Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékajánló

Greene

Recommended Posts

Babó22

Azt hol szerzhetem be? Van letölthetõ változata?

Garono

Google -> "download il-2 sturmovik demo" ;)

Sanzi

Kipróbáltam a Cold War nevezetű játékot. És hát... Soha nem tudtam, hogy mit kell csinálni, kesze-kusza. Ez már alapból nem tetszett, de mentem tovább. De amikor leütöttem az első embert, és az eldőlt mint egy darab fa, akkor elszörnyülködtem, és kiléptem. Ilyen játékot 2006-ban. :pislog: Megvételre nagyon nem ajánlom. Kipróbálni ki lehet, de többet nem ér. (Szerintem.)

Machado

Kipróbáltam, elég is volt 5 perc belőle. Egyszerűen nem értem miért kellett 2D-ről 3D-re áttérni. Heroes 3-at kellett volna kiadni újabb grafikával és újabb fajokkal. :S

Greene

A Tomb Raider Legends elég jópofa. Most néztem meg, és szerintem a sok gagyi epizód után végre valamit letettek az asztalra a készítõk.

Benoc

Sziasztok! Lehet, hogy a kérdésem nem idevaló, de felteszem. Láttam egy játékot, aminek az volt a címe, hogy stress. Az a játék lényege, hogy gépfegyverrel, lángszóróval, termeszekkel tönkre tedd a desktopot. Ezt a játékot honnan tudom beszerezni? Nem tudja valaki?

Benoc

Erre gondoltam :) köszi szépen!

Mindenkinek ajánlom ezt a játékot! ;)

Chabi1

Az a játék lényege, hogy gépfegyverrel, lángszóróval, termeszekkel tönkre tedd a desktopot.

Ideges vagy a desktopodra ? :pislog:

manguszta

Én nem így szoktam!

Az IrfanView-val behozom egy ember képét, akit nagyon nem bírok és...

Jól van na, nem kell beszólni, megyek is a pszichológusomhoz :P

Benoc

Nem, de ha nagyon idegesvagyok néha a desktopot is kinyírom :)

off

én néha tesómképét rajzolom át :démonikacaj:

néha :)

on

RedBoy

Az én toplistám:

1. Tom Clancy's Splinter Cell 3 Chaos Theory (illetve az egész sorozat 8) de ez a kedvenc)

2. Doom 3 (szerintem nagyon félelmetes :D )

3. GTA San Andreas (illetve az egész sorozat 8) de szintén kedvenc)

4. Half Life 2 (fantasztikus, pörgõs játékmenet)

5. Need for Speed Underground 2 (a Most Wantedben csalódtam :( )

Ezek kipróbálását, megvásárlását mindenkinek ajánlom! 8):lol: Remek szórakozást nyújtanak.

zsoltchelsea

Tudom, a 2-es demót próbáltam, de a teljesre most nincs pénzem.

Nekem megvan, annyira brutál, fõleg a videó a végén. A baj vele, hogy az angol nyelvû. Pontosan olyan pálya nincs a Pokoli Szomszédok 2 fullban, csak a helyszín ugyanaz...

zsoltchelsea

Hi! A Knights of The Temple egy nagyon jó kaszabolós (de van benne egy kis agymozgató is, nem csak monoton game), történelmi játék, most jön ki a kettő. Másik kedvencem pedig a Total War sorozat.

Atys

Spellforce 2. Eddig nagyon tetszik. Másik ami nagyon jónak tûnik a Gamestar mellékleteként most megvehetõ X2. Ûrhajós, kereskedõs, lövöldözõs. Csak jó lenne hozzá magyarosítás.

sirfrancisd

Kijött a "Da Vinci kód" pc-s verziója is, kíváncsi leszek rá. A filmet nagyon leszólják a cannes-i kritikusok, de általában amit leszólnak, az jön be az embereknek a legjobban. :lol:

Pentium XE

Ha mérges vagy egy emberre ezt a progit ajánlom: FaceOp. Azt nem tudom már hogy hol lehet letölteni, de keressétek meg mert, nagyon jó! :oké:

eremit

Én itt találtam valamit. Most próbálom. :)

Pentium XE

@eremit: Megtaláltad! Az az a program!

Valakinek megvan a Crashday játék?

Chabi1

Valamelyik boltban biztos meg lehet venni. ;)

Shiwer

Nekem megvolt, de nem jött be, gyenge grafika, unalmas játékmenet. Röviden ennyi.

RedBoy

Én is játszottam egy haveromnál a Crashdayjel, első blikre nekem bejött, főképp a törések. De a fizikája az valami botrányos! Ráadásul ez a rakétakilövős, meg gépágyús dolog nekem nem nagyon jött be :S , + kevés eredeti játékmód van bene. Egy hibája még van, (de lehet, hogy ez a haverom gépén ilyen), hogy a hangok gyakran elhalkulnak, és a motorhang is gyenge. Sokan azt mondták, hogy ugyanaz mint a FlatOut, de kilométerekkel mögötte jár. Ha zúzós játékot akarsz, akkor FLATOUT, ezt nem nagyon ajánlom! :D:démonikacaj:

Chabi1

Én csak a demojával játszottam. Tetszettek a játékból készült képek, de egy óriási csalódás volt nekem. A Flatout viszont tényleg jó, bár lehetne a versenyeknek jobb hangulata is, gondolok a változatosabb terepekre.

Pentium XE

A Flatout megvan, csak azért kérdeztem, hogy jó-e a játék.