Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Media Player/Movie Maker problémák


ügyifogyi

Recommended Posts

soskebolond

Szaisztok!

 

Nemek meg olyan kérdésem lenne, hogy a MP-10-es minden gond nélkül lejtásza az avi file-okat, de az mkw-t nem ismeri fel. Ez alapból így van a programban?

 

Mert szeretnék egy filmre magyar szinkront varázsolni, de azt mondták, hogy ezt az avi-val nem tudom megcsinálni, szedjem le az mkw-s variációt. Oké.

 

Namost, mivel a MP nem ismeri fel, mi a francot csináljak?

Ui: Párom letiltotta az új médilejátszók telepítését, mert amikor leszedtük a BSPlayert, összeomlott a windows. Format C: :S

 

Azóta van egy Powerdvd dvt-nézni, meg a MP minden :?: másra.

 

Tudtok segíteni? vagy ezt meg..vtam?

 

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

zico

A Media Player Classic felismeri úgy tudom. Telepítés nélkül használható.Link

Valamint itt Link AVI-Mux GUI talán segít.

Link to comment
Share on other sites

soskebolond

Köszönöm, megpróbálom.

Link to comment
Share on other sites

timcsi22

Sziasztok!

Kérlek segítsen valaki! Van egy filmem ami winamp media file és egy srt és egy rar feliratom, de nem tudom hozzárakni õket. Azt írja ki, hogy a windows media player 10 nem támogatja a fájltípust vagy a kodeket amivel tömörítették a fájlt. Nem értek hozzá sajnos. A kérdésem, hogy tudok kezdeni valamit vele? Van winamp-om is meg real player, divX és quick time esetleg ezekkel sikerülhet? Próbáltam, de egyik sem teszi hozzá a feliratot a filmhez.

Link to comment
Share on other sites

timcsi22

Frankó! A probléma már megoldódott. Egy új programmal ami jól kezeli a feliratokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mazda6diesel

:szia:

Miért van az, hogy ha frissítem az Asus 6600 Le kártyám driverét amit akár az nvidia oldaláról töltötök le, akár az Asus-éról akkor nem tudok filmeket nézni, mert az összes lejátszóprogram ablaka szép zöld szinû lesz! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

zsikla

Helló!

A következõ a problémám: van egy Compaq Evo n410 c tipusú notebookom, és a Windows Media Player (10), valamint a winamp is gyorsabban játsza le a videókat. Hogyan lehetne kiküszöbölni/megoldani, hogy normál sebességen menjenek a dolgok?

Elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Hi!

@Bazs: Itt valami kompatibilitási dolgok vannak. Nem értek nagyon hozzá, de banálisan hangzik: lehet, hogy a driver favorizálja az olajzöld stílust. Ennek nézz utána.... Megjelenítés-Stílus (azt hiszem így van)

 

@zsikla: Szerintem normál sebességen van, csak lehet, hogy a másik gépnél belassul. Ami hihetõbb magyarázat az, hogy a WMP-ben a Lejátszás->lejátszási sebesség-nél van a bibi. Lehet, hogy megnyomtad a billentyûkombinációját, aztán most megy, mint a meszes a biciklin....:ötlet:

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Hát ez sem jött össze... :dühös: Amit még tapasztalatam, hogy ha telepítek egy friss vga drivert akkor eltûnik a TFT-m meghajtója. De ha újratelepítem attól még nem szünik meg a probléma, ugyanolyan szép zöld minden viszont a filmet nem látom.

Link to comment
Share on other sites

zsikla

Megpróbálkoztam az emlitett dolgok felderitésével, de minden normál sebességen van, és még mindig gyorsabban játsza le a filmeket. Esetleg valami más is lehet a háttérben?

Link to comment
Share on other sites

pedro79

Hello nekem van egy olyan problémám hogy felraktam a media player 11-et és ha elinditom ,akkor szépen el is indul és ha valamelyik gombra kattintok leállitja a gépemet egybõl. Mi lehet a hiba?

