Jump to content
GSForum - Segélyvonal

HP Scanner szoftvere elforgatja a képet


Sanzi

Recommended Posts

Sanzi

Beteszek egy lapot, végigmegy a gyorsnézet elkészítése, de amikor véges valah szoftveresen elfordítja a képet. Ezzel teljesen agyonvágja. Ezzel mit akar? Alapból egy kicsit ferde a kép, és azon szeretne segíteni? Nekem ez nagyon nem kell... Sõt, forgat rajta vagy 20 fokot, miközben olyan 3-5 kellene.

Scanner: HP 2400

Driver: HP Képkezelõ képtára 1.1

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Pedig ez szoftverhiba. Beállítások között esetleg valami segítség kikapcsolása?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
Pedig ez szoftverhiba.

A HP-nél ez teljesen megszokott. Én is már dobtam ki HP-szkennert a használhatatlan szoftvere miatt. :S

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Van egy korrekciós beállítás ami a beszkennelt képet korrigálja ha az esetleg ferde, ezt kapcsold ki!

Az elforgatást pedig mielõtt elfogadod a képet állítsd helyes nézetbe az egyszerû feladatok menü pont alatt a képforgatás jobbra vagy balra 90°-ra, illetve biztos, hogy nézethelyesen rakod be a képet. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Megtaláltam, kikapcsoltam. kösz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Sqomy

Sziasztok!

 

Az a problémám, hogy a gépem nem ismeri fel a scannemet (hp scanjet 2400). Mûködött, minden rendben volt, de egyszer csak azt mondta, hogy nem látja. Áramot kap, géppel rendesen van összedugva. Leszedtem, majd újra feltettem a software-ét, úgy ahogy elõ van írva, majd dühömben úgy, ahogy nincs elõírva és nem jutottam vele semmire. :pislog:

A segítséget elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...