Jump to content
GSForum - Segélyvonal

South Park


Lucky_Strike

Recommended Posts

Lucky_Strike

Southpark ami jó! Jó mert jó, azt kész aki akar jöjjön csevegni :D

Link to comment
Share on other sites

Invi

Múlt héten néztem meg az 5. sorozatot. Most nézem a 6.-t. 8.-ig megvan mind! :D

Link to comment
Share on other sites

Lethaljon
Múlt héten néztem meg az 5. sorozatot. Most nézem a 6.-t. 8.-ig megvan mind! :D

honnan vannak + ? és hány sorozat is van? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Invi
honnan vannak + ? és hány sorozat is van? :blink:

Jelenleg megy asszem a 8. Haverom hozta őket.

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Nekem is megvan az összes edig leadott sororzat!!! :D

Plus a FILM!!! :D

Ez a világ legjobb anim/rajzfilm sorozat!!! Erre kelek reggl!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Invi
Nekem is megvan az összes edig leadott sororzat!!! :D

Plus a FILM!!! :D

Ez a világ legjobb anim/rajzfilm sorozat!!! Erre kelek reggl!!! :tongue:

Ezt nézem esténként! :D

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

South Park az kira.A vágatlan is teccet,mikor Saddam + Lucifer mindig ****ozhatnának.Értitek...nem?...Hát persze hogy értitek :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tront002

Én is szeretem a south parkot. Nagyon kiraaa. Megvan az 1-2 sorozat, (évad) most jön majd a 3-4 szinkronossan, és az 5-6-7-8 feliratossan. :D

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Azok csinálják a SouthPark-ot akik a BaseBolondok című filmen játszották a főszerepet!!! Meg is látszik rajtuk!!! :D

Link to comment
Share on other sites

silent

nekem is kell, nekem is!!!!honnan szedhetek le részeket, ha már itthon nem adják

Link to comment
Share on other sites

FESTER

Invi vagy valaki segítsen!Nekem megvan a season 5 de az a bajom hogy a fájloknak az a kiterjesztése hogy .rm.Mivel lehet ezt lejátszani?Régebben még működött a mplayer classic -al, de emiatt a feliratokról ott is le kellett mondanom.

Link to comment
Share on other sites

Invi
Invi vagy valaki segítsen!Nekem megvan a season 5 de az a bajom hogy a fájloknak az a kiterjesztése hogy .rm.Mivel lehet ezt lejátszani?Régebben még működött a mplayer classic -al, de emiatt a feliratokról ott is le kellett mondanom.

Rm az real media. Ahhoz real player kell. Ha azt akarod, hogy felirat is legyen, akkor alternate real codec kell neked, amit itt találsz. http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm

Ha ezt felrakod már menni fog a felirat is BSplayerrel, radlightal vagy bármilyen feliratozóval.

Link to comment
Share on other sites

moltam

Szerintem is kira a SP. A vágatlanba nem tetszett annyira, hogy tele volt zenével. Bár azért voltak poénok a dalos részekben is.

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee

Nekem csak a 4. évadig vannak meg a részek! sztem a szinkron hangok miatt király az egész! mondjuk van a 578-ből is részem és megnéztem őket. de nem akkora poén angolul. TIMMY RULEZ!

Link to comment
Share on other sites

Invi
Nekem csak a 4. évadig vannak meg a részek! sztem a szinkron hangok miatt király az egész! mondjuk van a 578-ből is részem és megnéztem őket. de nem akkora poén angolul. TIMMY RULEZ!

Szerintem angolul az igazi, annak aki tud angolul komolyabban.

Film annyira nem jött, be nekem sem a sok zene miatt.

Ja és Timmyyyyy livinalie

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r
Nekem csak a 4. évadig vannak meg a részek! sztem a szinkron hangok miatt király az egész! mondjuk van a 578-ből is részem és megnéztem őket. de nem akkora poén angolul. TIMMY RULEZ!

Énis ezért nem szeretem a meséket :lol:

Minden mesébe énekelnek ,és ez kiborit <_<

Link to comment
Share on other sites

Invi
Énis ezért nem szeretem a meséket :lol:

Minden mesébe énekelnek ,és ez kiborit <_<

Sorozatban szerencsére nincsen ilyen! :wink:

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Jah ez az előnye sorozatnak!!! Thiimmmmyyyyyy viszont nagyon király!!! Meg a kalapálos hapek aki mindig " Haggyá má kalapáni" szöveget tolja az kira!!!

De a csúcs akkor is Kenny halálai!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Invi
Jah ez az előnye sorozatnak!!! Thiimmmmyyyyyy viszont nagyon király!!! Meg a kalapálos hapek aki mindig " Haggyá má kalapáni" szöveget tolja az kira!!!

De a csúcs akkor is Kenny halálai!!! :D

SPOILER: AMíg végül tényleg végleg meghal. De mondjuk később feléled megint egy sorozattal később! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

én az lesö 5 évedot láttam.

Akinek kellenek a 8évedik tartó részek adjon nekem hálát mert itt az oldal:

Warez törölve! Kérek mindenkit, hogy az ilyeneket inkébb magánban beszéljétek meg!

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

amugy az 5ik éved elsö része nagggggyon de nagggyon kerály! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Ezen már én is gondolkodtam, hogy KENNY meghal és újraéled?!?!!? De hát istenem ez van!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee
Szerintem angolul az igazi, annak aki tud angolul komolyabban.

Film annyira nem jött, be nekem sem a sok zene miatt.

Ja és Timmyyyyy livinalie

megőrültél? nekem csak középfokúm van angolból(rigó utcai) és simán értem! marha egyszerű a szövege. nem tudom miről beszélsz...

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Jah én nem rég tanulok angol-t de én is értem!!! Bár németül mégjobban érteném!!! Hisz ehez majdnem csak káromkodni kell angolul és kész!!!

mert a képek magukért beszélnek!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee

egyébként én csak egy részről tudok amiben nem halt meg kenny! és az az mikor az esőerdőben vannak és belecsep a villám, de a csaja újjáélszti szájon át. és akkor a végén az van, hogy cartman és kyle bezsélget: neked nem hiányzik valami? a másik: nem tudom. rámegy kennyre a kamera és elkezd újongani. és így lessz vége

svan: a turbékos rész iszonyat nagy. de a lagjobb timmy-s rész akkor is a timmi és az alvilág urai

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...