Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sapphire ATI Radeon 9600 Pro 256MB


Molt@m

Recommended Posts

Molt@m

Én a címben szereplõ terméket tesztelem.

KÉP

 

 

A kártya ára igen olcsó: 23990 HUF. Elsõ benyomás a csomag tartalma, melyben a Catalyst 5.4-es cd-n és egy S-Video-RCA átalakítón kívül semmit sem találtam. A vezérlõn sajnos hûtõt sem találtam, csak egy otromba bordát, rögtön gondolva arra hogy ezt nem lehet majd tuningolni. A kártyát behelyezve a gépbe, a legszembetûnõbb tulajdonság a méret volt. Régi karcsú FX 5200-omhoz képest nagy.

 

A driverek telepítése után már valahogy az asztal is szebben villogott az arcomba...

Mivel ez egy elavult alapkártya, nem vártam csodát tõle: A játékok szaggatnak (bár ez nem csak a VGA-ra vezethetõ vissza).

 

Összegzésben nem rossz kártya, de nem is jó :D talán ha vennék rá egy óriási hûtõt és húznám...

 

Általános felhasználásra tökéletes.

Link to comment
Share on other sites

cereal180

Szerintem egyáltalán nem olcsó annyiért :!: Én a 9600XT szintje fölé tuningolható 9600-osomat 1,5 éve vettem 26K-ért.

Link to comment
Share on other sites

Molt@m
1,5 éve vettem 26K-ért.

Komolyan??? :pislog::pislog::pislog:

 

Nyilvános boltban, garival meg minden?

Brutális, ha ezt tudtam volna.

Link to comment
Share on other sites

cereal180

Halálosan komolyan. Ha kell még a számlát is beszkennelem a kedvedért. Amúgy szerintem a ebbõl a kariból jó hûtõvel sem lehetne sokkal többet kihozni, mert elég gyengének tûnõ energiaellátás van rajta. Ha megakarod nézni, az enyémrõl csináltam egy tesztet itt, csak még amikor írtam, nem volt még rajta a VF700-as hûtõ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...