Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Saját XP téma készítés


Cheater

Recommended Posts

M.Norbi

Te jó ég! Ott volt a hiba a szemem elõtt csak nem vettem észre. Ugyanis akármelyik sémát nyitom meg szerkesztésre (Kék, ezüst, olajzöld) mindig beugrik ez az ablak! Akkor viszont mit tegyek? :hááát:

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

ertok

A Luna normál Shellstyle.dll-jét kell hozzáadni a style-hoz aztán szerkeszteni kell a ResEdit-tel. :lol:

Link to comment
Share on other sites

M.Norbi

Jesszusom, de nehéz eset vagyok! A ResEdit programra gondolsz? Mert letöltöttem és nem lehet megnyitni. :upsz:

 

Bocsi tényleg, hogy ilyen béna vagyok.

 

Amiért meg ilyen kedves voltál szeretném két dologgal viszonozni.

 

1. Nem tudom, hogy ismered e ezt az oldalt de szerintem az egyik legnagyobb szoftverbázis. www.download.hu

2. Idáig ugye a három alapsémát használtam. Mindegyiknél (És az újonnan készítetteknél is...) egy kis trükköt alkalmazok. Vezérlõpult -> Megjelenés -> Megjelenés -> Speciális -> Aktív címsor -> A második színt add az egyéni színekhez. (De mindig a másodikat mert az elsõ túl sötét minden esetben!) -> 3D objektumok színéhez pedig helyettesítsd be. Szerintem tök jó mert minden program kezelõfelületét átszínezi és így nem olyan unalmas. :)

Link to comment
Share on other sites

ertok

A ResEdit a Style Builder része. A Tools menüpont resbuild Shellstyle.dll ;) Egyébként én is ezzel veszõdöm megpróbálom megoldani hogy mihamarabb sgíthessek neked. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

M.Norbi

Ott is átszíneztem, elmentettem meg minden. De úgy se jó.

 

Köszönöm szépen a segítségedet és a türelmedet. Nagyon kedves volt tõled. Nagyon rendes ember vagy ha ennyit segítettél egy vad idegennek. Köszönöm még egyszer! Szia! :)

Link to comment
Share on other sites

ertok

Rájöttem hogy a Photoshoppan (ha azt használsz) a shell mappa tartalmában lévõ elemeket kell szinezni :)

Link to comment
Share on other sites

M.Norbi

De ki van színezve! Minden ki van csak nem használja. :(

Link to comment
Share on other sites

ertok

A StyleBuilder mappájában a Shell mppát kell a style mellé másolni. :szent::fest:

Link to comment
Share on other sites

M.Norbi

Oké! De akkor se mûködik. "Új mappában" van és "2" a címe. Csináltam egy képet, hogy lásd, jó helyre másoltam e. :hááát:

 

IPB kép

 

Légy szíves ne idézz be elõtted íródott hozzászólást! Már egyszer figyelmeztettek, azóta is idézgettél, úgyhogy ez legyen az utolsó! :dühös: <PF>

Link to comment
Share on other sites

ertok

Jó a hely de az a Blue az micsoda. :?: Meg tudnád mondani hányas Preset a képen látható style színe? Nagyon tetszik. :punk: Vagy feltehetnéd valahová.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Akos1994

Én is kifogom próbálni ezt a style buildert! Nagyon jónak néz ki! :) :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Kain

A kérdésem az volna, hogy a StyleBuilder-hez kell-e még valami rajzprogram, mint pl.: Photobie, Photoshop vagy ilyesmi?

Link to comment
Share on other sites

Unikey

Kain: Az attól függ, hogy milyen témát akarsz csinálni, átszínezéshez nem kell. De minden máshoz, hogy ha új témát akarsz teljesen, akkor kell egy PS grafikus alkalmazás. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...