Jump to content
GSForum - Segélyvonal

iWiW


Adani

Recommended Posts

Adani

Tényleg az IWIW: Kinek van még rajtam kívül, IWIW-es regisztrációja? Innen még senki sem jelölt ismerõsnek.

Link to comment
Share on other sites

Athos
... UI: Iwiwrõl nem kell írni. Új formája a társkeresésnek. Nagyon mókás, hogy megtalálod az ovis társadat, de úgyis kifullad ott a dolog, hogy mi van veled...

Nana! Én például megtaláltam egy lányt, akivel kb. 6-8 éve beszéltem utoljára. Egyszerûen eltûntünk. Most viszont az IWIW-nek köszönhetõen találkoztam is vele és azóta MSN-en is tartjuk a kapcsolatot. :)

 

Ebbõl ki is derült, hogy fenn vagyok az IWIW-en!!! De a valódi nevemen kell keresni. ;)

Link to comment
Share on other sites

warynski
Tényleg az IWIW: Kinek van még rajtam kívül, IWIW-es regisztrációja? Innen még senki sem jelölt ismerõsnek.

Nekem speciel van, de nem kerestem senkit a fórumozók közül, mert arra gondoltam, hogy mindenki az igazi nevével regisztrál.

Bár nekem is úgy van, hogy Keres Tibor [warynski], de nem tudom, hogyha valaki a nick name-re keres az megtalál-e.

Én viszont már megtaláltam két általános iskolai osztálytársamat, meg egy nagyon régi haveromat. Persze az eredeti nevükön.

Most próbaképpen beírtam a keresõbe, hogy Adani, de kettõt is talált. :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Athos

 

A valódi neved nem tudom, innentõl úgysem talállak meg. Én Adani nicknéven rajta vagyok, valaki említette, hogy kettõt is talált, érdekes, ennke mindjárt utánanézek.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Errõl az oldalról most hallok elõször. Föl is keltette az érdeklõdésemet, csak hát nincs meghívóm... :upsz:

Van valakinek? :)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Lett IWIW téma! :D

 

@Adani

Majd megkereslek. ;)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Ott eléggé OFF volt, aztán csak abbahagyjátok magatoktól. :P:démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Én igazából akkor iratkoztam le amikor már 10X találkoztam azzal, hogy rákattintok egy lányra és ott áll a szobájában az ágya elõtt csizmában, kabátban napszemüvegben... Tisztelet a kivéltenek ez mutogatós oldal! Majd tavasszal visszaregelek, addig talán megcsinálják, hogy valamivel stabilabb legyen a szerver is :dühös:

Link to comment
Share on other sites

Athos

@Shia-ko

:muhaha: Hát ezen szétröhögtem magam!!! :muhaha:

 

@Bencce

Az IWIW nem társkeresõ oldal, hanem ha jól tudom az ismerõseimet gyûjthetem össze és ha valakivel beszélni szeretnék, akkor remélhetõleg az IWIW segít ebben. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Hát nem tudom, mi mindig azt mondjuk a haverokkal, hogy társkeresõ oldal, új formában :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Társkeresõ is lehet persze, de nem csak az. Itt nyílvántarthatod ismerõseidet, sõt rég elveszett ismerõsöket is megtalálhatsz.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Azt mondta regisztráljak, de én nem regisztrálok, úgyhogy eddig 1:1. :P

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Hát.. Én még a wiw es korszakban regisztráltam kb 2003 ban... és utálom mert mindig egy rakás levelet kapok a sok hülye ismerõstõl akik közül a felérõl csak annyit tudok hogy velem egy suliba járt.. és hogy mindenki küldözket ilyen továbbküldõs leveleket.. én meg nemgyõzöm törölni...

 

De wan sikertörténete is a WIW nek... egy barátom megtalálta az ovis szerelmét... és azóta újra jóba lettek.. ;)8):lol:

 

Viszont sokadik e-mailcímnek jó.. ha kell valahova regisztrálni... :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Adani

A WIW-es korszakban én nem ismertem, pár hónapja említette egy haverom, õ küldött meghívót is, hát regeltem, és elég sok ismerõst megtaláltam vele. Innen a fórumról is van már két ember, akit megtaláltam, sõt egyiknek én küldtem meghívót. Nekem tetszik, és jó dolognak tartom.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Meghívót tudtok küldeni? Kezditek felcsigázni az érdeklõdésemet. Elvileg még nem vagyok benn.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Nekem is tudna valaki? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én se hallottam még róla, de kipbálnám, ha valaki küld meghívót. ;)

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Mehet az MSN azonosítótok címére? Sanzi, tõled meg egy e-mail címet kérnék.

 

Egyébként én is most kezdtem.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Most nem is tudok küldeni meghívót, mert a szolgáltatás átmenetileg nem elérhetõ.

 

Az a baj, hogy a szerverük nem valami szuper. Nyilván hatlamas mennyiségû adatot forgalmaznak, de akkor is lehetne javítani a rendelkezésre álláson.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Kár :( Ha egyszer mégis elindulna, inkább a gereby {KUKAC} gmail {PONT} com-ra küld. Örök hálám neked! :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi
Mehet az MSN azonosítótok címére? Sanzi, tõled meg egy e-mail címet kérnék.

 

Egyébként én is most kezdtem.

Erre kérlek: sanzi@pro.hu Ezer köszönet. ;) Nem sûrgõs, majd ha lehet...

Link to comment
Share on other sites

Adani

Most nem mûködik a rendszer ( délelõtt még ment), ha mûködni fog kaptok meghívót.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Még mindig nem lehet...

Link to comment
Share on other sites

Adani

Vettem észre. Nem tudom mi lelelte õket, de remélem hamar megjavul.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ha jól tudom ez is meghívásos alapon megy! Kaphatnék egy meghívót? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...