Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Torrent töltési probléma


sugarbabylove

Recommended Posts

khitteen

Haliho!

Azureusom van,nem vagom,hogy melyik portot es hogyan kell beallitani.Van egy definialt,vagy nekem kell vegigprobalgatnom 49152-65534-ig?ugyanis idaig mindig azt mondja,hogy NAT hiba.

Esetleg van arra lehetoseg,hogy mondjuk az Azereust a Firefoxxal hasznaljam es egyidejuleg az IExplorert meg a Bittornadoval?

Es mit jelent az encrypt beallitas?

Link to comment
Share on other sites

argo

Mindegy melyik portot választod a 10000-60000 tartományból.

Ha tudsz angolul, akkor a NAT porbléma megoldásához rágd magad végig ezen:

http://www.azureuswiki.com/index.php/NAT_problem

 

Az encryption pedig az adatforgalom titkosítását jelenti, így a szolgáltatód nem tudja felismerni a Bittorrent adatforgalmát hogy letiltsa/lelassítsa.

Link to comment
Share on other sites

khitteen

Koszonom.RC4 van beallitava es raktam utana meg ket pipat.így jo szerintetek?

Sajnos az angol tudasom egy kisse nehezkes,nem tudtok veletlenul egy magyar vagy egy olasz oldalt,ahol ugy le van irva minden,mint az angol nyelvun?

Link to comment
Share on other sites

szferet

Lasan tolt a bitcometem hogy lehet felgyorsitani?

 

Hogy lehet felgyorsitani a Torrent letöltését? :?:

Link to comment
Share on other sites

argo

Kezdd pl. azzal, hogy elolvasod amit feljebb írtam. :mérges: Persze létezhet hatékonyabb módszer is... ;)

 

Magyarul pedig itt lehet utánaolvasni a dolgoknak:

http://utorrent.hu/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Tibi-ke

Szevasztok. Ki tudja mekkora probléma az hogy most töltök de van 56mb kihagyott hulladék?! Ha tudjátok elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

Nagy Lajos

Problámát egyáltalán nem, legfeljebb némi kellemetlenséget jelent. A kihagyott hulladék adat olyan adat, ami hibásan esetleg kétszer jött le magyarán felesleges. Elõfordulhat, hogy bizonyos csomagok esetén nem érzékeli a kliens, hogy az számára felesleges, ekkor hibás lehet a kész fájl. Ennek megelõzése érdekében ajánlott bepipálni az utólagos hash ellenõrzést.

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Semmi!

Mivel amíg nem éri el a teljességet (100%) addig tülteni fog lefelé max. az arányodat rontja!

Link to comment
Share on other sites

Tibi-ke

OK kösz srácok. Egyébként az utólagos has ellenõrzést már régebben be pipáltam. Akkor már csak meg kell várnom míg lejön a 7,11 GB :D kösz még 1*

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
bladislavvv

hello,nekem az a gondom hogy torrenteket hétköznap nem enged tölteni úgy 2 hete csak max. 3kb/s.de hétvégén meg rendesen tudok tölteni.512/128 netem van a t-com-tól.esetleg ha valaki tud segitsen légyszi

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
HarpR

Hali. Torrentben nem vagyok otthon :nem: . Nekem olyan gondom lenne amit itt egyszer már mondtak. Koleszból szeretnék torentezni. /a szobám a server terem melett van 8) :D/ Wi-fi érzékeli a kapcsolatot stabil meg minden de a torrent makacskodik. alig jön pár K val. azt szeretném megtudni hogyan lehet a 80 as porton keresztül torrentezni, angolt nem igazán vágom. Már javasolták, hogy fúrjak át a szerver terembe :hááát: ... nem megoldhato. A rednszergazda meg hallani sem akar az ötletemről, hogy torrentezni szeretnék :mérges: . A 21 es és a 80 port kivételével minden port záva van. A routerben Utorrent nem nyit magának portot. remélem tudtok segíteni ti vagytok az utolsó reményem. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Powerseed

