Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2006. januári számról


payskin

Recommended Posts

manguszta
(Spányik Balázs @ 2006. január 06., 15:41 - péntek)

Jó, de azért abban egyetérthetünk, hogy ezt a kütyüt nem 17 éves gyerekek kontrollására találták ki. A 5 éves még nem fogja tudni, hogy le kell húzni. ;)

 

 

Nyilván, de egy felügyeleti szoftvert szerintem még nehezebben játszana ki.

Link to comment
Share on other sites

cucc

Hello!

 

Nagyon tetszik a lap, a Wi-Fis teszt a városban tényleg csúcs volt, nameg amikor feltörettétek a routereteket. Nyomtatóteszt egy kicsit sok szerintem, mustár reklám kritikán aluli volt az nem tetszett (sorry). Januárit ma vettem meg még nem olvastam, de, hogy hogy ilyen vékony? :D

Link to comment
Share on other sites

pidro

Pozitív meglepetés hogy nem volt tele szeméttel!

Link to comment
Share on other sites

Sebi

@ pidro: :pislog::?:

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Hát ez érdekes vélemény.

Link to comment
Share on other sites

Neon
(Spányik Balázs @ 2006. január 06., 9:46 - péntek)

 

(Neon @ 2006. január 05., 20:39 - csütörtök)

Akkor ez most hogy is van?

Ez egy érdekes pszichológiai kérdés, hogy ha az ember tudja a jó választ, és mégis negatív reakciót kap rá, akkor miért küldi el a másik két választ is, tudván, hogy azok nem lehetnek jók. :hmm:

 

 

Köszönöm a segítséget, intézkedést! Ma kaptam egy SMS-t a szolgáltatótól, hogy bocs' a fennakadásért és regisztráltak a jó válasszal. Ez így oké, túl is léptem az ügyön. (Pszichológiailag meg lehet, hogy kicsit necces vagyok?! :) )

Link to comment
Share on other sites

pidro
(Sebi @ 2006. január 06., 20:37 - péntek)

@ pidro: :pislog::?:

 

 

"tucat meg tucat" ilyen aprócska kis reklám lapok amiktõl a falra tudok mászni

Link to comment
Share on other sites

Sebi
:hááát: Én még mindig nem értem a véleményed, de lehet hogy bennem a hiba. :hmm:
Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A sok reklámra gondolt. Azaz, hogy csökkent a számuk. :)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Jó lett a januári szám is.

Szerintem az ASUS laptopos és a Panasonicos reklám melléklet színvonalas volt, nyálcsorogva néztem végig és a mai napig meg is vannak. Mondjuk a hajtogatható karton nyomtató tényleg durva volt. Szóval a jó reklám mellékletek szerintem jöhetnek.

A szerkesztõi jegyzetben nagy igazság van. Plusz én netezés közben fülhallgatóval szoktam zenét hallgatni és ha ilyenkor keveredik bele egy hangos reklám ricsaja az tényleg "extra élményt jelent". :S

Nem elírás véletlenül, hogy az MSI 6800GS kevesebb pontot ér el 3DMarkban, közben meg majdnem másfélszer akkora fps-re képes? Mindenesetre nem semmi, hogy csak 75000FT a bevezetõ ára egy ilyen szuper karinak.

Link to comment
Share on other sites

kori

Én csak egy pici hiányosságot említenék a Divx-es DVD lejátszók tesztjénél. Megkellett volna említeni a divx-es magyar fórumot is. Bár az itteni fórumozók tudják, de az olvasók egy része biztosan nem. Ezt hiányolom. ;)

Link to comment
Share on other sites

vodka

A Panasonic DivX-lejátszó tesztjéhez visszakanyarodva: gyári szoftverrel egyáltalán nem játszik feliratot DivX-hez, szoftverfrissítéssel viszont hibátlan az ékezetmegjelenítés is.

Link to comment
Share on other sites

Neo

Továbbra is hiányolom a "Friss" rovat cikkeinek "FORRÁS" megjelölését! :(

Link to comment
Share on other sites

Zoli szabolcs

Így a látottakból nekem igenis tetszik az új logó! "Bár nem ez fogja a gépet meghajtani." :upsz:

Majd a késõbbiekben fog az igazság kiderülni!

