Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nem tudom, mi a baja a nyomtatónak


Dani991

Recommended Posts

Fujitsu

Én csak annyit tudok ehhez hozzátenni nagy általánosságban, hogy korábbi tapasztalataim alapján soha nem vennék ilyen kombókat többet. A Canon MP510-esem már vagy öt éve várja a sorát valamelyik sarokban, mert behalt a nyomtatófej, emiatt használhatatlan az egész, egy funkciója sem működik, a boot nem megy tovább az inicializáláson a hibaüzenet miatt, pedig a szkennere még tökéletes volna. Szétbontani, meghekkelni nem volt kedvem; az új nyomtatófej ára meg már öt éve is meghaladta volna a nyomtató maradványértékét, ezért megpecsételődött a sorsa. Hasonlóképpen jártam egy barátom HP F300-asával, amit ideadott nekem a Canonom helyett: a nyomtatórésze tönkrement, maradt a szkenner, az még jó a mai napig. De kerülgessek egy ekkora monstrumot azért, mert a benne lévő low-end szkenner még jó.

 

Azt mondom, venni kell egy rendes, jó szkennert, ami sok-sok évig jó lesz; aztán ha nagyon muszáj (bár én alapvetően a papírmentesség híve vagyok), akkor lehet venni mellé nyomtatóból egy monolézert ~50 euróért, aztán kidobni, ha beszarik. Ezzel a kombinációval garantáltan csak jobban lehet járni, mint ezekkel a multifunkciós csodákkal. 11-12 éve még én is felültem erre a vonatra, mondván, hogy milyen jó lesz, de mai fejjel már nem tenném.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...