Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nem tudom, mi a baja a nyomtatónak


Dani991

Recommended Posts

izoli76

Köszike.

 

Nagyon sokat segítettél KFX.

 

üdv,

izoli76

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Asufel

Sziasztok!

Egy HP DeskJet 3320 series típusú nyomtató boldogtalan tulajdonosa vagyok. Tegnap fotópapírra nyomtattam vele, semmi gond nem volt, aztán egyszercsak behúzta a papírt, és nem adta ki, kiírta, hogy rendszerhiba miatt a dokumentum nem nyomtatható. Azóta meg sem nyikkan, semmit nem nyomtat, sehonnan. Kikapcsoltam, letöröltem, újraraktam, másik portra raktam, minden beállítását leellenõriztem a fórumon eddig írt információk alapján, de mégsem mûködik. Egyik reinstallnál kalibráltam, na, kalibrációs oldalt, azt hajlandó volt nyomtatni. De mást nem. Folyton a rendszerhibát emlegeti. :S Kérem, aki tud, segítsen!! Üdv!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
feco93

Sziasztok

 

Van egy hp psc 2175-ös nyomtatom. Az egyiknap rendesen nyomtatot a másik nap meg kirta, hogy patronigazítás megkezdéséhez nyomja meg a BEVITEL gombot megnyomom és félig kinyomtatja és azt írja ki hogy patronigazítás visszavonva. Már megpróbáltam sok mindent de nem jött össze mit csináljak ?

Létszi segítsetek !!!

 

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

És semmit sem nyomtat?

Ha szerencséd van, akkor csak a patron feküdt meg!

Ellenõrizd, ha behúzza a papírt, akkor világít-e a papír felismeréshez nélkülözhetetlen kék lámpa!

Ha komoly a baj akkor, nem akarlak elkeseríteni, de készülj fel a legrosszabbra!

A HP nem javít!!!!!

Link to comment
Share on other sites

feco93

Sziasztok

 

De nyomtat csak a géprõl müködik minden. De ha a fénymásolni akkarnék valamit a nyomtatóval akkor nem engedi, de a gápröl tudok mindent csinálni és a patron jó mert tejesen új.

Link to comment
Share on other sites

feco93

Sziasztok

 

Már tudom hogy beszáradt a szines nyomtatópatron és ezért irta ki a szöveget!!!!! De kösz a segitseget!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
91laci

Sziasztok!

 

Nem tudonátok, hogy mi lehet a baja a nyomtatómnak?

 

HP Photosmart D5160 nyomtatóm van. Mikor csatlakoztatom a géphez nem ismeri fel, pedig illesztõprogramot is töltöttem le hozzá.

 

A segítséget elõre is köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Az alaplapi chipkészlet-meghajtó telepítve van?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tpeter9

Hi all!

Egy nagyon-nagyon régi (már valószínûleg 8-9 éves) mannesmann tally 906 tulajdonosa vagyok. Mivel illesztõprogramot nem találtam hozzá, egy Hp Laser Jet plus- ot raktam fel. Eddig minden rendben volt vele, de egyik napról a másikra nem hajlandó nyomtatni(sem wordbõl, sem egyéb programokból). Mivel a gépen van egy másik oprendszer is, megpróbáltam onnan is nyomtatni, de onnan sem sikerült. A gép látja, hogy a nyomtató üzemkész, és a nyomtató sem jelez hibát. HA viszont nyomtatni szeretnék, a nyomtató meg se nyikkan, a gép pedig kijelenti, hogy nem siikerüült a nyomtatás, és kész. Sürgõsen kellene a segítség, mert nayon rá vagok utalva a nyomtatóra. :(

Link to comment
Share on other sites

nyaatti

Hi mindenki!

Tudja-e valaki, hogy hp 2175 nyomtatómon a patronigazítást hogy kell csinálni?

Örökké azt írja ki, hogy "patronigazításhoz nyomja meg a bevitel gombot" megnyomom, nyomtat egy ízét, és újra ugyanazt írja ki!!!!!!

köszi elõre is!

Ati

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
geza61

Köszöntök mindenkit

 

Segítséget szeretnék kérni, nem találok Epson EPL 5500W nyomtatóhoz drivert XP-s rendszerhez csak WIN 95-hoz. Ha valaki tud megoldast nagy szeretetel fogadnám!

