Jump to content

Játékajánló

Greene

Recommended Posts

Mik

Hali ! Jetfighter V-öt ismeri valaki? Harci "rep-szim". Én is csak a 3. küldetésig jutottam, de mennék tövább, ha kapnék kis segítséget. Tehát a 3. küldetés megoldását, ha valaki megírná, köszönném.

Frikker Dániel

Hello.

Ezt a topicot azért nyitottam mert most szereztem meg ezt a játékot ami nekem nagyon tetszik.... .

Na igen és ide irjátok a véleményeteket, ötleteket, tippeket.

Ciao

(Tomb Raider topic belevonva a témába - Greene)

Sanzi

Most tettem szert a Commandos - Strike Force nevezetû játékra. Ha jobban elmélyedek benne, írok majd egy pár sort. Ha nem, akkor nem. ;)

Garono

Vélemény: ez a legrosszabb TB epizód, tökéletlen irányítással, ráadásul a grafika is elég ratyi. Benne volt talán három éve a GameStar-ban a "Világ száz legnagyobb csalódásában". És úgy emlékszem dobogós volt. :hááát:

Sebi

Attól még TR fanoknak kötelezõ darab... :hááát:

Babó22

Én tudok ajánlani egy játékot azoknak, akik nem anyira tériszonyosak: Ballance

Ez olyan játék, hogy egy golyót kell elvezetni egy iszonyatosan nagy magasságban. Vannak ilyen utacskák, meg van olyan is, amikor meg két acélrúdon kell elvezetni.

Garono

Ez volt régebben teljes verzió a PC World-höz. ;)

Babó22

Az utolsó pálya nagyon nehéz. De nekem ez az egyik kedvenc játékom.

Sanzi

Nah, szépen lassan haladok elõre a játékban, de lenne egy-két kérdésem, mert elakadtam.

1. nem tudom melyik pálya, tán a harmadik. Küldetés: Ölj meg egy német tisztet. Eredmény: Halott, de még mindig nem írja ki, mint teljesített küldetés.

2. Másik feladat: Lopjak el egy robbanóanyaggal teli teherautót. Eredmény: Felrobbantottam, de ezer szerint így nem jó.

Valaki ezekre tud valamit, esetleg tud végigjátszást?

Sanzi

Probléma megoldódott, a német tiszt egy emelettel feljebb volt, én véetlenül egy Gestapo tisztet öltem meg.

A második kérdés meg: teljesen el voltam tájolva, nem is azon a részén voltam a pályának, ahol lett volt ez a küldetés. Mostmár mindkettõ sikerült.

Sanzi

Most, hogy elakadtam a Commandos-ban, elkezdtem játszani a StarShip Troopers-el. Elsõ látásra igéretes... :D Igaz most azért hagytam abba, mert abban is elakadtam, de majd holnap megnézem mégegyszer.

$entinel

Ajánlom mindekinek a figyelmébe a nemrég megjelent Act of War - High Treason stratégiai játékot, ami az alap Act of War kiegészítõ lemeze.

Fõleg mindazok számára akiki a C&C játékokat kedvelik csak sajnos a Generalsal kezdett kihalni a mûfaj de itt az Act of War ami sajnos jóval kissebb figyelmet kapott mint a C&C játékok pedig van olyan jó!!!

Az Act of War már maga nagyszerûnek mondható mivel igen hangulatosra sikerült a valós szinészekkel eljátszott átvezetõ kisfilmeknek köszönhetõen, ez egészül ki a jó grafikával és az éppen aktuális terrorista üldözõs küldetésekkel.

Ezt hivatott folytatni, igaz kicsit más sztorival, de szebb grafikával a High Treason (amelyhez az alapjátékra is szükségük lesz) ennek is megvan a sajátos hangulata és a szépen kidolgozott városok stb.

Csak ajánlani tudom.

$entinel

Hú ma reggel valami eszméletlen jó hírekre akadtam, ja elõre közlöm megszállott motoros vagyok teheát ami készül nem más mint egy motorosjáté mghozzá superbike :D

Sajnos még csak készülõfélben van de a képek alapján jónak tûnik, sõt az eddigi leg realisztikusabb fizikát igérik......csak jönne már :oké:

Bõvebben: KATT

Roberto23

Tudnátok ajánlani egy jó autóverseny-szimulátort ? Annyi szempont van, hogy lehetõleg fusson 6600GT-vel.

$entinel

Menyire legyen szimulátor?

Ha kormányon is élvezetes jó szimulátort keresel akkor ami új a Toca Racedriver 3 elég jó, A GTR - Fia GT Racing is nagyon jó szimulátor, de még szóba jöhet a Gt Legends

Roberto23

A Toca 3 elfut egy 6600GT-n ?

Shiwer

Nem játszottam vele, de ezen a kártyán szerintem (MÉG!) a mostani játékok simán elfutnak. :ötlet:

$entinel
A Toca 3 elfut egy 6600GT-n ?

Simán akár fullban is!!! ;)

$entinel
Tudnátok ajánlani egy jó autóverseny-szimulátort ?

Még ezt is ajánlom most jelent meg : Evolution GT

Screenshotok

Szerintem jó nagyon!

Esetleg a Demóhoz katt ide!!!

Roberto23

Az Evolution GT jól néz ki. Megnézem.

Köszi !

Roberto23

Nagyon jó az Evolution GT. Talán még a Toca 2-nél is jobban kell figyelni a vezetés közben.

Köszi $entinel !

Gergoagore

Tomb Raider - Legend. Nagyon jó! Alig várom hogy elakadjak mert amugy nem lehet lerakni. ;) Szép grafika, sok ugrálós, gyűjtögetős és lövöldözős rész, aztán persze gondolkodtató feladatok. Csak ajánlani tudom!

Először írtam meg ezt, és csak utána olvastam vissza. :upsz:

Edited by Spányik Balázs
Babó22

Tudna valaki egy olyan játékot ajánlani, amelyben egy repülõt kell vezetni? Ne foglaljon túl sok helyet, és a videokártyám DirectX 8.1-es.

Garono

IL-2 Sturmovik. ;)