 

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Talán azért, mert béta? :hááát: Esetleg valamelyik kodekkel nem jön ki...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tommyka

Sziasztok!

 

Nekem az a problémám hogy a win mediaplayer 10. ha elindul akkor a gépet szépen újraindítja. ezt hogy lehet megakadályozni Please help.

Link to comment
Share on other sites

firewolf

Nekem is ugyanez a problémám :S , úgyhogy help nekem is :)

Link to comment
Share on other sites

e.daeni

Hello!

 

Nekem az lenne a kérdésem hogy nem e tudja valaki megmondani nekem annak a programnak a nevét ami kell a windows media playernek a feliratokhoz (vagy egyáltalán kell valami progi hozzá? ).

Link to comment
Share on other sites

zanza

Szevasztok!

Nem tudom hová illeszteni a kérdésemet: problémám a következõ, egy ideje a firefox alól nem tudok videókat megnézni a wmp-el, mondjuk nyár óta, csak az IE vel. Tölti, tölti, de semmi nem tröténik, míg ha böngészõt váltok akkor elindul, betölti, lejátsza. Hírportálok, elõzetesek, stb.

Kösz: zanza

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
elsava

Hello !

 

Országkód allitassal kapcsolatban szeretnek tanacsot kerni.

Sajnos mar kimeritettem az 5x atallitas lehetösegét, de a gep nincs a netre rakötve.

 

A Windows sugo szerint az orszagkódot csak DOS-ban lehet módositani.

Vagy lenne esetleg egy masik alternativa ???

 

Köszönet minden jótanacsert

 

üdv

 

Elsava

Link to comment
Share on other sites

maturad

Sziasztok!

 

Két kérdés..

Mi az oka annak, hogy bizonyos filmek majd minden lejátszón ( Így a Windows Media Player-en is ) enyhe remegéses keresztcsíkozással -lambériaszerûen- tudnak csak megjelenni. A Power DVD az egyetlen ami nem mutatja ezt a hibát! Tunerkártyáról felvett formátum esetén tipikus!

Mostanság azonban a Power DVD-vel is akadnak gondok... Internetrõl letöltött Windows Media formátumú anyagnál sûrûn meg-megugrik a film. hírtelen felgyorsul a lejátszás sebessége. Felgyorsul, visszalassul, felgyorsul, visszalassul -egészen a végéig Kodekhiba, vagy telepítsem újra?

 

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Nem lehet, hogy az Interlace megjelenítésre gondoltál a csíkozás esetében? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

maturad

Nem, olyan mintázat jeleneik meg a képen, mintha hullámpapír-maszkot kapott volna, de nem a teljes képernyön : kontúroknál, sarkoknál stb.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

És VHS-rõl lett digitalizálva? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

maturad

Nem!

 

Elsõsorban -ahogy írtam- tunerkártyával felvett avi fájlok esetében jelentkezik a dolog.

A felgyorsulás-játék pedig intrenetrõl letöltött filmeknél

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
majree

Hali. :D

Radeon 9000 series kártyám képét próbáltam kirakni tv-re Catalist segítségével, nem sok sikerrel.

Meguntam visszaállítottam mindent és meglepõdve láttam hogy DVD lejátszása helyett egy híbaüzi fogad (A Windows Media Player nem tudja lejátszani a DVD-videót. A Vezérlõpult Megjelenítés alkalmazásában állítsa alacsonyabbra a képernyõfelbontást és a színmélységet.). Acer 15 LCD-m van.1024x768 felbontást és 60 Hz támogat. Mit állítsak vissza, és MINEK, minden gyári alapon van??Próbáltam a Media Playert 10, Ati Catalist és drivert, Ffdshow-t,Ac3-t leszedni majd újra feltelepíteni de minden maradt a régiben. :segítség:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...