Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Játékajánló


Greene

Recommended Posts

eremit

Végre meghozták Deutschlandból a Syberia2-t. Igaz, hogy 2004-es, de nekem új. Jó bonyolult játék. Szép a grafikája, jó a zenéje. Érdekes a története. IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Machado

Jó választás volt ;)

Az a hangulat utánozhatatlan, ami abban a játékban van. 8)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Köszi, Machado! A játék hangulatát kihagytam a felsorolásból! IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Greene

Gratulálok Eremit. ;)

 

Ez a játék mirõl szól, be tudnád mutatni pár sorban? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
RowDragon

Helló!

 

Úgy értem kis, pici helló, kis pici hangocskával!

 

Szeretnék kérni egy kis segíccséget:

Megszereztem a Narnia Krónikáit. Jópofa játék, de olyan a kép, mintha ködön át nézném. Olyan áttetszõ hófehér. Lehet vele játszani, különválaszthatóak az események, de élvezetileg nincs ott. Driverbõl új van, próbálgattam a játék roppant szegényes beállításait, de semmi eredménye, catalyst nincs szerteállítva, nem húzom a gépet. A kártyám ugyan nincs a javallott kártyák közt, de azok közé sem sorolja a readme-je, amelyik bizonyítottan nem viszi. Lehet, hogy mégiscsak a videokártya gyengusz? 9200 radeon 128 mega memóval. Meg a systest progija is aszonta, hogy itt mindennel elégedett.

Lécciléccilécci... segítség... :-(

Eldon

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Ismeri valaki a Fable-t? Én nemrég szereztem meg, és mit ne mondjak, a WoW óta régen szórakoztam ilyen jól, mint ezzel a játékkal.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Igen én ismerem a Fable-t, egész pontosan a Lost Chapters-es verzióját. Elég jó játék. Még csak a kiképzés után járok.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Igen, én is a Lost Chaptersre gondolok. Viszont én sem járok sokkal elõrébb, hétévégn álltam neki játszani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
h.arpad
Én még mindig csak az Age of Empires II The Conquerorst tudom ajánlani. Lehet, hogy lassan 7 éves, de akkor is a legjobb valós idejû stratégia! :gonosz:

Egyetértek. Tökéletesen fut még egy Pentium I-en is. Fõleg, hogy láttam az AOE III-at. Kissé kiábrándított.

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Nana az azért túlzás, hogy P 1-es gépen. Legyen inkább II-es :)

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Kipróbáltam :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Timer

A championship manager szériával játszik itt valaki? Legfõképp a 03 / 04-es verzióra gondoltam!

 

Nem vagyok nagy foci rajongó, de elég jó ez a játék. Igen keményen hajt a "csak még egy kört, és megyek..." érzés :D

Link to comment
Share on other sites

Greene

Shia-ko odáig van érte, de õ már a Football Managerrel játszik. Ez az új neve a Championship managernek.

Nekem megmutatta, és csak annyit láttam, hogy játékosokat ad-vesz, és közben széles vigyor ül az arcán. :pislog::)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
A championship manager szériával játszik itt valaki? Legfõképp a 03 / 04-es verzióra gondoltam!

 

Nem vagyok nagy foci rajongó, de elég jó ez a játék. Igen keményen hajt a "csak még egy kört, és megyek..." érzés :D

Játszottam, amikor aktuális volt. Sajnos van benne 1-2 irreális dolog, ami miatt nagyon könnyû, ezeket szerencsére a Football manager kiadásokban javították, ez már jelentõsen közelíti a valóságot, és még könnyebbben okoz függõséget.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Nekem így is elég nehéz, mondjuk az egész focihoz alig értek valamicskét :)

 

Ami nagyon tetszik, az a hangulata: talán én lepõdtem meg a legjoban magamon, mikor úgy a második meccset követõen elkezdtem élvezni a folgot. Ahhoz képest, hogy gombfoci nézet az egész, iszonyatosan izgalmas, és a kommentárok nagyon jók! Szinte látom magam elõtt a helyzeteket.

 

Irrealitás: még az elsõ idényemben a Manchaster United színeiben kezdtem, és mivel nem sokat szöszöltem a csapatbeosztással, néhány kattintás uátn Rio Ferdinand támadóként lépett pályára, a taktika szerint a kapu elõtt kempelve, kiegészítve oldalról felfutó Nistelroy barátjával. A nagyobb csapatok ellen nagyjából minden meccsen három gólt lõtt, a kisebbek ellen meg négyet, ötöt :D

Sajnos ez csak abban az idényben mûködött, azóta hiába rakom elõre, csak bénázik :)

 

 

Szerinted érdemes váltani a két porgram között? Már csak azért, mert elég sokáig tartott ezt a programot is kiismerni, az anyagi szempontokról már nem is beszélve.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Az FM a továbbfejlesztett változata. A motor ugyanaz, kicsit változott az irányítás, jelentõsen bõvültek a lehetõségek, pl. sokkal több kommunikációs lehetõséged van a többi edzõ, és a játékosok felé (pl. mérkõzés közbeni, utáni csapatértekezlet).

Persze, úgy nehéz, ha nem értesz a focihoz, ezért verek meg mindenkit. :Ð Ebben az esetben az FM2005-öt kihagynám a helyedben, mert eléggé összetett az edzésmunka kezelése, a 2006-ban optimálisan könnyû, de posztraszabható.

Taktikai ismeret, esetleg érzék mindenképpen kell hozzá, mert egyre jobban közelít a valósághoz.

10000,- Ft volt megjelenéskor a boltban, és egy függõséget okozó játéktól elég jó ár. Ráadásul elég jól tolják a bugfix-eket, és az adatbázis frissítéseket, az otthoni kiegészítõkrõl nem is beszélve, pl. van teljes magyar játékos facepack is.

Ráadásul nagyon korrektül lehet a neten is egymás ellen nyomni. Most, hogy 4 napig itthon fekszem, egy barátom szabadságot vett ki, hogy egész nap játszunk. :P

 

Ha valami gond van, akkor kérdezz, de azért a 03/04 elég régen volt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

13,281 ötödjére :upsz: . De mindig ugyanúgy megy szóval kiszámítható.

 

@Gabi: Csak nem a Zolival toljátok? :)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Nonono, munkaidõben nem szabad, mert kirúgnak, otthonra meg minek neki net? :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Garono

Csak azért nyitottam meg, mert kijöttek új képek a készülõben lévõ MotoGP 2006-ból, amibõl az következik, hogy ezentúl nem sorszámozva lesz, hanem évszámozva! Nagyon örülök, hogy jön az új rész, mert kedvenc játékaim közé tartozik.

 

:nyíl: Képek itt!

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Hát nem csúnya!

De azt ne feledjük,hogy a pc-s grafika mérföldekkel el fog maradni ettõl. ;)

Link to comment
Share on other sites

CDNorbi8

Sajnos nem sikerült lefotózni, de :nyíl: 23,358 :D;)

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Én eddig nem nagyon szerettem a kalandjátékokat, de nemrég szereztem be a Fahrenheit-et, és azt kell mondanom, hogy ez egy szuper játék. Minden kalandjátékot kedvelõnek kötelezõ darab, de másnak is érdemes kipróbálnia!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...