Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nem tudom, mi a baja a nyomtatónak


Dani991

Recommended Posts

Dani991

Sziasztok!

 

Nem tudja valaki, hogy mi lehet a baja a nyomtatómnak?

 

hp DeskJet 610C (már vagy 7 éves) nyomtatóm van, amivel, ha elkezdek nyomtatni, a nyomtató elindítja a lapot, aztán 1szer csak megáll, és villog a folytatás gomb jelzõfénye, a gép pedig azt írja, hogy a nyomtató nem válaszol.

azt hiszem' már mindent megpróbáltam (beállítások, rendesen érintkezik-e a kábel, tisztítás, stb...). Vagy nem?

 

Aki tud segítsen!

Elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

magellan4

Sry hogy beletúrok a topcba.

Én azt szeretném megtudni, hogy miért van az hogyha lkezdek nyomtatni az elsõ néhány csík (vagy nemtudom hogy írjam le amikor a nyomtatófej elmegy) az jó utána kattok minden eggyes húzásnál és elcsúszik a kép.

Válaszotokat elõre is kösz.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Milyen a nyomtató? Az Office (vagy mi), amibõl nyomtatsz?

Link to comment
Share on other sites

magellan4

Ez nekem volt kérdés?

Ha igen APOLLO P-2200 és jah officeból word-bõl nyomtatok.

Link to comment
Share on other sites

eremit

@magellan4

Neked szólt, igen. Próbálj frissebb drivert keresni/telepíteni!

 

> klikk <

Link to comment
Share on other sites

magellan4

De nekem eddig jó volt, semmi probléma nem volt. :Sír: Azért megpróbálom.

Link to comment
Share on other sites

magellan4

Nem lett jó. Fel akartam rakni az eredeti cdrõl nem engedtem valami win 2000-es dolgot írt ki. Xp-s drivert nem találtam. Letöröltem emi eddig volt driver. Felismertettem az xp-vel és megint ugyanaz. Kattog. Segítsetek.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Ez nem egy mai nyomtató, ha jól emlékszem. Ha minden igaz, akkor egy HP lebutítása, és már a kezdetekben sok probléma volt vele.

Link to comment
Share on other sites

magellan4

Jaja igazad van a HP lebutított változata. Akkor marad a szervíz estleg kuka.

 

Légy szíves a fórumon írj normálisan! <PF>

Link to comment
Share on other sites

Dani991

Oké, köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Atys

Hello!

Nálunk a munkahelyen van egy HP DJ 3520-as nyomtató. Az a baja, hogy mindent kéken nyomtat. Akármilyen szöveget próbálok neki beadni, mindig kék. Minden prg-ból. Csak a tesztoldalt nyomja ki feketével. Próbáltuk wordbõl, netes anyagot, stb. Csak kék! :mérges: A gép teljesen frissen telepített, a nyomtató a gyári prg-vel lett telepítve. Eddig egy másik géphez kötve jó volt. A géppel USB-n kommunikál.

Mi tegyek, hogy jól nyomtasson?

 

Link to comment
Share on other sites

bakfitty

 

 

:ötlet: -Ha a gyárilag kapott szoftverrel lett telepítve a nyomtató, akkor a szoftvert megnyitva van benne egy szerviz funkció, amiben a nyomtató saját magában megkeresi az esetleges hibákat.

 

:ötlet: -Mivel a tesztoldalt feketével is tudja nyomtatni elképzelhetõnek tartom a sima alapszin beállítási problémát is.

Link to comment
Share on other sites

Atys

És ezeket a fent említett funkciókat hogyan tudom elérni?

 

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Indíts egy nyomtatást úgy hogy Fájl>Nyomtatás> itt az alapértelmezett nyomtató beállítások és ott aztán lehet állítgatni illetve a nyomtatási eszközkészlet menü alatt lehet teszt oldalt nyomtatni illetve megnézheted a tintaszinteket!

Szerintem ez utóbbi lehet a gond!

Link to comment
Share on other sites

Atys

Új fekete patron lett beletéve! Az lehet gond, hogy csak utángyártott a patron? g&g gyártmány.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Aneurysm

Én se tudom hogy mi baja a nyomtatónak. Nem nyomtat arra hivatkozva hogy "A BJ-nyomtatókazetta nem lett telepítve". Kivettem belõle, szétszedtem, visszaraktam de még mindig ugyanaz a hiba áll fennt. Van ötletetek? Egy 6 éves Canon BJC-6200 -ról van szó egyébként.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Nem lehet, hogy megsérültek az érintkezői?

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Új fekete patron lett beletéve! Az lehet gond, hogy csak utángyártott a patron? g&g gyártmány.

Ez bizony okozhat problémát, szerintem egy eleve rossz utángyártott patront vettél!

Remélem tényleg ez a gond. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

arpsoft: igazából azt nem tudom hogy mit ért "nyomtatókazetta" alatt. A tartályt, amiben a tinta van, vagy azt a rekeszt, amibe bele kell rakni a tintát tartalmazó tartályt?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Az utóbbit. Nyilván az is cserélhetõ, különben egy eldobhatós nyomtatóról beszélünk.

Link to comment
Share on other sites

Atys

Nem lehet eleve rossz a patron, mert a tesztoldalt kinyomtatja rendesen feketében!

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

XP prof-ra telepített HP 4mp, illetve sharp ar-m160 nem hajlandó nyomtatni. Többszöri eltávolítás, driver lemezről, és varázslóval telepítve sem hoz eredményt. XP home volt előtte, azon hiba nélkül működött.

 

szerk.: papír sem jön ki, és kiírja, hogy hiba történt, de a részleteket megtartja magának. Elég sokáig vár.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Telepítés rendben lemegy?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Igen, a rendszer szerint minden rendben, de nyomtatáskor mégsem. :S

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Másik géprõl ki tudod próbálni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...