Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékajánló


Greene

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
payskin

Az aktuális brutális Humble Bundle megvan?

  • Dead Space™
  • Burnout™ Paradise: The Ultimate Box
  • Crysis® 2 Maximum Edition
  • Mirror's Edge
  • Dead Space™ 3
  • Medal of Honor™

 

+ átlag (5 dollár!) fölötti fizetésnél: Battlefield3 és The Sims™ 3 + Starter Pack.

 

Hajamat is letettem, fizettem köles gyanánt.

---

Másfél nap alatt 1 millió eladott bundle, 4,8 millió dollár bevétel... Nagyon durva!

Link to comment
Share on other sites

Garono

Ez az új avatar a Plants vs. Zombies 2-ből van? :D Rögvest utána is néztem, de kizárólag iOS-es készülékekre van. :dühös:

 

---

 

Közben látom, hogy mi majd Garden Warfare-t kapunk.

Link to comment
Share on other sites

payskin

A Plants vs Zombies Facebook oldaláról van, az ottani játékot promózzák a különböző zombik és növények zseniális képeivel. Csomót letöltöttem, majd váltogatom őket. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kléni

Az aktuális brutális Humble Bundle megvan?

Beszereztem egyet ma. Nem semmi. A legérdekesebbnek azt találtam, hogy Steam-en, és az Origin-en is lehet aktiválni a játékokat, tehát valójában 16 játékot kaptam 5 dollárért. :pislog: Én Steam-et használok, így maradt 6 Origin-es játékom:

Dead Space

Crysis 2 Maximum Edition

Medal of Honor

Mirror's Edge

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising

The Sims 3 (nem igen tetszett sose, így nem aktiváltam)

Ha valakinek kellene valamelyik, írja meg, és generálok hozzá aktiváló kulcsot.

Link to comment
Share on other sites

payskin
:igen:
Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Én is megvettem pár napja, pont ezért. Nekem van Originre, fiamnak Steamre kulcsa ugyanahhoz a játékhoz. Van pár játék amihez nincs kétféle kulcs, de így is bőven megérte beszállni ebbe az akcióba. :igen:

 

Sims3 kulcsok itt sem kellenek. Ha kell valakinek, szóljon.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
payskin

Az e heti Humble Bundle-ön sem kell gondolkodni:

 

https://www.humblebundle.com/weekly

  • Tropico 3 Steam Special Edition,
  • Tropico 4 Steam Special Edition,
  • Sine Mora
  • SkyDrift
  • Anna Extended
  • Jagged Alliance: Back In Action

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

AZ új SimCity is jöhetne ilyen csomagban. Pl. az összes eddigi kiadás 6 €-ért egész jó ajánlat lenne. P

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Az új SimCity-hez most jön a kiegészítő csomag, ami nagyon érdekesnek tűnik. Én viszont nem vagyok hajlandó megvenni, amíg ilyen kicsi a beépíthető terület. Nem tudjátok, egy patch keretében nem növelték azóta? Amúgy az Originért sem vagyok oda. :S

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A terület tényleg kicsi, viszont pont ez adja meg a nehézségét, hogy hogyan növeld mégis a lakosság számát. Mondjuk nem nehéz, csak parkot kell építeni a meglévő ház(ak) helyére, és ha jó az elégedettség a városban és a környéken, akkor nem költöznek el a lakók, hanem új, magas házakat építenek. Gyárak, és kereskedelmi épületek esetében is hasonló a helyzet.

Mondjuk én szívesen kipróbálnám az online változatot is, most csak egy "működő" verzióm van. :P Bár ami érdekes, hogy az Originen lehet megvenni a legdrágábban a termék kulcsot. Ráadásul a Digital Deluxe csak ott kapható. Viszont van egy Limited Edition is belőle, ami az Originen nem vásárolható meg, csak a megfelelő termékkulccsal aktiválható.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nagy területen ez ugyanúgy kihívás, csak nagyobb méretben. Egyszerűen nem szeretem, hogy nincs helyem kibontakozni. Szép hosszú sugárutakat építeni, különböző típusú városnegyedeket fejleszteni stb. És a béna térképek miatt még csak összeérő városokat sem lehet csinálni, ami nettó hülyeség.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Basszus, ezen a héten is kivesznek 10 dollárt a zsebemből. :D

 

A link ugyanaz:

 

https://www.humblebundle.com/weekly

 

A játékok:

  • Red Faction: Armageddon
  • Supreme Commander
  • Supreme Commander: Forged Alliance
  • The Guild 2
  • Neighbours From Hell Compilation (még nem zöldlámpás a Steamen, tehát kétesélyes)
  • Painkiller: Hell and Damnation
  • ArcaniA
  • Darksiders II
  • SpellForce II: Faith in Destiny

 

(6 dollár felett)

 

A két Supreme Commander önmagában megéri, de a többi sem tűnik rossznak.