Előre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zsoleszpapa

Sziasztok !

Segitséget kérek a következõ problémához:Hp psc 1315 multifunkciós nyomtatómnak,telepítés után 3 parancsikonja van,namár most ezek közül az egyik,persze a legfontosabb (Hp irányító) megadta magát.Ha el akarom indítani,a következö hibauzenet jelenik meg:The program will now terminate (A program most véget fog érni).Próbáltam újratelepíteni,ugyan az a gond.Légyszi segítsetek!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

berticke

A következõ problémámra szeretném a segítségeteket kérni:

 

Az eddig kifogástalanul mûködõ CANON i965 nyomtatómmal, az XP

újratelepítése óta nem tudok fotópapírra (és/vagy "nagy nyomtatási

minõség"-ben) nyomtatni. Vagyis tudok, de a várt nyomat helyett, egy

sötét, kék túlsúllyal bíró (szinte szépia hatású) kép az eredmény.

Normál papírra gond nélkül nyomtat, de ahogy kiválasztom a nagy

nyomtatási minõséget, vagy bármelyik típusú fotópapírt, vagy normál

papírt válsztom, de fotópapírt teszek a nyomtatóba, "szép" kék kép az

eredmény. Ugyanazt a tintát, ugyanazt a fotópapírt használom amit

eddig is.

 

Amivel eddig próbálkoztam:

- printer illesztõprogram eltávolítás, újrarakás

- új illesztõprogram letöltése a Canon honlapjáról

- tintapatronok kicserélése újakra

- kézi színbeállítás kiválasztása az auto helyett

- a printer másik számítógépre való feltelepítése

- többféle grafikai programból való nyomtatás (XP képmegjelenítõ,

Irfanview, Canon photoprint)

-XP újrarakása

 

Ha van valami ötletetek, kérlek ne tartsátok magatokban, köszi!

 

Link to comment
Share on other sites

BáGyu
Sziasztok !

Segitséget kérek a következõ problémához:Hp psc 1315 multifunkciós nyomtatómnak,telepítés után 3 parancsikonja van,namár most ezek közül az egyik,persze a legfontosabb (Hp irányító) megadta magát.Ha el akarom indítani,a következö hibauzenet jelenik meg:The program will now terminate (A program most véget fog érni).Próbáltam újratelepíteni,ugyan az a gond.Légyszi segítsetek!!!!!!!

Kérj segítséget a HP központi forródrótján, illetve úgy tudom van egy total uninstal programjuk amivel teljesen el lehet távolítani a programot.

Illetve, próbáld meg feltenni majd úgy eltávolítani, hogy eltávolítás elõtt kilövöd az összes HP futó alkalmazást a feladatkezelõben.

Hátha.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Lacesz

Telepitettem a Vista-op rendszert,de nem találoka nyomtatómhoz drivert/ HP 825c/ kérem aki tud tanácsot adni megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

szelesjanos

Szaisztok!

 

Van egy Lexmark E120 lézernyomtatóm!

Vattem hozzán töltõport és chiopet is, de még soha nem töltöttem tonert és félek, hogy valamit elcseszek.

Tudna valaki adni valami leírást, hogy hogyan kell csináni?

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kifly

Hy a hp psc 950-es nyomtatómnak nem mûködik a a síkágyas lapolvasója azaz scannerje. Kicsit régi már a gép de egész jó inõségû képeket nyomtat és scannelt de ez már a múlté. szerintetek érdemes lenne megjavíttatni vagy inkább hassználjam a scann funkció nélkül ezzel arra akartam utalni hogy megéri-e megjavíttatni? A válaszzokat elõre is köszönöm

 

Hy a hp psc 950-es nyomtatómnak nem mûködik a a síkágyas lapolvasója azaz scannerje. Kicsit régi már a gép de egész jó inõségû képeket nyomtat és scannelt de ez már a múlté. szerintetek érdemes lenne megjavíttatni vagy inkább hassználjam a scann funkció nélkül ezzel arra akartam utalni hogy megéri-e megjavíttatni? A válaszzokat elõre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Procedli

Sziasztok, tud valaki segíteni?

