Jump to content
GSForum - Segélyvonal

iWiW


Adani

Recommended Posts

apacs

Na most karbantartás van. :)

Link to comment
Share on other sites

manguszta
A karbantartás után:
  • a rendszer újraindul részben pár új eszközt is alkalmazva

  • lesz meghívóküldés, de még senki nem kap kvótát

  • ha így stabil, mindenki kap egy meghívóküldési lehetõséget

  • elkezdõdik a dealelés a meghívókkal (pl. mert át lehet adni másnak az adatlapon keresztül)
Reméljük, hogy ez a legtöbb azonnali kérdésre választ ad, ráadásul érdekes interakcíóra is lehetõséget ad a meghívó kvóta körül. Ha meg crashelünk azt úgyis látjátok.
Link to comment
Share on other sites

Adani

Na végre lesz meghívó. Viszont ezek szerint korlátozott számban lesz csak, ezért nem hívhatok megm indenkit, aki kérte.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Igen, erre számítanak: Ha korlátozzák, akkor az ember többször is meggondolja, kinek küld, és így tulajdonképpen valamilyen szinten megállíthatják az elözönlés szerû felhasználói áradatot.

 

Viszont az ilyen ismerõs-keresésnek pont az lenne a lényege, hogy ne legyen korlátozás, mert így nehezebben kerülnek be az újabb emberek ... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Csak ugye nem bírják már így sem a rohamot, bõvíteni kell a szerverparkot.

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Ismét az emberi "neveletlenség" ront el egy jól kitalált dolgot.

Link to comment
Share on other sites

Athos

A lényeg, hogy ne egyszerre regisztráljon sok felhasználó, hanem megpróbálják eloszlatni az érdeklõdõket.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Na szép, jól megcsinálták ... :mérges: Lassan összejönne egy jó kis osztálytalálkozó, erre mindenhol hibaüzenet ... Az üzenetküldõnél, a keresésénél, a csoportoknál, mindenhol ... :S

Link to comment
Share on other sites

Greene

Szvsz komolytalan az egész... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Hát az. Ezért írtam, még korábban, hogyha ilyen szolgáltatást indítanak, akkor ne 10.000 felhasználóra tervezzenek - aztán meg megy a csodálkozás - hanem minimum 1.000.000.-ra.

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Athos

Azt áruld már el nekem, hogy honnan lehet elõre tudni mennyien fogják használni? Kitalálnak valamit, de elõre nem tudni, hogy mennyire vevõk erre az emberek. :S Aztán terveznek egy szuper szerverparkot, ami kiszolgál 1 000 000 embert egyszerre és nem jön be az egész, aztán ott állnak egy csomó kiadással.

Mondom egy példát: World of Worcraft. Nem gondolták volna, hogy akkora sikere lesz és ha jól tudom pillanat alatt elfogyott az összes példány. Utánpótlás sehol nem volt idõben és ha jól sejtem a szerverek sem bírták.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

De ez rossz hozzáállás. Ha csinálsz valamit, akkor bízz magadban, nem úgy kell hozzáálni, hogy "na egy PIII-as is elég lesz, aztán majd leállunk hetekre, ha mégis több kell". Mellesleg az emberek szeretik az ilyesmi oldalakat, tele van velük a net, ne mond nekem, hogy ennek nem lehetett volna utánanézni, vagy elõzetes piackutatást végezni!

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Most van meghívó már vagy nincs? Adani én már olyan rég szeretnék egyet. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Igazad van, de csak 1 meghívóm van, amit már odaigértem évfolyamtársamnak.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
Most van meghívó már vagy nincs? Adani én már olyan rég szeretnék egyet. :upsz:

Meghívlak! Csak adj egy e-mail címet!

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

PÜ ment. ;)

Pár perccel késõbb...

Köszi MD, bennt vagyok a rendszerben! ;)

Edited by Ruzsa Dániel
Link to comment
Share on other sites

Athos

@MiniDisc

Van igazság abban amit mondasz. De ez az oldal 2003-ban indult és akkor nem volt ilyen népszerû. Kicsit változtattak rajta, és emiatt ugrott meg így a látogatottság. Kollégám mondta, hogy a meghíváson alakítottak. Állítása szerint így lett jobb. Ez viszont generálta a nagy látogatottságot, amire gondolom az eddigi adatok alapján nem számítottak.

Persze én is örülnék, ha minden gördülékenyen menne. ;)

Link to comment
Share on other sites

breinichadam

Azért ha megnézed ezt a statisztikát, rögtön feltûnik, hogy miért nem bírták..

 

IPB kép

 

Zwiebi

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Ruzsa Dániel

 

Igen, látom, fel is vettelek.

Link to comment
Share on other sites

csibe283

Na végre lehet meghívni, már el is küldtem osztálytársamnak a meghívót. Megjegyzem a meghívókat át is lehet adni, ami szerintem tök jó dolog, egyik legjobb barátom nem szándékozik meghívni senkit, így átadja nekem és meg tudom hívni a töritanárt is. 8) Úgyhogy hamarosan mindenki bekerülhet az iwiw-re. :) Mindenkinek csak egy meghívója van szerintem, mert olvastam, hogy Adani is csak egyet kapott. :)

Link to comment
Share on other sites

tomykav

Sajna én is csak egyet kaptam. :(

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Majd alkalmattán nekem is egyet létszi. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel
:ima: Király vagy MD! Köszi szépen mégegyszer a meghívót, nagyon jó dolog ez az IWIW! ;)
Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Athos: Én csak most fedeztem fel az IWIW-et ... :hmm: Jobban mondva azóta, amióta itt lett ez a topic. Hiába, na, a reklám kell, és célt is ér! ;)

----

Ruzsa Dániel: Szívesen. :)

----

Én is csak egy meghívót kaptam. Ez kicsit kevés, szerintem 10 lett volna az ideális, nem? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

apacs

Igazad van MD, a 10 lett volna az ideális. :) Nekem is csak sajna egy van és másnak van fenntartva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...