Sziaszok! Sokat szenvedtem az arányommal torrenteken, probálkoztam szerver bérlésel, többek között a bérfeltöltéssel, de eddig az se vált be, mindig csak a pénz szedték fel érte, feltöltés meg nem volt. De egy másfél hete találtam egy oldalt, ahol bérfeltöltés van. Elősször féltem tőle, de aztán kiprobáltam, és érdekes módon itt nemcsak a pénzt szedik fel érte, hanem meg is csinálják a feltöltést. Két haverom is rendelt tőlük és nekik is bevált. Ezért merem itt ajánlani az oldalt! [http://www.aranyjavitas.xcore.hu/index.html] Seedelek én is továbbra is, csak éjjel-nappal nem kell menni a gépemnek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mosigni

Sziasztok! Van egy apró kis problémám hogy fogalmam sincs az egész torrent témához, viszont egy ideje a bitlord-om amivel rendesen szoktam letölteni azt mondja, idézem "Can't connect tracker" és fogalmam sincs mit csináljak. :( Nagyon hálás vagyok minden segítségért.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
coolmen

Sziasztok-->!<-- Azt szeretném kérdezni,--> <--hogy azt --> í<--rja ki az -->Ut<--orrentem, hogy nincs bejöv-->ő<-- kapcsolat-->. <--(A sárga háromszö-->g). <--Nyitottam egy portot is--> , <--de nem változott a helyzet-->. <-- Mit tehetek? :?:

 

Köszönöm válaszotok.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
vbenny

valaki mondaja meg miert nem akar felfelé tölteni a kliensem? Esetet használok 33 letöltõ van és nem akaródzik kapcsolódni a letöltõkhöz! elõre is kösszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Zöld pipa?

Link to comment
Share on other sites

vbenny

Van zöld pipa és most megy is nagyjából csak most már az a probléma hogy 1 letöltő van és most csak 5kbs-mal megy max.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

A P2P varázsa...

Link to comment
Share on other sites

vbenny

Kösz a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

payskin
valaki mondaja meg miert nem akar felfelé tölteni a kliensem? Esetet használok 33 letöltő van és nem akaródzik kapcsolódni a letöltőkhöz! előre is kösszönöm!

Azért, mert ugyanaz az információcsomag, amit te tudnál nekik küldeni, másoknál is megvan, és tőlük gyorsabban megkapják, ezért tőlük töltik.

Link to comment
Share on other sites

geri005

Lehet, de nekem is volt olyan, hogy feltöltöttem egy torrentet, elkezték 5-en is tölteni, aztán kb 1 óra múlva amikor már 10-en próbálták letölteni 2-t csatlakoztatott.A többi meg várhatott. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Dave891

Mostanság a UPC újíthatott valamit, mert elég durván korlátozzák a P2P-t. (És ezen nem segít a titkosítás bekapcsolása sem. :huh: )

Link to comment
Share on other sites

geri005

De még így is inkább a P2P mint a Rapid vagy a Data.hu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Bada Hari

Sziasztok!

Kollégiumba lakok ahol 100 kps hálózat van. Pár honapja elkezdtem utorrent használni, amivel semmi baj nem volt mostanáig. Annyit tudni kell, hogy a szobánkba switch van és ezen keresztül internetezünk.

Problémám, az, hogy ha elindítom a utorrentet (1.8.1) nagyon belassul a böngészõm még akkor is, ha csak visszatöltök . Eddig töltehetem bármennyit fel és le semmi változást nem észleltem de most van úgy, hogy fél perc is kell egy oldal betöltéséhez. Amennyiben ki kapcsolom a utorrentett minden probléma megszûnik.

Próbáltam utána olvasni a dolgoknak de nem értek a programokhoz.

Mások írták, hogy nekik is volt ilyen problémájuk de nekik router volt és azt meg is tudták oldani

Nekem switch van.

Ha valaki tud, akkor segítsen!

Elõre is kösz!

 

Link to comment
Share on other sites

KGigi

És mi van, ha minden le- és feltöltésre pause-t nyomsz?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...