Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékajánló


Greene

Recommended Posts

tesztax

Én egy netes játékot ajánlok: Asteroids

Kicsit gyagya a grafija de szerintem jó játék.

Link to comment
Share on other sites

Timer

A szoftverbázisból most ingyen letölthetõ a Stormregion klasszis játéka, a S.W.I.N.E.! Igaz, angol, de akkor is az egyik leghangulatosabb magyar rts, amivel eddig játszottam!

Link to comment
Share on other sites

$entinel

Szerinetek a Flight Simulator sorozat folytatódik ?

Link to comment
Share on other sites

$entinel

IPB kép

>>>KÉP<<<

A Keresztapa filmeket gondolom senkinek, sem kell bemutatnom, és hogy néz ki mind ez játékként azt hamarosan mindenki megtudhatja az EA Games jóvoltából.

 

Addig is egy pár infó a játékról:

Eredetileg The Godfather: The Game néven indította útjára a méltán híres film trilógiát feldolgozó projectjét az Electronic Arts és a Viacom Consumer Products (a Keresztapát készítõ Paramount Pictures tulajdonosa)

A játék a 45-tõl 55-ig tartó idõszakot öleli fel, mely az elsõ film történetének idõszakával egyezik meg. Ám a játékos itt egy saját karaktert alakíthat ki a Tiger Woods golf játékban is használt karakter generátor segítségével, al la The Sims 2 karaktertervezõje: mindent a hajtípustól a tetoválásig mi szabhatunk meg, hogy saját karakterünkkel vághassunk a Corleone család világába.

A GTA sorozatra hasonlító játékban ahhoz hasonlóan kell a rivális bandák tiszteletét kivívnunk ami itt nem mindig az erõnkkel kell történjen hanem néha bizony cselhez is kell folyamodnunk. Viszont egy dologban nem kell GTA szerûséget várni: az pedig az a dolog, hogy a küldetéseinket többféleképpen megoldhatjuk legyen szó lopakodásról , vagy embereinkkel is elintézhetünk bizonyos dolgokat, de még mindig ott az öklük és a pisztolyunk vagy a jó kis thomson, vagy még ott van a pénz vagyis a lefizetés eszköze amivel akár a rendõrök is becsukják a szemüket.

A sztori a trilógia elsõ részét eleveníti föl, így New York a helyszín azon belül is Kis Itália, háromféle befejezést ígérnek a készítõk ugyan is szerintük háromféle játékos fog majd vele játszani az elsõ aki a Corleone család sztoriját akarja csak végig játszani, a második aki egész New Yorkot irányítása alá akarja vonni, és végül a harmadik aki minden rivális bandát teljesen ki akar írtani. És mi miért ne akarnánk mindhármat egyszerre?!

Miért ne akarnánk elõbb a Corleone család zsoldosává majd urává válni egész New Yorknak? És miért ne tanulnánk meg minden fortélyát a maffia világának?

Akik valaha is szerették a Keresztapa filmek hangulatát, és virtuálisan át szeretnék élni a sztorit akkor szerintem ez az õ játékuk lesz!

 

Nagy nevek vagyis a Keresztapa film alkotói:

Tudnunk kell még azt is a film rendezõje Francis Ford Coppola a készítõkkel nem dolgozik együtt ám a forgatókönyvet, fotóit, feljegyzéseit rendelkezésükre bocsátotta.

Nem kevesebb, mint 20 színész mûködött közre a játék készítése során. Olyan személyekrõl van szó, mint Robert Duvall, James Caan, továbbá Marlo Brando, akik ígéretükhöz híven, ha csak hangjukkal is, de újra Tom Hagen, Sonny Corleone és Vito Corleone bõrébe bújnak. Ezzel nagy mértékben hozzájárulnak ahhoz, hogy a játék hangulata visszaadja a film hangulatát.

Sajnos Al Pacino visszautasította a játék készítésében a közremûködést. Az EA-t pedig arra kérte, hogy alkossanak meg egy olyan karaktert helyette, aki külsejében és hangjában is más, mint õ. Így Al Pacinoról sajnos le kell mondanunk ám abban biztos vagyok, hogy legalább olyan hitelessé teszik a karakterét mintha õ maga játszaná.

A The Godfather: The Game lesz valószínûleg Marlo Brando utolsó szerepe, így kitesz magáért. Ugyanakkor ez a játék lesz az EA-nél, ami a legnagyobb költségvetéssel készül. A drága licensz és a nem kevésbé drága hangok mellett a játék megvalósítására is nagy energiát fektetnek be. Az eddig látott jelenetekrõl még korai lenne bármit is megállapítani, de azt kijelenthetjük, hogy a poligonszámra és a textúrák minõségére nem lehet majd panaszunk.

Várható megjelenés 2006 Március.

 

The Godfatherhivatalos lapja

Link to comment
Share on other sites

Adani

Jónak igérkezik, de majd meglátjuk ha megjelenik.

