Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Konvertálás


jocowh

Recommended Posts

jocowh

Hello!!!

 

Hogy tudnám a .wba fájlokat .msstyles fájlba konvertálni vagy ilyesmi. FElraktam a skinstudio-t(free) de amikor el akartam menteni .msstyles-ba Valami-t kiírt, hogy mit most nrm tudom van egy másik program a theme xp de azt még nem próbáltam de nincs is meg. Honnan tudnám leszedni ezeket a programokat (v. hasonlókat).

 

 

Elõre is köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Holmes

Köszi az ajánlott linket, de itt egyik program sem alkalmas a wb - mmstyle convertálásra... :Sír:

 

Van valami más ötleted?

 

Ezeket a skineket szeretném használni a mhelyen is,

Halben skinek

és ott bizony nem futtathatom a windowblinds-t...

 

HELP :!:

 

 

Link to comment
Share on other sites

wick

Ha jól tudom, akkor ez nem lehetséges, csak az msstyle-ból a wba-ba való átalakítás, ugyanis a WindowBlinds skinek olyan dolgokat is alkalmaznak, amit az msstyle nem tud. Az egyetlen járható út, ha a wba-t kicsomagolod, abban benne vannak a grafikai elemek és akkor ezekbõl témaszerkesztõvel összállítod a skint.

Link to comment
Share on other sites

Holmes

Köszi! :)

Azt mindig is tudtam, hogy a WB skinek sokkal komplexebbek, de reméltem, hogy akad egy olyan programíró, aki meg tudja oldani, hogy "kigyomlálva" azokat a dolgokat, amelyek a visual style-on kívül benne vannak, a progija msstyle-t konvertáljon.

Bánat..., mert én pedig nem vagyok alkalmas arra, hogy megalkossam a skint. Fönn vannak már rég a SkinStudio és a StyleBuilder, de csak megrémülök amikor egyszer-egyszer próbálkozom.

Talán megpróbálkozom a wb skin alkotójánál... :hááát:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...