Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékajánló


Greene

Recommended Posts

Dani991

Ezt a játékot egy barátom ajánlotta, szerintem nagyon mókás. Tipikus platformjáték, végig kell szaladni a pályákon, gyűjtögetni dolgokat, leütni néhány ellenséget, de mindezt egy vicces környezetben. Érdemes tudni angolul, mert azok a képtelenül ostoba beszólások teszik igazán szórakoztatóvá. :D De amúgy is, mint platformjáték, abszolút nem egy unalmas darab. Többjátékos mód is van benne, illetve saját pályákat is lehet építeni. Mindenképpen megéri azt a 3 eurót. :)

 

http://store.steampo...com/app/238460/

Link to comment
Share on other sites

Dani991

Bár nem akciós, és még csak nem is játszottam vele soha, de Imperium Galactica a GOG-on!

Remélem, lehet számítani a második részre is, mert az viszont a legzseniálisabb stratégiai játék, amivel valaha játszottam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Két évvel ez előtti DiRT Showdown ingyen a Humble Bundle-ön, Steam alá, még egy napig! Részletek a GameStaron!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dani991

Emberek, hírt hoztam. :)

 

IMPERIUM GALACTICA 2 A STEAMEN!!! :bezsong:

 

Igen, ezt muszáj volt így kiabálva... És nemcsak, hogy megjelent Steamen, de egyből linuxra is elérhető! Mi van itt, kérem szépen? Karácsony? Ez az egyik legzseniálisabb stratégiai játék, amivel valaha játszottam!

Link to comment
Share on other sites

Nuker

Inkább a GOGról. ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Valaki magyarázza el nekem, mi az a 4X? Komolyan gőzöm nincs. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Dani991

Utánanéztem, ezt találtam:

4X games are a genre of strategy video game in which players control an empire and "explore, expand, exploit, and exterminate."
Link to comment
Share on other sites

payskin
:hmm: Köszi. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
payskin

Humble-ön van most egy olyan 2 napos Bandai Namco akció, aminek a keretében egyszeri 10 dodóért meg lehet kapni a 30 eurós Project: CARS-t, az 50 eurós Warhammer 40K: Eternal Crusade-et, és kapsz mellé még 6 másik játékot, amiből 2-3 még biztos jó. ;) Mostanában nem annyira játszom, de ilyeneket azért be szoktam zsákolni. :-P

Link to comment
Share on other sites

payskin

Egész héten 50%-on van a GTA V a Steamen. A probléma ezzel az, hogy ez még mindig 30 euró. Áprilisban lesz két éve, hogy kijött PC-re a játék, egy centet nem csökkent az alapára. Beteg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Godzillamessage

Tegnap ismét elérhető lett (ingyenesen) a felújított StarCraft + Brood War (StarCraft® Anthology) battle.net-en.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ingyen Witcher még másfél napig a GOG-tól és az Ars Technicától, itt. Működő e-mail cím kell hozzá, meg persze GOG-fiók. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
payskin

Na, most nagyon figyeljetek, mert ilyen azért ritkán van.

 

12 dollár, megnéztem, 3072 forint most, ma, a Google szerint.

 

A Civilization a világ egyik legjobb körökre osztott stratégiai játéka. Ez galaktikus tény.

 

A Civilization VI a világ egyik legjobb játékának legújabb, neves kritikusok és rengeteg játékos által is rendkívül jónak tartott verziója, amit jelenleg HATVAN euróért tudsz megvásárolni a Steamen.

 

Vagy...

 

... befizetsz 12 dollárt most a Humble Bundle-nek, és februárban megkapod a Civ VI-ot, meg még két DLC-jét és még egy kisebb rakás játékot INGYEN.

 

És ez komoly, nem átverés! Másfél éve vagyok Humble Monthly előfizető, nem a levegőbe beszélek. 3000 forintért a 60 eurós játékot, 2 DLC-t, és még egyéb játékokat, kedvezményeket. Ha nem tudsz vele most játszani, mert esetleg nincs hozzá megfelelő géped -- pont hasonló helyzetben vagyok --, akkor is ez annyira arcpirítóan alacsony ár, hogy habozás nélkül érdemes kihasználni a lehetőséget.

 

Na, hát ennyi lett volna mára. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...