Link to comment
Share on other sites

Atyafi

Eddig a modding szinte teljesen hidegen hagyott. Most viszont megláttam a lapban a fa számítógépházat és erõsen megtetszett. Még az is lehet, hogy magam is nekiállok farigcsálni egy fekvõ faházat. Biztosan meg fogok szenvedni a winyó és az optikai meghajtó rögzítésével meg a hátlapi csatlakozókkal.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Annyira nem lesz nehéz. Ha fel tudsz használni egy vázat, az sokat segítene.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

vagamo

Kár, hogy csak reklám szinten van az ASUS MxPal A636-os gép az ehavi számban, várható, hogy valamikor letesztelitek is? Az OP-rendszerével is foglalkoztok, tesztek és magyarítás szinten? Jó lenne, mert szeretnék egy ilyen kis masinát!!!! IGO navigációval!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Gege24

Nekem lenne egy problémám :( Decemberbe fizettem elõ a PcWorld-re és még nem jött meg a januári szám. Sátoraljaújhelbyen lakom ez lehet késleltetési tényezõ? Nem tudtok egy telefonszámot ami ilyen estetekkel foglalkozik? Valaki segítsen. Elõre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Gege24

Már megint én vagyok :D . A terjesztésnek nincs egy e-mail címe? Mert csak 4 után vagyok itthon és nem hiszem hogy ott olyankor még vannak. légy szíves :hááát: adja meg valaki ha tudja

Link to comment
Share on other sites

eremit

terjesztes@pcworld.hu

 

Az újság 9. oldalán.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Nem hinném, hogy e-mailra válaszolnak, mindenképp telefonnal érdemes próbálkozni.

Infókat innen is lehet kérni: mediashop@idg.hu

Az MediaShop/Ügyfélszolgálatánál találtam ezt az e-mail címet. Talán innen válaszolnak.

Link to comment
Share on other sites

Gege24

Köszi szépen VINIKOR. Válaszoltak. Intézõdött az ügy de aha ilyen lesz máskor akkor hozzád fordulok ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

A PDA-s cikkekkel, jelen esetben a E-book-ossal még mindig hadilábon álltok, ahogy látom. :hááát:

Egyrészt a legtöbb könyv még mindig lit-ben van fent, ehhez képest olyan szoftvert ajánlotok ami ezt speciel nem tudja, ráadásul fizetõs (kit érdekel a háttérszínezés? A betûméret állítását pedig elég sok program tudja már). A másik nagy fájdalmam a CHM. A legtöbb szakmai könyv ebben a formátumban van fent. Egy szó sem esik a chm-rõl az egész cikkben, de a DVD mellékletre szerencsére felkerült a CHM reader. Nem tudom Carist dícsérjem-e érte de mindegy. :P

A másik, hogy az Adobe Reader 2 tudja a másik nagy népszerûségnek örvendõ formátumot megjeleníteni. Nekem a MS reader, a CHM reader, és az Adobe reader van fent. Én sokat olvasok így, és ezeket szeretem. (+ ingyenesek) ;)

 

Én úgy érzem inkább az E-könyvekrõl akartatok egy átfogóbb cikket, amibe kissé esetlenül bele lett keverve a programkínálat. Egyébként azzal teljesen egyetértek, hogy a HTML-é és/vagy az XML-é a jövõ.

Link to comment
Share on other sites

thamas

Megjegyzés a januári szám "Az igazi zsebszámítógép" címû cikkéhez (Ha valaki írta már, elnézést! Nem volt érkezésem végigolvasni a fórumot!):

 

1. A Portable Firefox-ban is használható a Flash, csak egy kis trükkel, amit maga John Haller ír le: egy Flash pluginnen felvértezett, normál módon telepített (tehát nem portable) Firefox "plugins" könyvtárából átmásoljuk az NPSWF32.dll fájlt a Portable Firefox "plugins" könyvtárába.

 

2. kb. egy hónapja a www.portableapps.com domain alá költöztek az USB programok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...