Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Felvételik, vizsgák


Ruzsa Dániel

Recommended Posts

pidro

Hát én annak örültem volna, mert CISCO student vagyok tehát ha hálózatot húzok akkor kidumálom õket a terembõl....

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Ha negyed órában kéne 3-4 apróbb témát elmodani az nem volna túl jó szerintem, mert minden témáról elég lenne csak nagyon felszinesen tudni valamicskét...

Szerintem is nagyon nagy a különbség téma és téma között... pl ha kihúzok FTP-s tételt.. hát.. nem is tudom.. 3 éve készítek weblapokat.. 2 éve php val is foglalkozom.. lehet hogy az a rész menne...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Egerb

Ma és holnap vannak a szóbeli érettségik. Már reggel hét óra óta várok, valamikor ilyenkor kerültem volna sorba, de kettõkor kitalálták, hogy még a felénél sem járnak, ezért elcsúsztunk holnapra. :S Összesen három csoport volt, abból az egész 3. csoport holnapra került.

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Én majd csak szerdán délelõtt leszek. Nálunk egyébként csütörtökig megy a vizsgáztatás. Már nagyon izgulok. :ima:

Link to comment
Share on other sites

breinichadam

Nekem sikerült belefutnom egy érdekes khmm, problémába az emelt szintû informatika érettségi kapcsán. Elnézést kérek, hogy nem írom le itt, de meglehetõsen hosszú a téma, ezért a blogomból linkelném be a téma bõvebb kifejtését. Link

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Hát én is drukkolok Neked.... Ez nagyon igazságtalan! Remélem velem nem lesznek majd ilyenek... :S

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Tök jók ezek a középszintû számtech szóbeli tételek! Az egyik tétel 6 soros, a másik meg 5 oldalas. :dühös: Van amelyik tételbõl egy szót sem tudnék rizsázni.

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Tegnap meglett az érettségim: ötös középszintû és megkapom az ECDL vizsgát. :D

Max. pontra feleltem egy egyszerû tételbõl, a mappák kezelésébõl.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Én meg tuti kihúzok valami jó kis tételt, mondjuk a számítógép történetét, amilyen szerencsés vagyok. :S

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Nem nehéz az sem, csak meg kell tanulni a neveket.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

De nekem túl sok az a név, meg évszám! :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Tegnap megkaptam az érettségi bizonyítványt: összességében nagyon jól sikerült, fõleg az informatika (középszint) 100%-os szóbeli és 95%-os írásbelivel. :D

Szóbelin a hálózatokról kellett beszélnem.

Magyar: 62%

Töri:87%

Angol: Nyelvvizsga

Matek: 77%

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Gratulálok minden sikeres érettségizettnek!! :kocc::oké:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
breinichadam

Végre megszületett az eredmény az érettségim kapcsán. A vitatott feladatot kivették az értékelésból, mivel a vizsgámon többrendbeli jogszabálysértés történt. Az ítélet jogerõs és végrehajtható, tehát lehet gratulálni. :) Akit érdekelnek a részletek is, itt olvashatja el:

Az igazság diadala

Akit pedig az elõzményenkre is kiváncsi, itt érheti el õket:

Blogom

 

Zwiebi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pidro

Hi!

Eljött az igazság napja. Ma eldőlt hogy felvesznek-e vagy sem. Sajnos engem programtervezőre nem vesznek fel, még kellett volna 3 pont, viszont felvettek mérnökinformatikára, de oda nem akarok menni, így maradt az újraérettségizés matekból.

 

Nektek hogy sikerült?

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Nagyon örülök! :D Felvettek mérnök informatikára Gyõrbe. Majd kiugrom a bõrömbõl. :olé:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Holnap jönnek ki a ponthatárok ugye?

 

Izguljon, akinek kell.

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Nem, este nyolctól meg lehet nézni a felvi.hu-n. :) Bár most nagyon akadozik, mindenki most nézi az eredményeit.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Két éve sem volt másként, még hajnali 3kor is annyian lógtak rajta ( kb. akkor tették fel), hogy nem jött be normálisan. Aztán jöttke 5 körül az sms-ek.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Felvettek Szegedre Programtervezõ Informatikusnak!!! :D Meglepõen kicsi volt a ponthatár, mindössze 90 pont kellett. Én azért többet vártam volna egy ilyen kemény szaktól! :pislog: De mindegy, gratulálok minden sikeres felvételizõnek!!! :):D

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Másoddiplomás leszek!!!

Felvettek Mérnök Informatikusnak Pécsre a Pollákra.

Nagyon örülök!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Adani

A GAMF-ra nem megy valaki? Ott biztos megint alacsony volt a ponthatár, az én idõmben a minimális volt, tavaly is.

Link to comment
Share on other sites

ephébos

Gratulálok minden sikeres jelentkezőnek! Engem meg úgy néz ki, hogy felvettek Nyíregyházára anglisztikára. :yeah: El sikerült tolnom rendesen a fősuli kezdést, hisz mire elvégzem, már fél lábbal a 30-ban leszek. :)

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

"Jó pap holtig tanul." Ne csüggedj emiatt. Én is közelebb leszek a 30-hoz, mint a 20-hoz, mire végzek. A fõ az, hogy végezzünk. ;)

Link to comment
Share on other sites

aty

Meglepõen kicsi volt a ponthatár, mindössze 90 pont kellett. Én azért többet vártam volna egy ilyen kemény szaktól! :pislog:

Kemény szak korántsem azt jelenti, hogy magas a ponthatár.. sõt! Nézd meg ahova 140 fölötti pontok voltak mind félévközi munkát nem követelõ gazdasági, illetve bölcsész büfészakok. Oda nehéz bejutni, de könnyû bennmaradni.

A programtervezõ infos már nem tudom mit jelenthet, gondolom csökkent a matek a progmathoz képest, de attól még ugyanolyan szóró szak, ahol nem lehet ellebzselni a félévet. Eltén is nevetségesen alacsony, 106 pont volt a szak.

Mindenesetre én kifutnék a világból egy ilyen szakon a sok elméleti progtól és töménytelen analízistõl, szóval elismerésem a választásért, gratulálok a felvételhez és mindent bele a következõ években!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...