Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékajánló


Greene

Recommended Posts

petzolkri

A sógorom is játssza, és azt mondja nagyon jó játék.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Mindenki ezt mondja, aki játszott vele. :) A minap olvastam Twitteren:

 

Grumps92024:

@VinceZampella you just took away every gamers crack cocain aka #titanfall

 

Vince Zampella:

@Grumps92024 I've heard it said that the first hit is free

 

Máris titánhiányom van. :) Csúnyán rákattantam, azt hiszem. Jobb is, ha egy ideig most nem játszhatok vele, még a végén nem érnék oda sehova. :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Steamen Ubisoft hétvége van, alapból 35%, naponta más-más játéksorozat durvább leárazásával. Tegnap Splinter Cell, ma (este 7-ig) a FarCry van soron, most vettem meg az első 2 részt darabonként 800 forintért. A teljes akció holnap este 7-ig tart, tehát még nem késő. ;) Remélem, a Settlersek is sorra kerülnek, a 7-es annyira nem volt rossz, azt szívesen bezsákolnám ilyen árfolyamon. ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Az akciókat én is néztem, kár, hogy a gabe newell féle streamen van, ahonnan nem veszek többé semmit, mert aztán megint feltörik a szervereiket és kikerülnek az adataim...

Link to comment
Share on other sites

payskin
:hááát:
Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Az akciókat én is néztem, kár, hogy a gabe newell féle streamen van, ahonnan nem veszek többé semmit, mert aztán megint feltörik a szervereiket és kikerülnek az adataim...

:facepalm:

Ennyi erővel ne vásárolj neten és bankszámlád se legyen mert feltörhetik... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Nyitottam egy topikot az utókornak; akit érdekel, ott lehet a Titanfallról értekezni. :) Ide majd visszatérünk, ha 10+ év múlva valaki arról akarna lelkendezni, hogy valami akcióban sikerült beszereznie 2 dodóért. :P

Link to comment
Share on other sites

payskin
Pop Cap hét van Humble Bundle-éknál, 6 dollár körül lehet zsákolni a Bedzsuva 3-at, a Plants vs Zombies "Év játéka" változatát, a Zuma második részét (Zuma's Revenge), kétféle Peggle-t, egy jó kis angol szójátékot, egy haletetést, és egy kalandjátékot.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jagdtigger

Originen ingyen dobálják a dead space-t... :D

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Csak kár, hogy nem működik. Nem találja a VGA-t, és emiatt nem hajlandó elindulni. Ahogy láttam, másoknak is van gondjuk vele, de megoldás nincs rá. Ráadásul ez a hiba az egész sorozatra érvényes. :S

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Én most indítottam el és nem produkált semmi ilyesmit... :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ezt kapom, ha kompatibilitási módban indítom:

9itr94.jpg

 

Ha ki van kapcsolva a kompatibilitás, akkor pedig a program szabálytalan műveletet hajtott végre üzenet jön.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Originen ingyen dobálják a dead space-t... :D

Kár, hogy Originen. Az csak a testemen keresztül kerül a gépemre.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Egyébként mostantól minden hónapban várható 1-1 ingyen játék az Originen. :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Originen ingyen dobálják a dead space-t... :D

Kár, hogy Originen. Az csak a testemen keresztül kerül a gépemre.

Miért is? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Nekem a Tájtönfóll bétához kellett, meg ha majd egyszer beszerzem a teljes játékot, ahhoz is. Én nem vettem észre semmi problémát; ugyanolyan, mint a Steam, csak másik cég futtatja.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Originen ingyen dobálják a dead space-t... :D

Kár, hogy Originen. Az csak a testemen keresztül kerül a gépemre.

Miért is? :pislog:

Keress rá, hogy milyen gondok voltak/vannak a felhasználási feltételeivel. Maradjunk annyiban, hogy önként nem telepítek kémprogramot a gépemre. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy milyen ellenérzéseim vannak magával az EA-val szemben.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A kezdetekkor valóban volt ebből balhé, de nem hiszem, hogy ma több adatot gyűjtene ez, mint a Steam. Már csak azért is, mert nincs állandóan futó folyamata; így ha nincs elindítva, aligha fér hozzá bármihez is. Az meg benne van az EULA-ban, hogy nem használnak kémprogramot.

 

Az EA-val kapcsolatban nekem is voltak ellenérzéseim, de az utóbbi időben nincsenek már rossz tapasztalataim. A világ legundorítóbb játékcége ma már egyértelműen az Activision, nem az EA.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Keress rá, hogy milyen gondok voltak/vannak a felhasználási feltételeivel. Maradjunk annyiban, hogy önként nem telepítek kémprogramot a gépemre. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy milyen ellenérzéseim vannak magával az EA-val szemben.

És még én vagyok az üldözési mániás mert nincs facebook-om... :facepalm: Ennyi erővel wint se használj mert MS hozzáférhet a cuccaidhoz... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A kémkedés komoly probléma, ha üzleti érdekből csinálják. Itt viszont úgy érzem, a leginkább vitás kérdéseket már rég tisztázták; ennyi adatot más szoftverek is gyűjtenek. Nyilván ez is zavar(hat) még sokakat, de ez ellen nem igazán van mit tenni. Ha ez számít, akkor Steamet se raksz a gépre, az is gyűjt és küld adatokat, amikből aztán rendszeresen statisztikákat is kerekítenek.

 

A Facebookon meg nem paranoiából nem érdemes fenn lenni, hanem azért, hogy legyen egy normális, privát életed; és ne merülj alá abban a bűzölgő kanálisban, ami ott terjed a degeneráltaknak hála. Regisztrálni kapcsolattartás céljából éppenséggel lehet; de akinek van esze, az a legalapvetőbb adatain túl nem oszt meg magáról semmit, és legfőképpen nem ott éli a privát életét a nyilvánosság szeme láttára, és nem ott keres orvosságot a lelki és szellemi nyomorára lájkok, megosztások meg a franc tudja még, milyen szarságok formájában.

Link to comment
Share on other sites

payskin
:facepalm:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
[OP]Destroy-man

A következő ingyen játék az Originben már elérhető:

Plants vs. Zombies

Az akció május 28-ig él.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

CodeHunt

 

C# és Java programozók előnyben. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dani991

Ez jó! Még csak az 01.06 szinten járok, de már sikerült kiakasztanom (nem, 10 perc után kidobta az eredményt). Ezzel el leszek egy darabig.

 

Egyébként van egy hasonló Pythonhoz: http://checkio.org.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Nálam is gondolkozott azon a pályán. Egyébként ha az általad írt kód egyezik a begépelt kóddal, akkor azonnal kidobja az eredményt. Ha nem egyezik, akkor neki áll tesztelni, hogy ugyanazok az eredmények jönnek-e ki.

 

 

Egyébként itt egy hiperbola képletét kellet volna megadni. A franc se emlékszik már rá, hogy az hogyan néz ki. :P
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...