Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Monitor sípolás


szelesjanos

Recommended Posts

szelesjanos

Sziasztok!

 

Miután bekapcsolom a monitort - Samsung SyncMaster 765MB - 5 perc elteltével olyan megas frekvenciájú hangot ad ki magából, hogy az ablak elött gyülekeznek a denevérek :) ! Majd 5-10 perc elteltével abba hagyja. A monitor 2,5 éves. Mi lehet a probléma? Meg fog makkani?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Kezd meghibásodni a monitor. Mondjuk el nem szokott romlani ettõl.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Myrkky

Sziasztok!

 

Samsung SyncMaster 795MB monitorom van. egy idõ óta "hangja van" a monitornak, tehát egy egysíkú, zümmögõ hangot ad, mint egy rossz neoncsõ. Ettõl meg fog halni a monitor, illetve javítható ez a hiba? Azt hiszem, még garanciális.....

Elõre is köszi a választ. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Athos

3 ég garancia járt ehhez a monitorhoz. TV-nél volt ilyen hibám, de meg nem mondom pontosan milyen alkatrész volt a ludas, csak annyit tudok, hogy 3000-4000 Ft-ból javítható volt.

Link to comment
Share on other sites

Myrkky

Köszönöm a segítséget, akkor csak jobban megéri, mint újat vásárolni. Idõközben utánanéztem a garanciának, nem is hittem, hogy ilyen rég vettem... Okt. 4-én volt 3 éves, így már nem garanciális.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
BeryShow

Sziasztok !

 

Tudna nekem segíteni valaki. Miért sípol a monitorom.

 

Bery

Link to comment
Share on other sites

kori

Ez lehet akár a sorvégtrafó hibája is, de valamilyen kontakthiba is. Ha nagyon zavaró, akkor szervízbe kell vinni. :ötlet: Esetleg túlzottan magasra állítottad a képfrissítési frekvencia értékét.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
seals

Sziasztok

Most vettem egy Asus mw221-es monitort, most lettem figyelmes, hogy ennél az oldalnál sípol, de picit, éppen hallani: http://modding.hu/cpuhutok.html

De sima fekete színen nem.

Nektek?

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Mi van?

És mi az a spam, amit belinkeltél? :dühös:

Link to comment
Share on other sites

seals

Észre vettem, hogy ez az oldal amikor nézem sípol.

Spam?

A te szemszögedből lehet annak tűnik, akkor bocs, de nem az volt a célom vele. Spam hírlevél, hát ez mondjuk nem az.

A lényeg, hogy érdekes hangot ad ki az asus mw221 monitorom csak ezen az oldalon. Mi miatt lehet?

Bocs, ha előtte értelmetlenül írtam.

 

Pedig nem ártana értelmesen írni, többen is segíthetnek, ha normálisan írsz! <Pjotr>

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...