Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékajánló


Greene

Recommended Posts

Sanzi

Két játékkal játszom mostanában. A Prey-jel, amit már végignyomtam, és a Bet on Soldier-rel, amit még most nyúzok. A Prey hatalmas játék, mindenkinek ajánlom. A Bet on Soldier-rel most ismerkedek, de úgy néz ki jó kis game.

Link to comment
Share on other sites

RedBoy

@Greene:

Én kipróbáltam a Hitman demóját, csak sajnos minimum grafikán is szaggat nálam :(:Sír: :Sír: :Sír: Pedig szeretném az ilyen stílusú játékokat...

Link to comment
Share on other sites

czpetike

Én a Need for speed Most wantedet tudom ajánlani.

Szép a grafikája, és az izgalmas autóversenyeket még izgalmasabb rendõrös autós üldözéssel lehet egybe kötni.

Egyébként nem tudja valaki, hogy lehetne valamilyen képfájlba kivarázsolni a játékból a matricákat?

Vagy ebbõl, vagy az Undergroundból.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A Heroes 5-tel én is játszogattam, tényleg klasszisokkla jobb a 4-nél, de mivel a noteszen nem megy, így nem vettem meg.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

@czpetike

Erre van megfelelõ topik. ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

@Greene:

Én kipróbáltam a Hitman demóját, csak sajnos minimum grafikán is szaggat nálam :(:Sír: :Sír: :Sír: Pedig szeretném az ilyen stílusú játékokat...

 

Nekem el se indulna a noteszgépen. :)

De ezért van XBOX-om.

Link to comment
Share on other sites

RedBoy

Jogos ;) Bocsi ez kicsit off lesz... :off_kacsint: Képes az XBOX ugyanolyan látványvilágra mint a PC? Érdemes e lecserélnem a PC-met egy notebook - XBOX(esetleg360) párosításra? :off_kacsint:

Link to comment
Share on other sites

Garono

A sima Xbox nem, de idõvel az Xbox 360 se lesz képes. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Gergoagore

Tribes Vengeance-t ismeritek? Nagyon jó játék! 8) Jetpackes, lövöldözõs, ,,sielõs''.

Unreal Tournament motor van benne de szerintem sokkal jobb, különbözõ játéktipusok vannak benne.

CTF - Zászlórablás, Ball - A labdával gólt kell dobni az ellenség kapujába, Arena - Ki kell nyirni az ellenséget és még sok fajta. Nagyon izgalmas játék, bár a Single-jével még nem játszottam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
riddick

Nem nekem nem ismerõs :nem: .

Link to comment
Share on other sites

Departed Soul

Egyértelmû, hogy a Guild Wars-t ajánlom!

Kijátszhatatlan, izgalmas játékmenetû, és csak egyszer kell megvenni, nem kell havidíjat fizetni,

s állandóan kapod a frissítéseket... 8)

Link to comment
Share on other sites

MacroGeri

Inkább Silkroad Online-ozok :D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Szerintem inkább Enemy Territory. Igaz, hogy 2-3 éves, de már ingyenes. A játékélmény nagyszeru. (Online Multiplayer)

Link to comment
Share on other sites

babo38

Nevessetek ki, de Worms 4. :olé:

3D-s, vicces, magad készítheted el a kukacokat, a fegyvereket, tetszik az animációja, a küldetések, helyszínek. Magyar szinkronja még nincs, de szeretnék. Apropó animáció! Nem ide tartozik, de honnan tudnék ilyen helyes smiley-kat letölteni? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Sebi
Nem ide tartozik, de honnan tudnék ilyen helyes smiley-kat letölteni?

Ez egy kicsit off, de itt vagy itt például. ;)

Link to comment
Share on other sites

babo38
Hálásan köszönöm Sebi! Egyelõre csak megnéztem, most még egy kicsit elbíbelõdök a letöltésekkel.
Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Hi! Nem tudom, hogy ki ismeri a Track Mania nevû internetes multival is rendelkezõ szimulátort. Nagyon élvezetes játék (igaz, hogy nem valami hû de nagy grafika, de takaros), rosszabb gépeken is megy, nem is szólva arról, hogy 3.-ok vagyunk a világranglistán (olyanokat verünk meg, mint Japán, egyesült Államok, Nagy-Britannia, Kína stb.), bár voltunk már másodikok is. Nagy elõnye, hogy a INNEN ingyenesen és legálisan letölthetõ, ugyanis teljes mértékben ingyenes, sõt a kb. 200 megájával még kicsi is.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Olyannnyira jó játék, hogy topikja is van! :D

Link to comment
Share on other sites

Pöle

Sziasztok...

Poén amit mondani fogok (legalábbis a környezetemben élők szerint az), de számomra a legjobb játék az nfsu2, bár nincs benne annyi jó cucc, meg tuning, de azért reálisabb mint a most wanted. Remélem majd a Carbon is jó lecc (nfsc), alig várom... Ami még egy jó (mindenki álltal réginek tartott) játék, a Starcraft, aminek szintén várom a második részét, ami nem csak szép lesz, hanem teljesen más mint az előd... Egyszerr majcsak kiderül...

Link to comment
Share on other sites

RedBoy

Sziasztok!

 

Mindenkinek ki kell próbálnia: FlatOut2. :oké:

Csak néhány jellemzõ:

-Nagyon szép grafikai és törésmodell.

-Jó fizika, amit sok játék megirigyelne

-Hosszantartó játékmenet(3 részes karriermód, különleges és vicces feladatok, roncsderbi, stb...)

-Kihívást jelentõ ellenfelek.

-Jah, és nem elhanyagolható szempont: mindössze 2000Ft-ba kerül 8)

 

:off_kacsint:

@babo38:

Tipp: jobb egérgomb az itt fellelhetõ smiley-kon, kép mentése más néven és onnan gondolom egyértelmû.

Link to comment
Share on other sites

Pentium XE

Már megjent? :pislog:

Én is ajánlom, mert az 1-es Flatout megvan, és az is nagyon jó!

Link to comment
Share on other sites

Gergoagore

Nekem is megvan de még nem raktam fel. Majd ma rászánom magam. Elvégre ha fizettem érte... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
fapuma

Egy régebbi gépre, 10 év körüli lányoknak mit ajánlotok?

Link to comment
Share on other sites

Garono

The Sims, a lányok nagyon szeretik, nem tudom miért. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...