Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videoból hang kimentése


@Berecz Dénes@

Recommended Posts

norc

Sziasztok! Nekem olyan gondom lenne, hogy WMV videónak szeretném leszedni a hangját, tudna valaki segiteni melyik progival tudnám? Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Windows Média Kódoló nem tudja szétszedni? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

norc

Köszi! Sikerült, igaz kissé körülményesen, de megvan. Átalakitottam mpeg-re, így felismerte a VirtualDub és azzal már könnyedén sikerült leszedni a hangot. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
[root]

És is olyasmit szeretnék csinálni, amit Ti, csak egy kicsit komplexebben. Remélem tud valaki benne segíteni.

Adott egy angol nyelvû HD film (wmv, vagy mkv formátumban), valamint ugyanennek a filmnek a magyar szinkronos DVD változata. Ki szeretném másolni a DVD-rõl az 5.1-es magyar hangot, és beilleszteni a HD film hangja helyére, vagy mellé. Mindezt a lehetõ legkevesbb újrakódolással, és tömörítéssel (idõráfordítással), minõségromlás nélkül szeretném végrehajtani. Milyen megoldást javasoltok?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
DR. FARKAS

Nekem is lenne egy problémám... Szeretném egy DualDub-os videóból kitörölni az egyik hangsávot, de nem tudom, hogy mivel és hogyan csináljam. Sok gondot okoz... :mérges:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ildi70

Sziasztok! Új tag vagyok. Meg tudná valaki írni nekem (lépésrõl lépésre) hogy hogyan kell videóból kivenni a hangot mp3-ba. Van pár videóm, de csak a zene kellene belõle. Elõre is köszönöm. :)

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Szinte bármelyik videószerkesztõ program képes rá, hogy a hangsávot külön is mentse. Pl. az Ulead VideoStudio próbaváltozata letölthetõ a www.ulead.com címrõl. Csak ráhuzod a videót az idõsávra, majd "SHARE - CREATE SOUND FILE" és azonnal ment is.

Link to comment
Share on other sites

Ildi70

Sziasztok! Köszönom a tippet, csak sajna nem sokra mentem vele. Ha lehetne kérlek pontosan írd le hogy az uledad videostudioval hogy lehet kimenteni a hangot. Már letölteni letöltöttem, csak nem tudom megnyitni a videót. az enyém flv, ill avi formátumú. Át kell õket konvertálni?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
leggelli

Hajj mindenkinek...probléméim akadtak..szeretnék segítséget kérni...sztek youtubreól videjót letölteni...nos...ez még úgy ahogy sikerül is real playerrel, de szeretném a hangot lementeni a videóról, ehhez videodubot használtam, de nem jön be neki a file típus, még úgy sem tudom átverni, hogy átnevezem avira a videót..., és még a leszedett zenét szeretném átkonvertálni mp3-ba, ami ugyebár eddig tök esélytelen...segítséget köszönöm, üdv.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Külföldi videómegosztó oldalakról letölteni legkönnyebben az Ashampoo ClipFinder programmal lehet, ingyenes és egyszerre több helyen is tud keresni. Mivel a letöltött klip FLV formátumú, azt először át kell konvertálni, erre is számos ingyenes program van (MediaCoder, Super2008). Konvertálás után meg jöhet a szintén ingyenes VirtualDub, vagy bármelyik videószerkesztő program, mellyel a hangsáv menthető, akár mp3-ba is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...