 

IP3000 nyomtató mostanában cd nyomtatásnál oldalra elcsúszik 1mm-t.

Lehet ezen állítani vagy szabályozni?

 

köszi a segítséget

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Manitu

Sziasztok!

 

 

Egy nyomtató problémában (?) kérném a segítségeteket. Adott egy HP-PSC 500-as multifunkciós nyomtató. Egy Excel táblázatból szeretnék nyomtatni, ami 2 oldal. Az elsõ oldalt tökéletesen kinyomtatja - annyiszor amennyiszer szeretném -, viszont a 2. oldalt nem hajlandó kinyomtatni. Behúzza a papírt, a gép úgy tesz mintha nyomtatna, de csak egy üres lapot ad ki. Esetleg halvány csíkocská(ka)t lehet látni, ami(k) a cellákat akarná jelenteni.

Ha megpróbálom a 2. oldalt egyedül kinyomtatni, akkor ugyanez a helyzet. Az 1. oldalt akkor is tökéletesen kinyomtatja.

A dokumentum jó, nincs benne tiltás, mert másik nyomtatón mûködik. (Tudom, miért nem azon nyomtatjuk akkor? Ez most hosszú történet lenne elmesélni...)

 

Válaszotokat elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

ladlac

Helló!

 

HP DeskJet 3550-es nyomtatóm van. Pénteken elkezdtem nyomtatni, egy nagyobb dokumentumot, azonban kb. 70 oldal kinyomtatása atán megállt az egész. Befejezett egy bekezdést, és a következõt nem kezdte el. Nem hinném, hogy patron, mert pont elõtte tettem bele a vadiúj, eredeti patront, és nem látszott, hogy kezdene halványabban nyomtatni.

Azóta nem tudom bekapcsolni sem, pedig minden vezetéket megnéztem, be vannak dugva. Ha felnyitom a tetejét sem jön a patron középre, hogy cserélni lehessen.

 

Mi lehet a probléma? Sürgõs lenne, mert ki szeretném nyomtatni a tételeket, napokon belül vizsga... :)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Próbáltad már kihúzni és újra bedugni?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

ladlac

Igen, már kihúztam és visszadugdostam az összes kábelt, ami a nyomtatóhoz tartozik (Viszont ha kihúzom, nincs az a jellegzetes, hang, ami pl. akkor van, amikor egy USB eszközt eltávolítasz.) Elõször néztem Beállítások/Nyomtatók és faxok menüben, halványabb volt az ikonja, és azt írta, hogy nincs összeköttetés. Azt valahogy megoldottam. Viszont még most sem jó.

 

Nem tudom, hogy fontos-e, de a listáról nem lehet letörölni azt a fájl-t, amit nyomtatott. Tehát ott van a listában, állapotnál meg azt írja, hogy Törlés-Nyomtatás. :S

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
s74feco

A cégnél van egy OKI C3200n típusú színes lézer nyomtató.

 

A win98-as gépen simán nyomtat.

 

A windows xp-s gépen sokszor hibaüzenetet ír, nem megy ki a teljes nyomtatás a nyomtatásvezérlõbõl.

 

Próbálkoztam már mindennel.

 

Drivere jó.

 

Sõt, bevittem Szfvár.-ra a szervízbe a gépet és a nyomtatót, ott jó volt, ahogy hazahoztam megint rossz.

 

Néha nyomtat is pár oldalt. De kb. 2-3 oldalnál hibát jelez.

 

This job is invalid - A beállítás érvénytelen. Ezt nyomtatja a papír felsõ szegélyére.

 

 

Ha pl. a wordben pár betût leütök asdraraser pl. azt ki tudja nyomtatni.

 

Kicsit nagyobb méretû dokumentumnál viszont nem megy tovább

 

DATA felirat villog a kijelzõn, búg melegszik de nem nyomtatja ki az oldalt.

 

USB-vel csatlakozik a géphez.

 

A soros nyomtató LPT1-rõl simán nyomtat, kipróbáltam egy brother hl1240-es fekete lézernyomtatóval.

 

Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném.

 

Mivel próbálkozzak. Telepítsem újra az xp-t!

 

Szerintem az sem segít.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kori

Meg kellene próbálni a neten keresni hozzá egy újabb drivert, ez is segíthet. 8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...