 

Csak ezt a "nordic games" dolgot nem értem. A Supreme Commandert például a Gas Powered Games csinálta... OK, ez a Wikipedia bejegyzés közelebb visz minket a megoldáshoz: felvásárolták a JoWoodot, illetve a THQ-feldarabolásból is bevásároltak. Erről viszont az jutott eszembe, hogy a THQ-bundle-nél megvettem a Supreme Commandert! Nem, mégsem. Megnéztem, nem volt benne. Pedig rémlik, hogy ezt már egyszer bezsákoltam valahonnan. Viszont a Red Faction: Armaggedon benne volt a THQ-ban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Október 18-ig 75%-os leértékeléssel 2,5 euro a Terraria a Steamen. Az a Terraria, ami most kapott egy elég komoly 1.2-es frissítést, amitől a Youtube-on is elég sokan rákattantak. Kicsit kedvet is kaptam a sok videó nézésétől. :igen:

 

Ha valakinek gondot okoz az eurós fizetés, szóljon, segítek! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
payskin

Skacok! Pinball FX2 a ma indult heti Humble Bundle-ben! Azt ugye tudjátok, hogy az ezeket fejlesztő Zen Studios egy (részben?) magyar (legalább is Budapest-központú) cég? :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Na, hölgyek-urak, kapaszkodó, fekete csütörtökön elindult a Steam-leértékelés, és gondolom mindenhol máshol is, úgyhogy ha valaki lát valami jót, szóljon.

 

Steamen például épp (mostantól még 6 és fél órán keresztül) 2,5 euro a Terraria (teljesen rá vagyok kattanva az utóbbi időben), és 5 euro a Sleeping Dogs (távol-keleti GTA), 7 és fél euró a Skyrim. Szóval nézelődjetek!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
payskin

Halihó, nem vette meg valaki a mostani Sid Meier's Humble Bundle-t? Volna egy kérdésem...

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ja, ha már játékok, pár hete kipróbáltam a Battlefield 4-et, és ott is baromi sokáig töltődtek a pályák az SSD ellenére. :) Utoljára egyébként 2 éve játszottam FPS-sel, a CoD MW3-mal, de mivel az a széria véget ért, az Infinity Wardtól pedig Bobby KoDickék pár éve mindenkit kirúgtak, akitől az a cég még Infinity Ward volt (kezdve a főnökökkel, Jason Westtel és Vince Zampellával, akik nélkül nem IW az IW), így az IW-féle CoD-okkal végeztem. A Treyarch-féle CoD-okkal (World at War, Black Ops-széria) meg nem is foglalkoztam soha, azok csak nevükben CoD-ok, másban nem.

 

Szóval vagy 2 éve nem FPS-eztem, muszáj volt már lőnöm valamit. :) Két dologra jöttem rá: egyrészt tök természetes, hogy egy mai játék elviszi a rendszerpartícióm negyedét (20-30 GB); másrészt kiöregedett a gépem. 1920x1080 mellett minden grafikai beállítást mediumra lőtt a program (4 lehetőség van: low, medium, high, ultra), és amellett, hogy így sem szenvedtem FPS-túltengésben (bár nem volt szaggatás), valami undormány volt a látvány. Nézegettem a netes videókat, képeket, ott gyönyörű meg minden, de nálam baromi csúnya, elmosódottak a textúrák, életlen minden, nem látok távolra, sokszor azt se látom, ki lő rám, förtelem az egész. Pár beállítást megpróbáltam high-ra rakni, nem lett érezhetően jobb, cserébe egyszer kifagyott, úgyhogy inkább hagytam mediumon.

 

Na mindegy, azért nem mondom, hogy élvezhetetlen volt, épületeken belül egészen tűrhetően nézett ki, és itt-ott megcsillant valami azért a látványból, de jobbra számítottam. A sztori elég gyengus volt, főleg egy Modern Warfare-trilógiához képest, de hát ez van. Egy időre most megint kilövöldöztem magam. :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Én utoljára a CoD2-vel játszottam (2005 körül, vagy valami ilyesmi). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Azt én is imádtam, az még igazi CoD volt. :) Az első kettőt és a Modern Warfare első két részét csinálta a régi IW, azok az igazi CoD-ok. Az MW3-ban még volt valami örökségük, de ennyi. Ezekkel annyira megalapozták annak idején a franchise-t, hogy a hülyegyerekek ma már minden szart megvesznek, amire az van írva, hogy CoD. Még akkor is, ha már senki nincs a fejlesztőgárdában azok közül, akik naggyá tették ezt az egészet.

