Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Torrent töltési probléma


sugarbabylove

Recommended Posts

Calyd

Õszintén nem olvastam teljesen végig, de ez a leírás jónak tûnik.

 

Egyébként nem biztos, hogy feltétlenül saját torrenteket érdemes készíteni, pláne filmekbõl, merthát ugye... Érdemes inkább - pláne ha bérelt szervered van - gyakrabban nézegetni olyan torrenteket, amiket sokan töltenek. Még ha nem is kell neked, érdemes bevállalni, mert az arányodat igen gyorsan rendbe tudja rakni, ha jól csinálod, sõt! Fél vagy egy év alatt olyan arányt össze tudsz hozni így, hogy utána már nem fog kelleni a szerver, otthonról bõségesen tudod tartani majd az arányodat. Tapasztalat mondatja ezt velem. :)

Link to comment
Share on other sites

Pearl

Szia aszt azt vágom, csak hogy tudok serveröl szerverről létrehozni torrentet? Onnen szeretném seedelni.

 

Könyörgöm... Nem akarok szólni az illetékeseknek... <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Azt sem mondtad meg, hogy milyen szervered van. Utorrent WebUI, Távoli asztalos, torrentflux?

 

Nem beszélve arról, hogy én kis aggályokba ütközök, hogy ez most mennyire legális, kiemelten itt a fórumon.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
andragogus

Szevasztok!

 

Segítségre lenne szükségem. Kliens uTorrante 1.8.2, probléma a letöltéssel van. Eddig simán ment, de mióta erre a kliensre frissítettem egy régebbi típusról a letöltéseim nem indulnak és mindegyikhez ezt írja ki nekem.

 

Proxy connect error. Nem hozható létre kapcsolat, mert a célszámízógép visszautasította a kapcsolatot.

 

Sehonnan sem tölt le semmit!

 

Köszönöm: Üdv Andragogus

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Használsz proxykat?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Tschoewy

Üdv!

Windows 7 RC1 op.rendszerem van.

Torrentezni szeretnék de nem megy a letöltés.

A Port Checker szerint a port jó. De a letöltés mégse megy. A trackert meg mindig szétkacsol időtúllépés miatt frissítés közben.

Mit tegyek?

Edited by Tschoewy
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Milyen kliens? Nekem a uTorrent tökéletesen mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Tschoewy

uTorrent, de már próbáltam azureussal is.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Le van tiltva a P2P a tûfalban vagy a routerben.

Link to comment
Share on other sites

Tschoewy

Kikapcsoltam a tűzfalat, de még mindig nem jó. A routernél hol kell engedélyezni a p2p-t ?

Router: TP-LINK WR340G

(a 192.168.1.1-ig eljutottam be is jelentkeztem de P2P engedélyezést-t nem találtam.)

Edited by Tschoewy
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Na várjál. Akkor soha nem is ment a torrent? Azt hittem, a Win7 telepítése óta.

 

Kapcsold be a gépen és a routerben a uPnP-t, a torrent portját forwardold a gépre. Ezek után mennie kell.

Link to comment
Share on other sites

Tschoewy

Nem ment soha mivel 2 hete vettem a gépet.

Valószínűleg a routerrel van a gond, mert az előző géppel is kipróbáltam és azzal se ment, pedig régen azzal ment, de akkor még más volt a router.

A routernél az UPnP be van kapcsolva.

Edited by KGigi
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Akkor keress Port Forward vagy Port Trigerring nevû részt, ott kell beállítani a torrent portját.

Link to comment
Share on other sites

Tschoewy

Beállítottam de még mindig nem jó.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nézd meg újra, hogy mit ír a port ellenõrzõ.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Attól, hogy passzív módban van, még mennie kellene pl. a tracker-frissítésnek. Le van tiltva a P2P.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
robeee

Helló!

 

Bittorrentem van és szeretnék visszatölteni. Egy csomó fájl esetében viszont nem megy. Kiír több tucat leechert, de valahogy egy sem "csatlakozik". Elég valószínûtlen, hogy 40-50 leecherbõl mindegyik passzív... mi lehet a gond?

Edited by KGigi
Link to comment
Share on other sites

Angel_1990

Sziasztok!BitTorrent 6.4-es klienst használok. Körülbelül két napja a következõt írja ki minden egyes letöltésnél: "A kért mûvelet nem hajtható végre olyan fájlon, melynek valamelyik szakaszát egy felhasználó már megnyitotta.". Ha újraindítom, akkor kb. 5 percig megy normálisan, majd ismét kiírja ugyanezt. Valakinek valami ötlete? Elõre is köszönöm!!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Véletlenül nem Vista vagy Win7 az oprendszer alatta?

Link to comment
Share on other sites

Angel_1990

De igen Win7. Ez lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szerintem igen, a szokásos fájlhozzáférési probléma -- a Win7 fórumtémában már futottunk egy kört körülötte. Fájlok másolásánál (végül is a letöltés is az), a Windows teljesen random módon eljátssza, hogy az adott fájlt nem tudja másolni, mert az már "ott van". És ha megnézed, tényleg ott van, 0 bájtos, mert épp az előbb hozta létre, hogy belemásoljon. Nem tudni, mi váltja ki, tapasztaltam FTP-vel való letöltésnél, sok fájl átmásolásánál balról jobbra, illetve Photoshop scriptek futtásakor nagy mennyiségű képen. Ritka idegesítő...

 

Szerintem ugyanez van itt is: a letöltés közben elveszti a fonalat és egyszer csak azt érzékeli, hogy a fájl már ott van, ebben az esetben: már megnyitotta valaki, aki nyilván ő maga. Próbálj olyan mappába letölteni, aminek abszolút te vagy a tulajdonosa, hátha bejön, esetleg futtasd admin joggal a programot.

 

Vagy még jobb: használj utorrentet, azzal szerencsére nincs ilyen probléma.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Denibaby
Érdemes, ilyenkor úgyis szól valaki a seedernek, hogy légyszives na seedelj még egy kicsit, mert vagyunk még egypáran ( hasonló cipőben járok most is 97.3%-nál megállt a dolog, de sokáig olyantól tudtam 2KB-al szedni, akinek csak 34% volt meg. Mikor elmentem suliba senki nem seedelte). Megaztán ha sok embernek van 99.8% van remény, hogy a maradékot, ami akkor már nem lehet sok össze tudod vadászni, annyi 99.8%-ból.

Esetleg ha eredeti release megnézheted akár még nyílvános trackereken is, hátha fentvan, oda beállhatsz és előbb-utóbb így meglehet.

 

 

A feltöltő szempontjából írok. Jellemző ez a 99,8%! Sorban állnak és nem tudom mit tegyek!!! Egyszer jártam így...akkor töröltem, és újra felraktam. Sokak korholtak, hogy rontottam az arányukat. Segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Valószínűsítem, hogy egy warez jellegű, arányt számoló torrentszerverről van szó, ennél fogva nem teljesen értem, mit keres itt a kérdés.

 

De magát a kérdést sem értem. A feltöltőnél megvan 100%-ra a cucc. Hol érdekli őt, hogy a letöltőknél mennyi van meg? Majd elosztják egymás között, nem? Rosszul gondolom?

 

Az idézet szöveget sem értem egészen, arról nem is beszélve, hogy 2006-os. Ugye ilyenekre is figyelsz?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...