Link to comment
Share on other sites

Machado

Ezt várom nagyon meg a Desperados 2-t. 8):)

Link to comment
Share on other sites

bl4ckf0xi

Greene mesélj még Mortal Kombat - Shaolin Monks-ról! ;)

Nekem nagyon tetszett a Mortal Kombat 4.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Ez már teljesen 3D-s, és igazából olyan szerepjáték szerû. Nézz képeket a neten, nagyon sokatmondóak. ;)

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

Hi! Nekem most a COD 2 nagyon bejött, fõleg neten játszom vele. Mindenkinek ajánlom ezt a 2.vh-s remekmûvet! :D

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

$entinel

A neten olyan hírekre bukkantam miszerit a Microsoft Flight Simulator 2006 már javában készül és 2006 elsõ negyedévére igérik :pislog:

Most vagy nagyon el vagyok maradva vagy ez a Bill gyerek otthon jól eldugta a paplan alá az egész projektet, hogy csak akkor villantson vele amikor készen van,

Bár már olyan is megfordult a fejemben az Xbox 360 miatt titkolják, hogy most azzal foglakozzon mindenki :hááát:

Vagy pedig kamu lenne a 2006-os megjelenés? :S

Vélemény, valaki?

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

RTL Ski Springen 2005 (angolul ugye RTL Ski Jumping 2005)

 

Messze a legjobb síugró játék amit valaha láttam. Emiatt hagytam abba az NFS Most Wanted-et. Az utóbbi idõben jónéhány napomat elvette :lol:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Új szerzeményem: Star Wars BattleFront 2. Jobb, mint az elsõ, multira király, single player is jó lett, egyszóval király játék.

Link to comment
Share on other sites

payskin
A neten olyan hírekre bukkantam miszerit a Microsoft Flight Simulator 2006 már javában készül és 2006 elsõ negyedévére igérik :pislog:

Flight Simulator X

 

Képek a FlightSim.com-ról, képek a GameStarról.

 

Berottyantás.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Hát nem semmi. 8)

 

Addig is ott van a szintén Microsoft: Crimson Skies - High Road to Revenge, ha nagyon repülni támad kedvem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Ebben a Flight simulatorban hogy kell lõni és hol vannak az ellenséges gépek? :)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Ajánlanám mindenkinek a RollerCoaster Tycoon 3-mat, aki szereti az építgetõs játékot. Megvan hozzá a Soaked kiegészítõ is, amivel csúszdaparkot lehet építeni. Szerintem nagyon jól megcsinálták. Az emberkék úszkálnak, csúszdáznak, napoznak, ugrálnak. :D

 

Ami nagyon tetszett még benne az a tûzijáték. Sokféle rakáta van és zenére lehet komponálni a robbanásokat. 8)

Link to comment
Share on other sites

google
Flight Simulator X

 

Képek a FlightSim.com-ról, képek a GameStarról.

 

Berottyantás.

És hol van belõle a jó kis DC-3? :Sír:

Most azon nyomom a Flight Century-ben, és semmi mással. :D

(Próbáltam Bombardier Learjettel is, de nagyon nem jött be. A hangja sem tetszett, meg a kezelhetõsége sem.)

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
Berottyantás.

Szeretem a repülõket, nagyon tetszik :)

 

Én a gépkövetelményen rottyantottam be :S

 

...minimum of 1GB dual channel DDR2 SDRAM at 533 MHz

 

...minimum NVIDIA 6800 or ATI Radeon X850

 

:pislog::hááát:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Azért szerintem a DDR2 RAM-okat ki lehet váltani DDR-rel is. ;) Végül is a Civilizations 4-nek sem árt az 1Gb, mert 512-nél nem az igazi. Kollégám mondta, mert ezért vett még 512-öt. Vagyis nem csak ezért, de ez volt az utolsó csepp.

 

Ez a Flight Simulator gyönyörû. :szerelmes:

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Ja de a Civilizations 4-nek ajánlott az 1GB, ennél meg ez a minimum. Olvasd el a FlightSim.com cikket ;) benne van a minõségi játékhoz is a hardware igény :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Azóta már elolvastam. 2 Gb ajánlott, 7800 GTX mellé. :pislog: Azt hiszem ez a játék azok közé fog tartozni, ami max. 2 év múlva fogok kipróbálni. :S

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A Civ4 memóriakezelési problémáit javították az utolsó patch-ben, azóta jóval kevesebbet eszik.

Link to comment
Share on other sites

Bencce
2 Gb ajánlott, 7800 GTX mellé

 

Legalább õszinték :) Ehhez nem is tudok mit hozzátenni. Kezdem úgy érezni, hogy a játék meg a szórakozás az, ami életben tartja még a proci meg videókártya gyártókat...

Link to comment
Share on other sites

priby

Én még mindig csak az Age of Empires II The Conquerorst tudom ajánlani. Lehet, hogy lassan 7 éves, de akkor is a legjobb valós idejû stratégia! :gonosz:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...