Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gyári hibás Celeron D


sunatti

Recommended Posts

sunatti

Sziasztok! Hosszú szenvedés után végre kiderült, hogy a gépemben a processzor múlt/múlik ki. Vettem egy újat, vadi új dobozos Intel Celeron D 2,53 GHz, tele hologrammal, védõmatricával, minden sz**ral.

Kibontom, berakom - meg se nyikkan. Mintha nem lenne a gépben processzor. Egy szakértõ haverom 2 másik gépben is kipróbálta, ugyanaz volt. Azt mondja, gyári hibás, hoz egy másikat.

 

Lehet, hogy nem Costa Ricában kéne gyártani ezeket? :nemoké:

Link to comment
Share on other sites

Egerb

De legalább a csillogó-villogó matricákból szép karácsonfadíszt tudsz készíteni....ha másra nem lehet használni.. :D

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
Intel Celeron D 2,53 GHz

...

Kibontom, berakom - meg se nyikkan. Mintha nem lenne a gépben processzor.

Milyen processzorod volt elötte ?

Milyen az alaplapod ?

 

A D-s Celeronokhoz újabb fajta alaplap kell ami támogatja a Prescott P4 procikat, mert egy és ugyaz a kettõ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
akaido
Sziasztok! Hosszú szenvedés után végre kiderült, hogy a gépemben a processzor múlt/múlik ki. Vettem egy újat, vadi új dobozos Intel Celeron D 2,53 GHz, tele hologrammal, védõmatricával, minden sz**ral.

Kibontom, berakom - meg se nyikkan. Mintha nem lenne a gépben processzor. Egy szakértõ haverom 2 másik gépben is kipróbálta, ugyanaz volt. Azt mondja, gyári hibás, hoz egy másikat.

 

Lehet, hogy nem Costa Ricában kéne gyártani ezeket? :nemoké:

Sajnos hasonló tapasztalatom volt egy Cerkával, és szintén Közép-amerikában készült.

 

A másik Celeron D pedig úgy halt meg a lapomban, hogy procihûtõt szerettem volna cserélni, ezért a gyári intel hûtõt kiszedtem, de a lezárt ZIF foglalalt ellenére a proci a hûtõaljár aragadt. Elõször nem is értettem a dolgot, mert benézve gépbe, nem volt ott a procc a helyén. Már épp tárcsáztam volna a Nemzetközi Bûnüldözõ szerveket, amikor észrevettem a kis- coolerhez ragaszkodót. Ez még nem lett volna gond, ha a proci két lába nem került volna egymással testi kontaktusba, és nem csavarodott volna egymásra, ill. plusz egy meg kitröt a helyérõl. Gariban vissza sem cserélték, hiszen "Nem szakszerû használat" miatt ment tönkre. Vehettem egyet...használtan... :hááát::S

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Aztán hogyan sikerült ez a mûvelet ilyen hatásosra? Mert azért a procik lábai nem nagyon szoktak csavarodni!

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Biztos kitépte a foglalatból :(

Link to comment
Share on other sites

akaido

Amikor a hûtõt levettem, rá volt ragadva a Proci a hûtõ aljára, de akkor rögtön nem vettem észre. Az lehetett a csavarodás oka, hogy esetleg nem teljesen függõlegesen emeltem ki a hûtõt.

Szegény PC szívét eszembe sem volt kitépni, annál sokkal jobban szeretem... :)

 

Légy szíves ne idézd be a közvetlenül elötted íródott hozzászólást, és a küllönbözõ eszközök tulajdonneveit ne rövidítsd/becézd, mert az lehetetlenné teszi a keresést! Köszi (Shia-ko)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...