 

Viszont szerintem a 2007-es CoD 4 (Modern Warfare) volt mind közül magasan a legjobb. Nem tudom, mennyi időt töltöttem el a multijával, de a tiszta játékidőm (ami 2 év alatt jött össze) hetekben volt mérhető.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

És ha már beszélgettünk vala a játékokról (valaki lapátolja majd át az egészet a Játékajánlóba), itt a Titanfall, ami annak a Respawn Entertainmentnek a játéka, amit pont Vince Zampella és Jason West alapítottak kirúgásuk után, megannyi volt IW-dolgozóval egyetemben. :)

Lefordítom: ha úgy tetszik, a Modern Warfare 2 után itt van az ő következő játékuk, immáron az Electronic Arts gondozásában. Itt a mi újkori, KoDick-mentes Call of Dutynk! :ole:

Hétfőtől nyílt a béta, és itt a gépigény, azaz még arra sem hivatkozhatok, hogy ez nem fog nálam elfutni, vagy szenvedni fog az i7 920 + 6 GB RAM + HD4890 hármasán. Most már csak időt kellene találnom valahol, de mindenképp meg kell néznem magamnak. :) Annak ellenére is, hogy nem kimondottan rajongok az erősen sci-fi jellegű játékok iránt, ezt muszáj kipróbálni.

 

Találtam hozzá egy kis kedvcsinálót is:

 

http://www.youtube.com/watch?v=vxQOf_b4LAM

 

http://www.youtube.com/watch?v=jE-dci3kHEc

Link to comment
Share on other sites

Greene

Több kérdés is felmerült bennem a videókat nézve:

- Mi a srác neve? Csak mert mondja és nem értem.

- Miért sikítozik? Na jó, ez az izgalom.

- Mi annyira szuperjó ebben a játékban? Ez viszont tényleg érdekelne. Nem vagyok egy nagy FPS játékos a Quake3 óta, de nem értem mitől jó ez a játék annyira, hogy mindenki dícsérje. Biztosan jó, de én esküszöm nem látom benne azt, hogy miért is. Az, hogy online, különböző kasztok vannak, és be lehet szállni a Titánba ekkora újítás egy FPS-ben? A grafikája szép.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
- Mi a srác neve? Csak mert mondja és nem értem.

- Miért sikítozik? Na jó, ez az izgalom.

- Mi annyira szuperjó ebben a játékban? Ez viszont tényleg érdekelne. Nem vagyok egy nagy FPS játékos a Quake3 óta, de nem értem mitől jó ez a játék annyira, hogy mindenki dícsérje. Biztosan jó, de én esküszöm nem látom benne azt, hogy miért is. Az, hogy online, különböző kasztok vannak, és be lehet szállni a Titánba ekkora újítás egy FPS-ben? A grafikája szép.

 

Az első két kérdésben nem vagyok kompetens, nézd meg a csatornáját. :) Tekintve, hogy az EA supporton keresztül sikerült bedumálni magam a zártkörű bétába (csak Xboxon nyílt), és már harmadik napja tesztelem (ma van a vége), a harmadikra talán tudok válaszolni. (Mondjuk én nem sikítozom közben, csak választékos szókincsem latba vetésével diszkréten elmerengek rajta, hogy talán nem lett volna olyan rossz döntés, ha a kedves anyuka esetleg inkább lenyeli az illetőt, aki leszedett. :D Már átjöttek párszor a szomszéd szobából is, nem értették, kire haragszom. :))

 

