Jump to content
GSForum - Segélyvonal

sound forge 8.0 munkálatok


nyekk

Recommended Posts

eFFex

Sziasztok! Megvan a Sound Forge 8.0, ezzel ki szeretném venni a zene alól a szöveget. Ezt hogy tudnám megoldani? Ha tudja valaki, kérem segítsen! Vagy vegyen fel msn-re: fecsa08@hotmail.com.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Inhouse

Azt mondja meg valaki, hogy a cue-s mp3-at hogy írtátok ki neroval audióba?

 

Üdv

Inhouse

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
deliciousbp

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki sound forge progihoz használatit küldeni?angolul is teljesen jó lenne, mert Acid Pro-hoz sikerült szereznem, ehhez viszont nem találtam:(

És egy kérdés:miért van az,h. Acid Proban egyszerûen recseg a zene, amit betöltök...Illetve néha recseg, néha nem.A gépem nem túl penge, esetleg a hangkártya(gondolom én)

Sajna kezdõ vagyok Acid proban is és Sound Forge-ban is, ha tudtok segíteni, hálás lennéK:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Sebi

Gratulálok, ez egy korrekt leírás.

Link to comment
Share on other sites

dvdX

Köszönöm szépen.

 

Találtok az oldalon még több leírást szoftverek használatáról, kereken 60 db van jelenleg. /DVD Architect, Vegas, DVDlab, DVDMaestro, stb./

 

Ha gondoljátok, nézelõdjetek.

 

 

Link to comment
Share on other sites

deliciousbp

Igen, nagyon jó a leírás, ezzel már minden tiszta:)

Köszönjök szépen mégegyszer!

Link to comment
Share on other sites

Sliderx

Üdv Sound Forge felhasználók!

 

Sohasem használtam még ezt a programot, de most felraktam, mert szükségem volt valami hasonlóra.

 

Kérdésem a következõ lenne:

 

 

Sima narrátorhangot szeretnék felvenni, ezzel nincs is gond, megy simán, csak az a baj, hogy nagyon nagy az alapzaj a narrátorhang mögött. Ki lehet a programmal ezt valahogy úgy szûrni, hogy csak a "tiszta" narrátorhang maradjon meg?

 

 

kösz!

Link to comment
Share on other sites

dvdX

Olvasd el az hozzászólásomat, kint van egy link, ahol megalálod a részletes Sound Forge leírást. Rengeteg info van benne a zajszûrésrõl.

 

ITT van a hozzászólás!

Link to comment
Share on other sites

Sliderx

Köszönöm.

 

 

Leszedtem a Noise Reduction plugint, de hogy lehet ezt előhívni a programban?

Link to comment
Share on other sites

dvdX

A DX Favorites menüben.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ateens

Sziasztok!

 

Nekem a Sound Forge 6.0-ás verzió van meg, ehhez témát külön nem találtam, egy kérdésemért amit ti biztosan tudtok új témát nyitni felesleges.

Úgy tudom, hogy ezzel a programmal lehet zenét felvenni mikrofon nélkül, de nekem nem sikerül, állandóan csak mikrofonról akar felvenni, de úgy meg gagyi minõség. Ha tudtok, kérlek segítsetek a beállításában. A szoftver angol nyelvü. Elõre is nagyon köszike!

Link to comment
Share on other sites

dvdX
Sziasztok!

 

Nekem a Sound Forge 6.0-ás verzió van meg, ehhez témát külön nem találtam, egy kérdésemért amit ti biztosan tudtok új témát nyitni felesleges.

Úgy tudom, hogy ezzel a programmal lehet zenét felvenni mikrofon nélkül, de nekem nem sikerül, állandóan csak mikrofonról akar felvenni, de úgy meg gagyi minõség. Ha tudtok, kérlek segítsetek a beállításában. A szoftver angol nyelvü. Elõre is nagyon köszike!

 

Olvasd el az hozzászólásomat, kint van egy link, ahol megalálod a részletes Sound Forge leírást.

 

ITT van a hozzászólás!

Link to comment
Share on other sites

ateens

Igen, köszi, de már olvastam és ott konkrétan nem találtam leírást arra, hogy hogyan lehet felvenni vele hangot mikrofon nélkül mondjuk az internetrõl. Erre kellene egy kis segítség :) Megköszönném, ha leírnád :)

Link to comment
Share on other sites

gabor82

Üdv. Nyitottam itt egy topikot élőzene cd-re írása jó minőségben címmel. Szeretném itt kérdezni,(mert többen ajánlották a soundforge-ot)hogy melyik az a progi amivel egy tényleg nagyon jó minőségű felvételt tudok készíteni. Még soha nem használtam ilyen progit azt hozzátenném. Szóval milyen progit ajánlanátok? A másik topikban leírtam minden szükséges adatot hozzá(erősítő/keverő típus,stb).

 

http://www.origo.hu/szoftverbazis/multimed...dacity-Windowshtml

ezt a progit ismeri valaki? milyen lehet? van olyan jó mint a soundforge?

Link to comment
Share on other sites

ateens

Valaki help me please!

Link to comment
Share on other sites

ateens

Hogyan lehet a sound forge 6.0-ában beállítani, hogy géptrõl és ne mikrofonról vegye fel a hangot? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Feihung

Sziasztok. Hogyan tudok hangfelvételt Sound Forge-val eltorzítani? Afféle gépies, robot hangot akarok létrehozni de nem mélyet, hanem a magas félét. Tud valaki ebben segíteni? Megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...