Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Egyéb böngészõk


Ruzsa Dániel

Recommended Posts

Ruzsa Dániel

Megyek! Ki is próbálom! ;)

 

Egy órával késõbb...

Nos most próbálgatom a böngészõt, hát így elsõre, nagyon gyors! ;)

Firefox motorra állítottam, lefutattam egy spyware keresés 4 objektumot talált, fõleg régebbi pl: Imesh fájlcserélõ maradékokat a registryben, amiket szépen le is szedett!

Kérdésem csupán az lenne, hogy mikorra várható magyar verzió és honnan tudom ezt megszerezni? :pislog:

 

Nem sokkal késõbb

Hagyom ezt a böngészõt, lehet hasznos dolog a spywarevédelme, de igazából, hogy megpróbáltam jobban belemerülni, átláthatalan és összevissza! Uninstall :nyíl:

Edited by Ruzsa Dániel
Link to comment
Share on other sites

chipmix

Ismét megújult a Netscape. Az új verzió az alábbi leírás alapján a következõ újításokat tartalmazza: Klikk :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Köszi az infót! Már töltöm is le! :)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel
Megyek! Ki is próbálom!

 

Egy órával késõbb...

Nos most próbálgatom a böngészõt, hát így elsõre, nagyon gyors! 

Firefox motorra állítottam, lefutattam egy spyware keresés 4 objektumot talált, fõleg régebbi pl: Imesh fájlcserélõ maradékokat a registryben, amiket szépen le is szedett!

Kérdésem csupán az lenne, hogy mikorra várható magyar verzió és honnan tudom ezt megszerezni?

 

Nem sokkal késõbb

Hagyom ezt a böngészõt, lehet hasznos dolog a spywarevédelme, de igazából, hogy megpróbáltam jobban belemerülni, átláthatalan és összevissza! Uninstall 

Az idézet tõlem van, a milyen böngészõt használsz topikból! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Elég kevés idõt hagytál neki. Ha 1 hét után is ezt mondod, oké. Na de 1 óra után ... :lol:

 

Chipmix: Nem tudod, honnan lehetne leszedni a TELJES telepítõt?

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Én sok helyütt kerestem, de mindenhol csak ezt a netes telpítõt találtam (korábbi verziók esetében is)! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ruzsa Dániel: Nem járunk a weboldalamon? :démonikacaj: Ott fent van az aktuális Netscape TELJES telepítõje! (Elõzõ verziók is végig fent voltak)

 

Hála zico-nak, most 1/2 órán belül fent lesz a 8.1 is! :)

Link to comment
Share on other sites

zico

Kovács Gyula [MiniDisc]

 

Lehet, hogy ez a jó Netscape 8.1.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

@MD

Ne mondj ilyet kérlek, tudod milyen sokszor ránézek az oldaladra?! De akkor most ezért :bocsánat: :!: :Sír:

Link to comment
Share on other sites

manguszta

A megjelenésrõl én már mindenki elõtt hírt adtam itt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

De MD, nem mondok ám róla le ilyen hamar, mert nagyon tetszik, de jó lenne tudni, hogy mikor lezs hozzá teljes magyarítás, vagy teljes magyar verzió! Mert akkor gondolkods nélkül fogom a Netscape-t használni! ;)

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Egy böngészõk felhasználását elemzõ cikk:

Klikk :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
@MD

Ne mondj ilyet kérlek, tudod milyen sokszor ránézek az oldaladra?! De akkor most ezért :bocsánat: :!:  :Sír:

A smiley azért az elején! ;) Egyébként mostmár kint van a 8.1 TELJES telepítõkészlete. :) Honosításról nem tudok, talán le lesz egyszer fordítva ... :hááát:

 

Ui:

 

Mivel engem a honosítás folyamata és technikai részletei jobban érdekelnek, mint a licencek és egyéb jogi kérdések, nem szenteltem kellõ figyelmet a témának. Most kiderült, hogy a Netscape 7.0 licence megtiltja a módosítást, beleértve a fordítást is, kivéve a nyílt forráskódból származó részletekre. Nem is olyan egyszerû eldönteni, hogy mi honnan származik. Az biztos, hogy az AIM lefordítása nem megengedett, de más modulokban is vannak különbségek a Mozillához képest, így gondos elemzést igényelne, hogy mihez nyúlhatunk hozzá, és mihez nem. Más nyelvek képviselõit is izgatja a probléma, és a netscape.public.mozilla.license hírcsoportban vitatjuk meg a lehetõségeket. Az eddigi válaszok nem túl bíztatóak. Jó lenne a Netscape hivatalos álláspontját megismerni, de ez még várat magára. A kérdés megnyugtató lezárásáig a magyar nyelvi csomag nem fog megjelenni.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Köszi az infót! De ez agyon elkeserítõ! Neked, amúgy mi a vélemyéned az új 8.1-es Netscapreõl, minden tapasztaltod érdekel! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Szép! Ez az elsõ benyomásom. Szokni kell az IE-Firefox motor közti váltást, de jónak tünik. Ha be tudom állítani a megfelelõ módon, ahogy én szeretném, akkor jó! De egy pozitív elõnye elsõre van: A könyvjelzõk importálása tökéletes lett. Nem hozott létre felesleges könyvtárakat, hanem rögtön olyan lett, mint a Firefoxban. Ez jópont! :) Az Opera ismét lejjebb szorult ... :) (Nálam legalábbis)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Már csak a német verzió kellene, és fel is telepíteném.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel
Szokni kell az IE-Firefox motor közti váltást

Mikor és hogyan kell váltani? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Ha jól emlékszem, a 8-as verzióban a bal alsó sarokban volt. (Míg a Foxiban a jobb alsóban.)

Link to comment
Share on other sites

@Berecz Dénes@

A jobb alsó sarokban lévõ kis ikonnal tudsz váltani.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Gondolom, természetesen a Firefox-ot tanácsosabb használni és az alapértelmezett motort hol tudom beállítani? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

@Berecz Dénes@

Alapból a firefox motorját használja.

Link to comment
Share on other sites

chipmix

@ Manguszta

 

Igen tényleg Te írtál róla elõször, de én a szavazás rovatba már nem megyek vissza, mert már szavaztam, így sajnos tényleg ismételtelek.

Szerintem egy neki való topicban inkább keresi az ember. Mivel ilyet nem találtam,

meg azt sem tudtam milyen fogadtatásra talál a cikk, ezért nyitottam neki ezt a topicot.

De mivel a Ruzsa hozzászólása idevágott õt tették meg topic nyitónak, mert elõbb reagált csak én azt nem tudtam mire, pedig a topicot én nyítottam.

De nekem is be kell látnom, hogy az õ hozzászólása elõbb volt az ide illõ témában.

Hát ilyen azért szerencsére ritkán van. :pislog:

 

Ha véletlenül bánt a dolog elnézést, egyáltalán nem volt szándékos.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Ugyan már, miért bánatna? Csak leírtam.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel
De mivel a Ruzsa

OFF, de ha kérhetnélek inkább Ruzsa Dániel/Dani/Danee.

Köszi.

És ennek a topiknak manguszta hsz.ével kellett volna indulni, mert õ linkelte be, hogy megjelent az új Netscape!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...