Jump to content
GSForum - Segélyvonal

E-mail küldés melléklettel


subidubi

Recommended Posts

subidubi

Hali fiúk !

Az érdekelne engem , ha valaki tud segiteni , hogy e-mail mellékleteként mennyi a küldött képek MB értéke ami elküldhetõ . Ugyanis 50 db képet akartam küldeni

(darabonként az értékük 180 KB - 700 KB-ig) de nem tudtam elküldeni és a webmester

válaszából sem tudom kikövetkeztetni a hibát .

Köszi a tanács.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ez szerintem szolgáltatótól függ.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

A Gmail-nál 10MB a felsõ határ, a többi szolgáltatónál pedig az esetek 99.99%-ában 5MB. Teljesen mindegy, mit küldesz, a méretet ellenörzik.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Kéne a webmester válasza!

Link to comment
Share on other sites

Adani

A Freemailnél 25 mega a korlát a postafiókra, és ha beleférsz, akkor mehet a melléklet. Legalábbis elvileg, én már küldtem 4-5 megát is.

Link to comment
Share on other sites

subidubi
A Freemailnél 25 mega a korlát a postafiókra, és ha beleférsz, akkor mehet a melléklet. Legalábbis elvileg, én már küldtem 4-5 megát is.

Köszi fiúk,minden rendben az invitell megválaszolt. 10MB.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Vannak szolgáltatások pl. SendYourFiles, [freemail] extra amiknél akár (több) gigabájtos e-mail is küldhetõ. Ezeknél persze a melléklet nem megy "fizikailag" a levéllel, hanem egy szerverre tölti fel a szolgálató a mellékletet, és onnan tudja letölteni a címzett. A 10 mega, ami mehet egy levéllel, egy a jelenlegi internet korlátainak. Az említett szolgáltatások fizetõsök, de léteznek ingynes óriáslevél küldõk, csak azok pl. csak egy hétig õrzik meg a szerverükön a melléklet(ek)et.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

És ennél meddig maradhat fenn a szerveren a melléklet?

Link to comment
Share on other sites

zico

7 nap. (vagy 25 letöltés). Így tudom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
KeLa

Már a T-online-nál is van nagy fájl küldési lehetõség.

Link to comment
Share on other sites

h.arpad
TVN BigFile 8) Ez is magyar oldal, és nincs tele Flash-el, mint a T-equila. :gonosz:
Link to comment
Share on other sites

értetlen

Olyan ingyenes oldalak címeit kérném tõletek, melyek segítenek nagy fájlok küldésében-fogadásában és nem "fájlcsere". Hasonlóak az itt felsoroltakhoz, ám mégse azok. Sajna nem emlékszem és nem találok rájuk, sehogy se! :upsz: Magyar is volt köztük!

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

h.arpad
Olyan ingyenes oldalak címeit kérném tõletek, melyek segítenek nagy fájlok küldésében-fogadásában és nem "fájlcsere".

Amiket én linkeltem, azok egyike sem ilyen volt. :hááát: De MiniDisc linkelt újra, azok sem "fájlcsrések". :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
értetlen

Sziasztok!

 

Outlookban amikor fájlt akarok csatolni iszonyú lassú a betallózás! Mi a hiba? Régebben ez nem volt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...