Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Abit AN8-V 1.0


Weaver10

Recommended Posts

Weaver10

Helló!

 

Van egy fent említett márkájú és típusú alaplapom van (AN8-V 1.0) és a mellékelt Realtek Hangkarival nem nagyon vagyok megelégedve. A probléma következõ:

 

A mikrofon folyamatosan veszi a hangot és ez a hang folyamatosan behallatszik a fejhallgatóba és a hangszórókba. Ez nagyon idegesít és nem csak engem hanem másokat is mivel egy multigaming klán leadere vagyok. Remélem tudtok segíteni.

Ha nem akkor hogyan lehet az ilyen hangkártyákat letiltani a biosban? (Ez egy Abit audio max foglalatú hangkari)

 

Segítséget elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

A hangszabályzón a windowsban nincs véletlenül bekapcsolva a mikrofon? (Az elnémítás mellõl kivéve a pipa.)

Link to comment
Share on other sites

Weaver10

De akkor sajna nem vesz fel semmilyen hangot ha le van némítva.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Mennyél a hangszabályzón a Beállítások menü Tulajdonságok gombjára, ott elõ jön egy panel. Ott tedd át a pipát a "Lejátszáshoz"-ról a "Felvételhez"-re. Akkor megváltozik a hangszabályzó. Ott tedd a mikrofon alatti "kiválasztás"-hoz a pipát.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Esetleg szimplán túl közel van a mikrofon a hangszóróhoz, vagy ez utóbbi túl hangosan szól.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
szelesjanos

Sziasztok!

 

Van egy problémám, van egy Abit AN8-SLI alaplapom, azalaplapon levo POST kijelzõ eddig rendes müködést mutatott (FF) jelzet ki, kicseréltem a Videókártyát egy 6600-ra és azóta ezt írja ki (17), de sejnos ilyen hibakódot nem találok a leírásban, mielött ezt írja ki elötte pár másodpercig ez látható (67)-jelentés: Prepare memory Size information for function call: INT 15h ax=E820h.

 

Szerintetek?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...