sehogy:dühös:

 

Soha sem állítottam hogy 2 aurát lehetni tenni 1 karira (bár állitólag van olyan moderáció ami képes rá, de én még nem találkoztam vele.)

 

Amit én állítottam az az volt, hogyha mind két auratípus(vádelmi és támadó) öszes skill-jét 20-ra pumpálod (pl: rare cuccokkal), akkor bármelyik aurát is aktiválod akkor folyamatosan Működik annélkül, hogy egy manna értéket is levenne!!!

 

Én ezt próbáltam elmogyizni, de lehet, hogy kicsit nyers voltam... :sajnálom:

 

természetesen lehet 1 aura mellé varázsolni pl: 1 exta pajzs varit(ami 20-as lvl-en 113 s-ig tart), de 2 aura az NEM megy(pedig de jó lenne :Sír: )

 

<Az előbb kértelek meg, hogy a pirosat ne használd! :mérges: arpsoft>

Link to comment
Share on other sites

diablo

bocsi arpsoft

Link to comment
Share on other sites

manguszta

@diablo

 

A tanácsaidhoz annyit, hogy az alap és a kiegészítõ is csak 3 ezer összesen.

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Elég rég volt a játék a kezemben, de emlékeim szerint egyetlen aura igényel csak manát, a Prayer, annak meg baromira nincs sok értelme szerintem, mert olyan lassan gyógyít, még maxon is, hogy na. És mire arra szintre eljut a kari addigra már úgy is annyi a pénzed, hogy nem tudod hova rakni, szóval piára is futja bõven.

Link to comment
Share on other sites

Greene

@Calyd: Sok "life stolen"-es cucc kell, és akkor nem lesz gond az élettel. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...