Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Media Player/Movie Maker problémák


ügyifogyi

Recommended Posts

ügyifogyi

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:

1. Windows Media Playerben, hogy lehet feliratot hozzáadni a filmhez?

Történetesen van egy avi filmem és egy srt kiterjesztésû feliratom. A lejátszás menüben a feliratoknál kiválasztottam azt, hogy "bekapcsolva ha elérhetõ". A felirat és az avi ugyan abban könyvtárban van, de nem történik semmi.

2. Hogy lehet Windows Media Playerrõl a megállított képet elmenteni

Egér jobbgomb nem mûködik és semmilyen menüt sem találtam.

 

Elõre is köszi a türelmes és szájbarágós válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

MP classic, vagy "sima" MP? Mert szerintem azért jócsakán akad különbség a kettõ között! Azt nem tudom, hogy feliratozás terén is akad-e különbség! :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Telepíts fel egy VobSub nevû programot akkor mûködni fog és még társítani sem kell. :ötlet:

Ugye a feliratnak és a filmnek ugyanaz a neve?

Link to comment
Share on other sites

Minkó

Tényleg!

 

A kép mentése engem is érdekelne a torrent oldalakhoz!

Valaki,aki tud valami megoldást, legyen kedves és segítsen!

Link to comment
Share on other sites

google

Képmentés: vagy Ulead Videostudio (és hasonló programok...), vagy PowerDVD, vagy pedig BSPlayer (legutóbbi ingyenes). ;) Mindben külön funkció van erre.

Egyébként még egy tipp: ha telepíted a Quicktime-ot, arról még a printscreen is mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Nekem egy olyan kéne, hogy leszedtem egy "hosszú mozgóképet" az internetrõl de a WMP10 kiírja hogy licensz letöltése és csak egy reklámprogram ellenében hajlandó lejátszani a filmet. Nekem ennek a proginak a telepítése a legkevésbé sem hiányzik, mert életemben nem hallotam ilyenrõl. El tudom valahogyan tüntetni ezt a "védelmet"? Próbáltam BSPlayerrel is de az még idáig se jut el, lefagy.

Link to comment
Share on other sites

repcsi

Sziasztok!

Nekem is hasonló a problémám mint ügyifogyinak! Windows MP.

Eddig ment a film felirattal és semmi probléma nem volt vele. Most hirtelen a felirat nem látszik.Hogy lehetne ezt megooldani?

Segítségeteket elõre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

google
...a WMP10 kiírja hogy licensz letöltése és csak egy reklámprogram ellenében hajlandó lejátszani a filmet. Nekem ennek a proginak a telepítése a legkevésbé sem hiányzik...

Milyen formátumú? Ha wmv, akkor azt fel kell törni, és az bizony nemcsak bûncselekmény :démonikacaj: , hanem utánajárást is igényel. Biztos fel lehet...

A másik, amirõl hallottam, az az Intervideo-val tömörített avi. Annak pedig csak fizetõs változata van. :S

Esetleg még lehet, hogy .rm, (azt nem tudom, egyáltalán tudja-e kezelni a wmp), ahhoz pedig az ingyenes Real Player kell. Illetve azt át lehet kovertálni.

Link to comment
Share on other sites

repcsi

srt fájl a szöveg a film meg egyszerû videófálj xvid tömörítés audioformátum pedig MPEG Layer-3 Ennyit tudtam meg róla.Rendszervisszaállítással újra mûködik csak nem értem mitõl tünt el minden?Bsplayerben meg ment hibátlanul. :) Ja és törvényes a dolog :D

Link to comment
Share on other sites

Sebi

A két idõpont között nem telepítettél fel valamit?

Link to comment
Share on other sites

repcsi

Fel nem, de letelepíteni azt igen :D kb 6x próbáltam leszedni az incredimailt míg sikerült és ott is valami hiba jelent meg amikor megnyitottam a böngészõt.Lejött végül normálisan erre lett ez a probléma.Rendszervisszaállítás után meg az imcredimail simán lejött és a WMP is normálisan mûködött :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

De végülis akkor mûködik minden?

