Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Projektor vásárlás


nagygabor

Recommended Posts

nagygabor

Sziaszok!

Projektort szeretnénk vásárolni, de nem nagyon vagyok otthon ebben a témában. Mik azok a paraméterek, amiket figyelembe kell venni? Mik az esetleges buktatók? Melyek a piacvezetõ márkák? Mi számít jó projektornak?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Tudni kéne, hogy milyen célra veszitek. Más típus javasolt bemutatókra illetve mozizáshoz.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Bemutató, oktatási célra. Márciusban lesz ismét a cégben egy "össznépi" oktatás. Az már a mûvházban lesz, és oda már nem elég a 19"-os monitorom. ;) Ja, és esetleg ha vásznat is ajánlanál....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Atys

Mi most vettünk egy HP VP6311 projektort ide a munkahelyre (oktatási intézmény). Ha le van kapcsolva a villany, szóval félhomály van, akkor tökéletes képet adott. Ja és laptoppal kapcsoltam össze. Minden szöveg olvasható volt, pedig a fõnök 12 betûmérettel írta meg a szöveget wordben. A képátló kb. 170 cm volt.

Otthon is kipróbáltam házimozival. A kisfiam meg volt érte õrülve, ahogy Tom kergette Jerryt a falon. Itt a képátló 2 m körül volt. A fal színe napsárga, de a kivetített képen a fehér fehér maradt!!! (ezen csodálkoztam nem vártam ilyen jó képet sima festett falra)

Szóval én csak ajánlani tudom. És nem is vészes az ára. Br. 200e. küröl meg lehet venni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
CDNorbi8

Üdv.

Apám régen mozis volt, most pedig bõ 15 év után újra gondolkozik a kerti mozi lehetõségén. Mi egy 2 * 4,7-es képméretre gondoltunk, ez 5,1 méteres képátló. Szerintem nyári esti vetítések lennének szabadtéren, ezért egy ilyen igényeket kielégítõ projektort keresek, HD-felbontásban. Mit tudtok ajánlani, fényerõ és kontraszt értékeken belül mik számítanak jónak? kösz. üdv.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Shia-ko

Hello!

 

Prezentációs célra keresek projektort, nem fix beépítésre. Milyet érdemes venni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...