Hogy röviden válaszoljak: az a jó benne, hogy pörgős! :) Őrület, micsoda zúzda van itt, mikor beszállok a robotba, onnantól kő kövön nem marad, mindenkinek annyi. Amíg egy másik titán el nem látja a bajom. Látnád, mi van, amikor 6-8 titán összejön, és egymást gyakjuk! Azt se tudom, mi történik, röpködnek a rakéták, az ágyúlövedékek, ütjük egymást, megy a Damage Core, kitépjük egymást a titánból (ez nagyon mókás :D), és közben odasózunk a "sima" katonáknak, ha épp látjuk őket, vagy éppen eltapossuk őket. Itt nincs kempelés, hogy páran elbújnak valahol, aztán várják, hogy arra jöjjön valaki. Nincs sok jövőjük a mesterlövészeknek sem. Gyors, tempós, brutális akció van, face-to-face leszámolások, levegőben és falon ugráló katonák (mert ilyet is tudunk most már) lelövöldözése, egy másodpercig nem unatkozol. És ha épp nem titánban harcolok, akkor kijátszom a titánokat, elfutkosok körülöttük, esetleg az egymással élet-halál harcot vívó titánok között lábatlankodó katonákat nyírom, akik épp mással vannak elfoglalva. Vagy épp besegítek egy-egy titán leszedésébe, mert arra is van természetesen számos mód, hogy sima katonaként is elintézzük a titánokat. Csak nem olyan egyszerű. :D

 

Nézz meg esetleg más videókat is róla a YouTube-on (ezeket csak azért linkeltem, mert első körben ezek jöttek szembe, de vannak más videók, amikben több látszik, cserébe kevesebb a lelkes kiabálás :)). Komoly újítások vannak benne az eddigi multiplayerekhez képest, a katonák és a titánok elég speciális képességekkel vannak, illetve lehetnek felvértezve. Gyors, szórakoztató, pörgősebb, mint bármi, amivel eddig játszottam. Eszméletlen jó statokat lehet összehozni pillanatok alatt (persze lehet, hogy ebben benne vannak a CoD-os éveim is :D), a meccsek végébe is csempésztek izgalmat, de a taktikának is helye van. Emellett állat a grafikája, és a régebbi gépeken is jól fut. Az én ötéves gépemen közepes beállítások mellett, FullHD-ben 20-40 FPS között tud, ami teljesen játszható, semmiféle szaggatás nincs, még videót is tudok felvenni a Frapsszel, játszható marad. És nagyon jól néz ki, nem is tudom, azok a beállítások, amik nálam Low-ban vannak, mit csinálnak, mert nem tudom, miben lehetne még ennél is szebb. Teljesen meg vagyok elégedve a látvánnyal.

 

Már 70 díj felett jár, pedig még meg sem jelent, és sokan korszakváltást látnak benne. Többen azt tartják, hogy a 2014-es FPS-ek között akkora durranás lesz ez a játék, mint amekkora 2003-ban volt a Call of Duty. (Amit jelentős részben ugyanezek a faszik csináltak, csak aztán jött egy csőlátású, pénzéhes, kapzsi barom az Activision élére, összekülönböztek, ők ezért elkezdtek tárgyalni az EA-val, ezért kirúgták őket.)

 

Komolyan gondolkozom rajta, hogy magam is hozzájárulok a sikeréhez, ha kijön március 11-én. Én ugyan EA-játékért még nem adtam pénzt azóta, hogy egyszer 12 rugót kifizettem egy olyan játékukra, ami egy bugos takony volt, és összesen 4 napig játszottam vele (végig se vittem); de ha elvonatkoztatok ettől, és azt mondom, ez egy Respawn-játék, na meg most az EA support is jó fej volt velem, akkor azt mondom, amekkora Spaßfaktor van ebben a játékban, ahhoz képest kibírható az ára. Majd meglátjuk, mindenesetre nagyon ajánlom az FPS-ek és a pörgős akciók kedvelőinek.

 

Ami nem öl meg, az erősít. Kivétel a titánom: az nem erősít meg, csak megöl. :)

 

(Szolgálati közlemény: kérnénk szépen a threadet áttolni a Játékajánlóba, vagy egy külön topikba a Játékok rovatban! Az egy dolog, hogy én ide posztolok, hogy ne essen szét a lánc, de ettől még nem itt van a helye – ami engem, az offolás nemzetközi nagykövetét nem is zavar, de majd esetleg másokat fog, akik az újságról akarnak itt kommentezni, és nem tudják majd, mi a fenét ömleng itt ez a hülye. Sok tank! Akarom mondani: many tanks! :))

Link to comment
Share on other sites

Greene

Na, így már értem. Köszi!

Én nagyon szerettem régen ezeket a II. világháborús FPS-eket, a Call of Duty-t végigjátszottam, de talán a Medal of Honor (Allied Assault) több időt kapott tőlem. Ez az új már kicsit túl gyors nekem.

 

(A hozzászólásokat átpakoltam ide, mert kezdett kicsit sok lenni a februári számról szóló témában.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...