Link to comment
Share on other sites

repcsi

Végre mûködik :D De meddig? Ez itt a nagy kérdés :)

Link to comment
Share on other sites

pocok007Jani

Nekem egy nagy hibát kéne orvosolni.Szóval amikor zenét akarok CD-re írni akkor néhány fájlnál Hibaüznetere hivatkozva azokat a fájlokat nem írja ki a Cd-re.Amikor megnézem hogy mi a hiba ezt irja ki:A fájlformátum ismeretlen,kodexhiba stb.Amnikor meg akarom hallgatni akkor pedig lejátsza :S

Szóval most mi van?Próbáltam ugy hogy kodexcsomagot teleítettem fell és ugy is ugyanez volt a hibajelenség.Nem értem.Megpróbáltam Neroval is de uganez csak más ablakban nyillot meg a hibaüzenet.

Link to comment
Share on other sites

web

Sziasztok!

Miért van az, hogy amikor filmet akarok nézni, DVD filmet a lejátszóban megjelenik 2 csík, alul és felül ami kék színû, de a filmet rendessen tudom nézni addig amig kinagyításra nem kerül a dolog azaz teljes képernyõre, mert ha kinagyítom akkor semmilyen kép nem jelenik meg csak szól a hang. Más filmet ki tudok nagyítani csak a dvd-s filmekkel van a gond.

Link to comment
Share on other sites

Timo

Hi All.

 

Rá lehet beszélnivalahogy a Windows Media Player 10 et ,hogy lejátsza a DVD lemezeket?

 

Vagy eggyáltalán mit is várjak el egy ilyen ügyes lejátszótól ha még egy egyszerû felirat file sem tud megjeleníteni.?!

Link to comment
Share on other sites

Sebi

A felirat problémádra VobSub a megoldás. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Timo

Köszi zico így már kerek a sajt.

 

Újság 126.oldal Segélyvonal rovat Ismeretlen Svcd? Címû kérdés.

 

Válsz Idézet:

A Microsoft valószínûleg jogi okokból nem építette bele az Xp be az MPEG-2 támogatást.A WMP oldaláról eljuthatunk olyan cégekhez ,amelyekrõl megvásárolhatjuk ezt a kiegészítõt gépünkhöz.

Ha nem szeretnénk sokat keresgélni, akkor a Cyberlink vagy az Intervideo DVD-lejátszó programjai közül válasszunk. A lejátszó telepítése után már a WMP is képes lejátszani a házilag felvett és elkészített SVCD és DVD filmeket.

 

A problémát nem lehet egyszerûbben orvosolni a PCW DVD-n található GPL MPEG 1-2 decoder 0.12 telepítésével?

S akkor nem kell plussz lejátszót venni és telepíteni.

Link to comment
Share on other sites

ügyifogyi

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy mit kellene telepítenem ahhoz, hogy le tudjam játszania .swf kiterjesztésû fájlokat. Állítolag ezek videók, ha nem így van akkor én értettem félre valamit. Elõre is köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Timo
Köszi zico így már kerek a sajt.

 

Újság 126.oldal Segélyvonal rovat Ismeretlen Svcd? Címû kérdés.

 

Válsz Idézet:

A Microsoft valószínûleg jogi okokból nem építette bele az Xp be az MPEG-2 támogatást.A WMP oldaláról eljuthatunk olyan cégekhez ,amelyekrõl megvásárolhatjuk ezt a kiegészítõt gépünkhöz.

Ha nem szeretnénk sokat keresgélni, akkor a Cyberlink vagy az Intervideo DVD-lejátszó programjai közül válasszunk. A lejátszó telepítése után már a WMP is képes lejátszani a házilag felvett és elkészített SVCD és DVD filmeket.

 

A problémát nem lehet egyszerûbben orvosolni a PCW DVD-n található GPL MPEG 1-2 decoder 0.12 telepítésével?

S akkor nem kell plussz lejátszót venni és telepíteni.

Szóval kipróbáltam.

 

De nekem még az újságbéli javaslat sem jött be.

Feltelepítettem a windvd7 et. Aztán beraktam egy svcd-t és csaka windvd játszotta le. WMP az nem igazán törte magát a lejátszással.

 

Ui: a vobsub az tényleg nagyon jó. Thanx Sebi! :)

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Szívesen Timo, használd egészséggel. :)

Link to comment
Share on other sites

Tibor5

Hali!

Szeretném megkérdezni, hogyan lehet létrehozni a könyvtárszerkezetet hasonló képpen mint (pl.:a Windows Intézõben bal oldalt/mappák) a Windows Media Playerben. Mert ilyet csak akkor látok amikor a Cd-rõl nyitom meg a zenét.

 

Pl: :)

 

+Zene

+ L zene 1

+ L zene12

L zene8

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Ott van erre a médiatár.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...